2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ins canım inş sağlıklı bir gebelik geciririz artık rabbim şimdi çektiğimiz sıkıntıları hayırlı bir evlatla mukafatlandirir

Canım eşin yardimci olsun sana benim annemde kayinvaldem de yakinimda oturuyo ya yemek yollarlar yada gelir yaparlar eşimde işten geldiğinde herseyi yapiyo

Bende oncesinde bi dusuk yasadigim icin bu sefer yormuyorum hic kendimi.. Sabah bulantim olmadigi zamanlarda biseyler pisiriyorum ama hergun deil malesef saolsun esimde hic dert etmior.. Kayinvalidem fln telefonla bile arayip nasilsin diye sormuyor hic boyle deildi ne oldu anlamadim valla

Evet nifty gercekten pahali cnm nerdeyse dogum parasi ikili testlerin sonucunda uzulen stres olanda cok kafam rahat bi hamilelik gecirmek isterim ondan dusunuyodum nift testi.. Bahsettigin ayrintili usg de neye bakiolar? Bu renkli usg mi oluyo?
Renkli doppler ile bakılıyor canım bildiğim kadarıyla , ayrıntılı usgde ekstra ücret ödeniyor sanırım normale göre daha ayrıntılı şekilde 18-20. Haftalarda bebeğin tüm organları inceleniyor bebekte herhangi bir sıkıntı var mı organlarda sorun var mı vs diye.Radyologlar da yapabiliyor , ayrıntılı usg için özel muayenelerde doktorlar yine 300-500 gibi rakamlar isteyebiliyor özellikle ünlü bir doktorsa diğer yerlerde ücretler nasıl tam bilmiyorum.

Bundan hbrim yoktu cnm.. Neyse ucreti verilir cnm bunun yapilmasi lazim bence

Canım bende kanama alani çıktı bebeği etkilermi bi bilgin varmi bu konuda

Bundan hbrim yoktu cnm.. Neyse ucreti verilir cnm bunun yapilmasi lazim bence
Evet aynen bunda her şey tek tek incelendiği için daha mantıklı bir yol hem organları falan da incelenmiş oluyor.Bir kere yapılacak sonuçta parası çok önemli değil bence de zaten daha uygun yapanlar da oluyor.

koy tavrini canim esas simdi insana ihtiyacimiz var benim bide 2,5 yasinda oglum var sabah ögle aksam düzenli yemek yapmak zorundayim ailem baska sehirde kimse yok öyle bisey yapan kendi kendime idare ediyorum malesef

Canım bende kanama alani çıktı bebeği etkilermi bi bilgin varmi bu konuda
Bende de var tatlım benimki kocaman hem de 2 defa çok yoğun kanama geçirdim ben , kesenin altında yaygın şekilde var.Kanama alanının büyüklüğü önemli küçükse muhtemelen hiç sorun yaratmadan gidecektir, büyükse düşük yaratma tehlikesi var o yüzden daha dikkat etmek gerekiyor ama bebekte anomaliye falan sebep olmaz dedi benim doktorum.Dinlenmene bak yatmaya çalış progesteron başlamıştır zaten muhtemelen doktorun az ya da çok çoğumuz yaşıyoruz bunu korkma burda çok kişide var ilk aylarda sık oluyor , hepimiz sorunsuz atlatırız inşallah.

Çok tsk ederim canım ilgilendigin için kanama alanının büyüklüğünü soylemedi doktor sadece lavaboya kalkacaksin dedi sen hareket ettikçe alan buyur dedi

Evet aynen bunda her şey tek tek incelendiği için daha mantıklı bir yol hem organları falan da incelenmiş oluyor.Bir kere yapılacak sonuçta parası çok önemli değil bence de zaten daha uygun yapanlar da oluyor.
Bnmde haftaya kontrolum ozmn ilk usg de ense kalinligi burun kemigine fln bakilcak ikili test yaptiriyim ben eger risk yuksek cikarsa nift dusunurum.. Hicbisey yaptirmadan ilk noft yaptirmiyim ozmn

koy tavrini canim esas simdi insana ihtiyacimiz var benim bide 2,5 yasinda oglum var sabah ögle aksam düzenli yemek yapmak zorundayim ailem baska sehirde kimse yok öyle bisey yapan kendi kendime idare ediyorum malesef
Kiyamam senin durumun benden daha kotuymus tek basinasin.. Annem gelio arada bana yemek falan getirio ama bnm derdim yemek deil ztn istahim yok.. Ama insan aranmak istio ilgi beklio.. Ndn boyle oldu bende anlam veremiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…