2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Slm kizlar gunaydn nasil gdiyor hamilelik aranizda bnm gbi balik yiyemeyen var mi bn daba 1 kez yiyebildm o da.zorla.baska yok

Kızlar Dr larınız kaç haftada bir çağırıyor? Bn 7.haftada gittim bana 4 hafta sonra gel dedi.. Çok değil mi 4 hafta ya
Olumlu tarafından bakmaya çalış yani her şey yolunda demek ki. Ne güzel. Ben iki haftada bir gidiyorum, demek ki sıkıntı geçmemiş diyorum her seferinde. İlk Hamileliğimde ayda bir gidiyordum.

Canim benim dr um bu haftalarda hic ekstra sunu yiyim bunu yiyim bunu da bebekler icin yiyim deme dedi:dondurma: su anda sen hic birsey yemesen de onlar beslenir dedi. 12 haftadan sonra buyuduklerinde artik ekstra onlar icin de yemek gerekecek dedi. Ben tabi esim pimpirikli oldugu icin kahvalti ve aksam yemegi normal , arada findik ceviz, aksam da bir porsiyon meyve yiyorum ki hic aliskanligim yoktu:kk77:. Her gun bir maden suyu iciyorum sicaklardan kaynakli. Asitli tum icecekleri biraktim. Ben normalde de su icerdim cok. En az 3lt iciyorum gunde. Midem bos kalmasin diye etiform atiyorum agzima arada sadesinden o iyi geliyor sanki.

Aynen kola yok nescafe yok sadece açık çay ve su, ayran sevmem...Bitki çaylarının çoğu zararlı meyveli soda çok içmeyin diyolar seçenek kalmıyo

Olumlu tarafından bakmaya çalış yani her şey yolunda demek ki. Ne güzel. Ben iki haftada bir gidiyorum, demek ki sıkıntı geçmemiş diyorum her seferinde. İlk Hamileliğimde ayda bir gidiyordum.

Doğru söylüyorum Bn de öncekinde haftada bir gidiyordum.. Gerçi Bn Dr değiştircem o yüzden yarın gidiyorum yine :halay: bi de bnmki zaten 8. Hafta tramvası ya...

Canın senin ilk çocuğun kız mı erkek mi? kaç yaşında sen kaç yaşındasın çok sordum amma:) 2008 giriş i görünce ilk çocuğun büyük heralde..Benim kızım 7 yaşında arada 8 yaş fark olucak geç kaldık biraz

Canın senin ilk çocuğun kız mı erkek mi? kaç yaşında sen kaç yaşındasın çok sordum amma:) 2008 giriş i görünce ilk çocuğun büyük heralde..Benim kızım 7 yaşında arada 8 yaş fark olucak geç kaldık biraz
Ahahaha aynı durumdayım, benim de oğlum 7 yaşında, sekiz yaşında olacak bebişimiz geldiğinde inşallah. Çok ara verdik diyorum ama bir yandan da o kadar bebek özledik ki daha iyi gelecek gibi geliyor. Hayırlısı artık olan oldu zaten :) Ben 35 yaşındayım, büyük ihtimalle 36 yaşında doğuracağım. İlk hamileliğimde preeklampsi (gebelik zehirlenmesi) yaşadım, ondan bunda da baya risk var. E tabi yaş da ilerledi. Sen kaç yaşındasın? Hayırlısı ile kucaklarımıza alırız inşallah.

Selam kızlar yogunluktan giremiyorum yigenimin sünnet telaşı başladı. Çarşamba günü kontrolumuz var merak ediyorum minigimi. İnşallah herşey yolundadır. Yazarım yine gelişmeleri :anneadayı:

Ahahaha aynı durumdayım, benim de oğlum 7 yaşında, sekiz yaşında olacak bebişimiz geldiğinde inşallah. Çok ara verdik diyorum ama bir yandan da o kadar bebek özledik ki daha iyi gelecek gibi geliyor. Hayırlısı artık olan oldu zaten :) Ben 35 yaşındayım, büyük ihtimalle 36 yaşında doğuracağım. İlk hamileliğimde preeklampsi (gebelik zehirlenmesi) yaşadım, ondan bunda da baya risk var. E tabi yaş da ilerledi. Sen kaç yaşındasın? Hayırlısı ile kucaklarımıza alırız inşallah.

:)) Valla çok özledik kızım 10 senelik evliyken oldu 10 sene istemedik zamanı var zamanı var diye diye..Sonra 1 sene uğraştık eşimde de bende de sorun yoktu ama olmadı..Bunda da zaten geç oluyo başlıyalım dedik..( Bayram tatilinde ) ben şok tabi bu kadar erken beklemiyodum süpriz oldu çok..Kızım 2-3 yaşındayken olsaydı iyi olucaktı ama cesaret edemedim.3 yaşına gelene kadar çalışmadım kendim büyüttüm yalnız başına...İkinciye cesaretim hiç yoktu ama kızım çok istiyo..Ben 37 yaşındayım senden de büyüğüm :)) 38 de doğucak inşallah...Sevindim aynı durumda birini bulduğuma :KK200: inşallah sorunsuz geçer sağlıklı sıhatli alırız kucağımıza

:)) Valla çok özledik kızım 10 senelik evliyken oldu 10 sene istemedik zamanı var zamanı var diye diye..Sonra 1 sene uğraştık eşimde de bende de sorun yoktu ama olmadı..Bunda da zaten geç oluyo başlıyalım dedik..( Bayram tatilinde ) ben şok tabi bu kadar erken beklemiyodum süpriz oldu çok..Kızım 2-3 yaşındayken olsaydı iyi olucaktı ama cesaret edemedim.3 yaşına gelene kadar çalışmadım kendim büyüttüm yalnız başına...İkinciye cesaretim hiç yoktu ama kızım çok istiyo..Ben 37 yaşındayım senden de büyüğüm :)) 38 de doğucak inşallah...Sevindim aynı durumda birini bulduğuma :KK200: inşallah sorunsuz geçer sağlıklı sıhatli alırız kucağımıza
Ay evet ya, yaş çok sıkıntı değil bence başka sorunun yoksa güzelce atlatırsın inşallah. Benim yüksek tansiyonum, insülin direncim var. Erken yapacağız sana şeker yüklemesini dedi zaten doktorum . Ama çok aramadan hemen gelmesi de çok güzel bir şans. Kızın ne diyor bu duruma? Haberi var mı?

Kızlarrrr bugün doktor kontrolüm vardı ilk defa gördüm bebişi. Kalp atışlarını duydum heyecandan yeşil akıntıyı soramadım. Haftasıyla uyumlu dedi. Bide bir kürtajım ve annemdede 2 ölü doğum olduğu için kan pıhtılaşması testi istedi, tedbirli olaması çok sevindirdi. Bu arada beni. Ultrason kağıdı farklı bebeğin boyu nerde yazıyo acaba ???

Kızlarrrr bugün doktor kontrolüm vardı ilk defa gördüm bebişi. Kalp atışlarını duydum heyecandan yeşil akıntıyı soramadım. Haftasıyla uyumlu dedi. Bide bir kürtajım ve annemdede 2 ölü doğum olduğu için kan pıhtılaşması testi istedi, tedbirli olaması çok sevindirdi. Bu arada beni. Ultrason kağıdı farklı bebeğin boyu nerde yazıyo acaba ???
crl olarak belirtiyorlar :) Hayırlı olsuun güzel haberler devam eder inşallah :)

Hadi geçmiş olsun, bir aşamayı atlattın yani, çok güzel. Maşallah o pıt pıt atan kalplere de..

Cnm cok sevindim gozunaydin :)
Altta crl die bir sey yazar onun karsisi bebegin boyu demek

Ay ne güzel bir konu. Ben kanaviçe yapıyorum. Kanaviçe işlemeli bez torbası yapmak isterim. Hic gördünüz mü onları? Ya da pano yapabilirim kanaviceden. Allah izin verirse gebeliğin saglikli geçerse. Örgü de severim gebeliğimizde kisin geçecek bir yelek de patlatirim herhalde :KK69:
Bu arada ben kanaviçe tutkunuyumm yengeme bebek yastığı pikesi yapmıştım şimdi yeni evlenen bi arkadaşa sehpa örtüsü işliyorum. Allah nasip ederse bebişe battaniye ile kaneviçeden güzel birşeyler yapıcam. Yelek hırkada anne annesinin üzerine yok :))

Cnm cok sevindim gozunaydin :)
Altta crl die bir sey yazar onun karsisi bebegin boyu demek
resim atayım ben de yazmıyo o yüzden farkle geldi.
Hadi geçmiş olsun, bir aşamayı atlattın yani, çok güzel. Maşallah o pıt pıt atan kalplere de..
çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum anlatamammm benimki pıt pıt tan ziyade hort hort diyoduuu:halay:

X