2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ayy gözün aydııın :) Nasılmış hareket ediyor muydu boyu ne kadardı :KK49:
Sağol canım çok mutluyum :) Biliyorsun sürekli bi endişe hakimdi o kadar ferahladım ki. Kıpır kıpır değildi. son dakika el salladı bize :halay: çok güldük doktorla. yapılı olacakmış ya hani hantal galiba bebeğim kıpırdamadı pek :KK70: Kalbi falan dinledik. Herşey cok normal dedi. testlerime de iyi dedi. ultrasonda 9+6 CRL: 3.03 CM çıktı :)

Sağol canım çok mutluyum :) Biliyorsun sürekli bi endişe hakimdi o kadar ferahladım ki. Kıpır kıpır değildi. son dakika el salladı bize :halay: çok güldük doktorla. yapılı olacakmış ya hani hantal galiba bebeğim kıpırdamadı pek :KK70: Kalbi falan dinledik. Herşey cok normal dedi. testlerime de iyi dedi. ultrasonda 9+6 CRL: 3.03 CM çıktı :)
Oh maşallah büyümüş de 3 cm olmuş bizim mercimekler :)) Tatlı yedin mi gitmeden ?

Kizlar gunaydinlarrr:KK200:
Feci bir bas agrisiyla uyandim bgn.. Ne yapsam bilemedim.. İlac icmiyorum kesinlikle.. Ne tavsiye edersiniz?

Bol bol elini yüzünü soğuk su ile yıka.
Bol bol su iç.
Buzdolabı poşetine buz koyup başına ve ensene kompress yap.
Ben bunları yapıyorum ilaç kadar hızlı olmasa da geçiriyor. Tavsiye ederim. Migreni bile bununla yenmeye çalıştım geçenlerde :)

Maşallah canım :))

Sicak yada soguk buz kompresi oneriyorlar :KK66:
Bana da artik kanama alanin yok ultrasonda dusuk riskin yok dedi. Ama normal hayatina don demedi. Kendini zorlama dedi. Disari cikayim mi dedim biraz cikabilirsin dedi agzinin ucuyla. Hala dinlenmemi istiyor dr. Madem duzelmis ned3n donemiyorum normal hayatima..

Anam benimki de 32 cm cikti cumartesi. Ama dr yapili faln demedi. Baksana d3mek benim minnos da yapili olacak:)

Bana da artik kanama alanin yok ultrasonda dusuk riskin yok dedi. Ama normal hayatina don demedi. Kendini zorlama dedi. Disari cikayim mi dedim biraz cikabilirsin dedi agzinin ucuyla. Hala dinlenmemi istiyor dr. Madem duzelmis ned3n donemiyorum normal hayatima..
Canım düzelmiş işte, doktor bende risk görmese de sürekli dikkat etmem konusunda tembihliyor. İlk 3 ay hep riskli sonuçta zorlamayalım kendimizi, sen de rahatla artık bebeğin seninle :)
Senin minnoş kaç cmdi :) unuttum onu, hastaneye girerken büfeyi görünce aklıma geldi hemen aldı eşim. bi parça yedim ve girdim muayeneye :)
Ben gittiğimde 9+1'di 25 mm'ydi minik bizimki :) Şimdi kaçtır bilmem. En hızlı 11. haftada büyüyorlarmış, ben de 11-12. hafta gibi gidicem bir daha, kocaman olmuş olacak limon kadar :)
Bu arada pantolonlara sığamayan var mı :KK70: Sabah işe gelmeden halim içler acısıydı da..

Ay inşallah dedik de hayır şimdiden yapılı olmasın, nasıl doğrcan doğduktan sonra olsun dedi :KK70: Bilmiyor ki sezaryn istediğimi :KK45: Hayırlısı olsun hakkımızda.
Sezeeryan daha korkutucu değil mi ya :KK17: Gerçi doğumla ilgili her şeyden korkardım ama baktım daha şimdiden nelere katlanıyoruz, deli cesareti geldi bana korkmuyorum daha bişeyden, son aylar ne derim bilemem :KK70:

X