2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
merhaba 3-4gundur kollarimda gogus bolgemde ve bacaklarimda kizarikliklar olustu isilik mi baska bir sey mi anlamiyorum kasinmiyor ama gecmiyor da git gidede genisliyor sanki sicaktan oldu ama emin degilim bu durumu yasayan var mi:cry:

Benim yüzüm doldu bu şekilde sivilce değil minik minik isilik gibi bir sürü

merhaba 3-4gundur kollarimda gogus bolgemde ve bacaklarimda kizarikliklar olustu isilik mi baska bir sey mi anlamiyorum kasinmiyor ama gecmiyor da git gidede genisliyor sanki sicaktan oldu ama emin degilim bu durumu yasayan var mi:cry:
Benim de bacaklarimin üst bölgesi sivilce isilik gibi oldu. Göğüs bolgemde pütür pütür. Yüzümde de sivilceleri çekmişti simdi sönme asamasindalar

Kızlar cıktım doktordan baska bır doktordu bu saattemı gelınır kac saat ustunden gecmıs dedi neyse baktı bebegım gayet iyi tabı su ıcıp gıtmediğim için zorlandı gormedi kanama alanım cok cok az kalmıs tekrar gelırse korkma aktıf bır kanama yok dedi o kalanda dökülür dedi zaten mantarım var onun içinde daha kolay gelır dedi mantarada fıtıl verdi kalbı atıyo melegımın 3 cm ve 152 atıyo cok mutluyum kızlar saolun :)

Kızlar cıktım doktordan baska bır doktordu bu saattemı gelınır kac saat ustunden gecmıs dedi neyse baktı bebegım gayet iyi tabı su ıcıp gıtmediğim için zorlandı gormedi kanama alanım cok cok az kalmıs tekrar gelırse korkma aktıf bır kanama yok dedi o kalanda dökülür dedi zaten mantarım var onun içinde daha kolay gelır dedi mantarada fıtıl verdi kalbı atıyo melegımın 3 cm ve 152 atıyo cok mutluyum kızlar saolun :)
Çok şükür bi sorun yokmuş :) bu doktorlar da çok ilginç yahu istediğin saatte gidersin panik olmuşsun sonuçta içine dert olmuş ne zaman gittiğinin ne önemi var sanki :))

Çok şükür bi sorun yokmuş :) bu doktorlar da çok ilginç yahu istediğin saatte gidersin panik olmuşsun sonuçta içine dert olmuş ne zaman gittiğinin ne önemi var sanki :))
Aynen yaa hani doktordan cıkmayan tıp halıne gelmemek için mucadele verıyorum zaten :) o degıl karnım agırmasaydı gıtmeyecektım o kadar endıse oluyoki insan tutamıyo kendını onu tekrar gordumya cok mutluyum kızlar saolun tekrar alıntılayıp yazamadıklarımda hepınızı sevıyorum :)

Aynen yaa hani doktordan cıkmayan tıp halıne gelmemek için mucadele verıyorum zaten :) o degıl karnım agırmasaydı gıtmeyecektım o kadar endıse oluyoki insan tutamıyo kendını onu tekrar gordumya cok mutluyum kızlar saolun tekrar alıntılayıp yazamadıklarımda hepınızı sevıyorum :)
Canım karın ağrısı ve kasık ağrısı çok normal çok şiddetli değilse eğer, bende de oluyo genelde alıştım artık sorun etme onu ama seni çok iyi anlıyorum insan panik oluyo ister istemez.. şu 3 aylık dönemimiz bi bitse biraz daha rahatlayıp keyfini çıkarmaya başlıcaz sanırım :)

gözun aydin masallah dinlen üzme kendini

Hadi gecmis olsun canim dinlen bolca sevgilee

Çok sevindim canım allah daim etsin mutluluğunu hep böyle güzel haberlerle gel inşallah :)

Aynı şişlik bende de var :) ve hep gaz sorunu hepımız yasıyoruz hatta gecen hafta baya komustuk :)
Kocaman bir karnim var:anneadayı: her an doğum yapacak formatta. Doktor gaz yapıcı yiyeceklerden uzak dur dedi.:oha: Dedim hiç düşünemedim ben bunu:rolleyes:
. işin özü dermansiz dert oldu bende de. Yüz üstü uzaniyorum Bulgurlu yemiyorum gazlı içecek icmiyorum ot gibi bir hayat işte canım benim

Ben hiçbir şey yiyemiyorum açıkçası kilo verip duruyorum doktora sordum ama sen beslenmesen de bebeğin beslenir bu aylar 3 ay bitince sağlıklı bir program yaparız dedi.Kendimi zorlamıyorum zira buzdolabını bile açamıyorum yeri geliyor öyle kötüyüm.

Bende öyleyim bu akşam peynir ekmek yedim biraz iyi geldi içimi bastrdi biraz uyudum kalkınca bi tane şeftali yedim yemez olaydım 2 dk snra hepsini çıkardım :KK43:

X