2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bende öyleyim bu akşam peynir ekmek yedim biraz iyi geldi içimi bastrdi biraz uyudum kalkınca bi tane şeftali yedim yemez olaydım 2 dk snra hepsini çıkardım :KK43:
Bende karpuz peynir yedim ama durmadi icimde:KK43: karnim aciktikca cubuk kraker yiyorum.. İstahimizin acildigi gunlerde gelecek ins:anneadayı:

Bebişlerimiz iyi olsunda bugünlerde geçecek az kaldı. Bu arada bebişlerinize kendi el emeğinizle bişiler yapmayı düşünüyormusun hatıra için. Marifetler varmı kızlarr:KK69:
Ay ne güzel bir konu. Ben kanaviçe yapıyorum. Kanaviçe işlemeli bez torbası yapmak isterim. Hic gördünüz mü onları? Ya da pano yapabilirim kanaviceden. Allah izin verirse gebeliğin saglikli geçerse. Örgü de severim gebeliğimizde kisin geçecek bir yelek de patlatirim herhalde :KK69:

Günaydın kızlar bebek anneden hangisini haftadan sonra beslenmeye başlar hani ilkinde kan pıhtısı ya sonra kordon ne zaman anneye bağlanır ona göre beslenme programı yapayım

Gunaydın kızlar bu nasılbir sıcakgeceydi ya uyuyamadım Dön dön .. Birde alıskanlık hep sağa yatıyorum yada sırt ustu en makbulu sola yatmakmıs benım bıldıgım solda kalp yorulur diye yatılmazdı bıde peygamberımız saga donup uyur diye hep oyle alısmıstım simdi sola donemıyorum siz dıkkat edıyo musunuz ? Birde yuzum hep sıvılce zaten yaglı bıse yedıgım yok bu hormonlar tuhaf yaptı cıldımı hamıle kaldıgımdan beri sıvılce cıkıyo

Gece benimde kanamam oldu kızlar çok az pembe ayaklarımı kaldırıp uyudum yine ilk hamileliğimdeki gibi sorunlar yaşıycam anlaşılan Allahım yardımcımız olsun bebeklerimiz sağlıkla bizimle kalsın

Günaydın.
Dün sabah eşime benim neden artık uyanınca midem bulanmıyor dedim, 2 saat sonra arabada giderken kustum. Hamileliğim boyunca ilk kez oldu. Tüm gün ağzımdan o acı tat gitmedi. Allah gerçekten her gün kusanların yardımcısı olsun. Çok zormuş. Bir yandan kusuyorum, bir yandan da bu da bir belirti diye seviniyorum. Ne hâle geldim :) kontrol günü gelse de bebeğimi görsem, rahatlasam.

Gunaydın kızlar bu nasılbir sıcakgeceydi ya uyuyamadım Dön dön .. Birde alıskanlık hep sağa yatıyorum yada sırt ustu en makbulu sola yatmakmıs benım bıldıgım solda kalp yorulur diye yatılmazdı bıde peygamberımız saga donup uyur diye hep oyle alısmıstım simdi sola donemıyorum siz dıkkat edıyo musunuz ? Birde yuzum hep sıvılce zaten yaglı bıse yedıgım yok bu hormonlar tuhaf yaptı cıldımı hamıle kaldıgımdan beri sıvılce cıkıyo
Günaydin canm.benimde yüzümde sivilceler cikti ya malesef :KK43: asiri canm sıkılıyor bu duruma.bu sola yatma olayini ben gecenlerde bi yerde okudum.bebegi besliyorms sanirim degil mi ? Sola yatmaya calisiyorum bende ama pek uzun süreli yatamayip tekrar geri sagima yatiyorum malesef

Bende önümüzdeki ay başlıcam şimdiden araştırayım dedim internettede en çok 2 markadan bahsediyorlar ben sanırım mustela alacağım onun sonuçları daha iyi gibi geldi bana. Bu arada sen izmirdeydin sanırım bende izmir deyim hangi doktora gidiyorsun ?

Gazi hast. Murat beye gidiyorum bir kerede gozde hastanesi hasmet mesut ozsoya gittim ama hafta medicalparki denicem sen nereye gidiyorsun?

Günaydın.
Dün sabah eşime benim neden artık uyanınca midem bulanmıyor dedim, 2 saat sonra arabada giderken kustum. Hamileliğim boyunca ilk kez oldu. Tüm gün ağzımdan o acı tat gitmedi. Allah gerçekten her gün kusanların yardımcısı olsun. Çok zormuş. Bir yandan kusuyorum, bir yandan da bu da bir belirti diye seviniyorum. Ne hâle geldim :) kontrol günü gelse de bebeğimi görsem, rahatlasam.
Canim benim de sabah tiksinmelerim asiri koku hassasiyetim gecti merak etme yavas yavas beta dusuyor kanda. O yuzden.

X