2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Benim doktorumda ilk başta kullanmak istemiyorsan kullanma kesin bir faydası olduğu kanıtlanmamış dedi bana. Sonra kırmızı lekelerim olunca verdi bırakmak istiyorum ama doktora sormadan da birakamam ya kalbi atmazsa diye korkuyorum bebeğimin

Kizlar esinizle cinselliginiz ne drumda? Biz bugun yakinlastik elim yureginde umarin bir sey olmaz. Esim cok anlayisli guvenilir biridir ama erkeklerin hataya dustugu en kotu zamanda hamilelik.

Kendini iyi hissedeceksin kullan bence zararı yok ben kızımda bir ay yatarak kullandım...Progestan hem bebeğin tutunmasını sağlar hem de mutluluk hormonudur...bende acayip kafa yapıyordu bayılıyordum çok hafif bi baş dönmesi ve rehavete uyurdum hep

Bu arada bu dönemde olan düşükler oladi sağlıksız bebeklerin kaybı yani yine bizim için öyle düşünün...benim kızımdan önce 3 düşüğüm var....fiziksel olarak sıkıntı çektim sadece etrafımdaki insanlar benden çok dertlendiler ama ben anne olacağımı biliyordum her seferinde bir an önce sonlansa da bir sonrakine hazırlansam diye bekliyordum....kızımda da kanamam oldu bir ay yattım ama bir an bile umutsuzluğa kapılmadım kucağıma alacağımdan emindim şimdi 3 buçuk yaşında eşşek kadar kız oldu kardeşini hevesle bekliyor

Kizlar esinizle cinselliginiz ne drumda? Biz bugun yakinlastik elim yureginde umarin bir sey olmaz. Esim cok anlayisli guvenilir biridir ama erkeklerin hataya dustugu en kotu zamanda hamilelik.

Bize yasakladı doktor yakınlaşma olsada devamıni getirmiyoruz ilkindede yasaklamıştı

Ellerine sağlık beni de eklemişsin:) dua niyetine geçer inşallah :) kişileri etiketlerken @ önünde Boşluk olsun 1.@kumruatlas böyle arada Boşluk yok etiketleme olmamış. 2. kumrudeniz bu şekilde Boşluk Olmalı önünde arkasında

Ben çok isteksizim....Dr a gitmeyi bekliyorum herşey yolunda desin sonra

Bende aynı o şekilde oluyorum kafam dönüyor bakıyorum gidiyor gözler uyuyorum...

Umut oldun bana ilkinde çok tecrubesizdim herkes öğrendi hamile olduğumu ve bebeğimi kaybedince milletin beni araması benim için üzülmeleri acıyarak bakmaları beni daha çok mahvetti kimse benim için üzülmesin beni düşünmesin istedim. Şimdi bir tek annemle babam biliyor. Kimseye söylemeyi düşünmüyorum bende bebeğimde iyi olana kadar

doktora birlikte mi gittiniz? Benim doktor eşime cinsellik birkaç hafta yok, illa olacaksa içine boşalmak yok, sperm tekrar döllemeye çalışıyor keseye, bebeğe zarar verir dedi. Eşini sen yönlendir, doktora sorun, o anlatsın. Zamansız ilişkiler yüzünden kanamalar, düşükler, erken doğumlar olası şeyler. Birbirinize telkinde bulunun bir müddet böle idare edeceğiz diyerek. vücudunun hamileliğe uyum sağlamasına izin versin eşin.

Söyleme boşver benim canımı en çok sıkan insanların "bilmem kim kaç kez düşük yapmış vah vah..." hikayelerine konu olmaktı inan en çok bundan nefret etmiştim....ben takmıyorum arkadaş sizin ne haddinize bana acımak...o yüzden ben kimseye ay yazııık demem....yapabileceğim birşey varsa yardım eder destek olurum ama öyle anlamsızca uzaktan acımam bana yapılmasından hiç hoşlanmam çünkü....

İlk hamileligimdeki Dr umun çok etkili var kendimi iyi hissetmemde herşey yolunda yalnızca talihsiz bir durum olmuş bunu bir kez daha hatta bir kez daha yaşayabilirsin ama sen anne olacaksın üzülme demişti....ve sonra eşime ben 3 kez düşük yapacağım görürsün demiştim ve öyle oldu.....2. Dusukten sonra araştırmaya başladık eşim ben genetik de dahil her türlü testten geçtik tahlil yaptırdık en son gittiğim riskli gebelikler talihsizlik olmuş her kadının yaşayabileceği bir durumu üç kez üst üste yaşamışsin yalnızca dedi....

Bir de şimdi teknoloji ilerledi aslında hamile kalmadan aman hamileyim düşük yaptım vsvs diyoruz...eskiden kadınlar adet bir hafta 10 gün geçmeden hamileyim demezlermiş...şimdi daha adet günü gelmeden hevesleniyoruz

Tup bebek doktorum yasaklamadi bize cinselligi kizlar. Kanamam oldugunda bir hafta uzak durun dedi sadece. Bu arada Minemacar benim bulantilarim basliyor sen nasilsin canim?

bana sormadın ama:)))bulantılarım fena.....iki akşamdır iyi bastırıyor.her şey kokuyor.eşim takılıyor bana:yine narkotiğe bağladın, diye..(Narkotik köpeği:))o değil sadece,bulantılar yemek yememi engellemekle kalmıyor bi de yoğun bir mide ağrısı yapıyor..ağrıdan kıvranmaya başladım şimdiden.ne olacak halim bilmiyorum...

Canim zencefil cayi cok iyi geliyormus denedin mi? Benim de agri gibi de boyle dalgalanip duruyor henuz net kusma degil ama korkuyorum annem bana hamileyken hicbir sey yiyememis 9 ay. Insallah benzememisizdir

Bizde bikac gun once yakinlastik ama hic kanama vs gelmedi daha benden. Ama akintim var iliskiden sonrada gelmisti korktuk bidaha yapmadk. Uygun pozisyonlarda yapilabilir diye dusunuyorm tabi risk yoksa kizlar

Canim kullan zaten hicbir zarari yok. Demek istedigim kanaman kendiliginden kesilmistir senin yani iyi bir sey bu. Ben de pazartrsiye randevu aldim. Bakalim kese gelismiss mi yoksa dusmus mu gorecegiz.

Sata gore 5+1 im bulanti kusma vb hicbisey yok henuz :) sadece surekli uyuklama hali.. birde duz yatınca karnimin icinde biseyler cekiliyo sanki o yuzden surekli saga yada sola yatiyorum...

Bizde bikac gun once yakinlastik ama hic kanama vs gelmedi daha benden. Ama akintim var iliskiden sonrada gelmisti korktuk bidaha yapmadk. Uygun pozisyonlarda yapilabilir diye dusunuyorm tabi risk yoksa kizlar
Risk yoksa serbest canim. Hic korkmana gerek yok. Akinti hamileliktr cok normal.

Canim sana bir sey soracagim dusuk nasil oluyor? Benim de dusuk ihtimalim yuksek yani nasil anlasiliyor? Kanamam var dunden beri

Benimde çok kanamam olmuştu. Adet oldum zannetmiştim tam adet günümdeydi çünkü. Bir gün sürdü ve çok sancılıydı. Doktora ondan sonra gittim ve düşük yaptığımı öğrendim.

Aynen öyle herşey öyle çok kafaya takmaktan didiklemekten oluyor. Bu sefer doktora iki uc hafta gitmeyecektim lekelenmem başlayınca bir hafta sonra flan mecbur gittim. umarım sağlıkla kavuşuruz miniklerimize

Canim kullan zaten hicbir zarari yok. Demek istedigim kanaman kendiliginden kesilmistir senin yani iyi bir sey bu. Ben de pazartrsiye randevu aldim. Bakalim kese gelismiss mi yoksa dusmus mu gorecegiz.

İnşallah gelişmiştir canım sende çok takma kafana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…