2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bendede kan pihtilaşmasi var benimde 2 kimysal 1 diş gebelik 1 5 haftalik düşük ama bunlar oldugunda kan pihtilaşmasi oldugunu bilmiyordum yeni ögrendim şimdi tekrar hamileyim ikizlere hergün kan sulandirici hibor3500 vuruyorum
Sende de gobekte morarma oldu mu? Insallah bu sefer kucagimiza almayi saglikla nasip etsin...

Benim de sat 1 haziran ama ben klomenle hamile kaldim 14 haziranda catlatma iğnesi vuruldum muhtemelen 16si falan ovulasyon tarihim :) 2 sinde gittim doktora kese gorunmedi daha azdi hcg o yuzden goremedim :KK43: bende baya erken ogrendim hergun test yapiyodum :KK70:

Canım doktor bera hcg 1500-2000 üstü olursa görülür demişti. Tabi vajinal yoldan. Biraz geri mesajlara baktım sen alttan bakılmasını istememiştin galiba. Ben n

Canım doktor bera hcg 1500-2000 üstü olursa görülür demişti. Tabi vajinal yoldan. Biraz geri mesajlara baktım sen alttan bakılmasını istememiştin galiba. Ben n

Aynen canim vajinal istemiyorum zaten 2 sinde doktordaydim 16sina aldım simdi randevu 2 hafta icinde ustten gorunur belki kalp bile duyulur diyorum bakalim

Kızlar tatlı ve eksiyle aranız nasıl? Aşerme var mı?

Benim için hiç fark etmiyor çikolata hiç yiyememistim bir öncekinde ama şimdi yiyebiliyorum. Hassas olduğum şeylerden biri ellerim kokuyor gibi geliyor ilkindede olmuştu sanki demir kokuyor elim :anneadayı:

Kızlar tatlı ve eksiyle aranız nasıl? Aşerme var mı?

Hepsiyle aşk yaşıyoruz tatlı ekşi tuzlu....yenebilecek herşey....yatağımı mutfağa taşımayı düşünüyorum o kaa yani....

Bi de ben kahve konusunda zorlanacağım galiba sigara falan yok Allahtan da kahve zorlayacak içmek istemiyorum ve fekat....kahve aşeriyorum resmen.

Bende de koku hassasiyeti cok fazla, henuz kusma yok ama olmadik yerde o ogurtuler geliyor. Kalp atislari ne kadar surede duyuluyor ya, bu hafta duyamayiz herhalde daha.

X