2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Biz de oyle dusunuyoruz, sansimiz oldu o bizim, insallah bizimle kalir :)
12 temmuza da az kalmis ptesi haberlerini bekliyorum o zamann :) hic belirtin var mi

Kızlar size birşey sormak istiyorum.
Şimdi benim kanamam olmuştu sonra kahverengiye döndü şimdi hiç yok bu progestani kullandığım için oluyor biliyorum. Sizce kanamanın kesilmesi iyi birşey mi? Yani progestani biraksam mi? Doktor beni 20 gün sonra çağırdı çok geç değil mi nasıl bekleyeceğim

Biz de oyle dusunuyoruz, sansimiz oldu o bizim, insallah bizimle kalir :)
12 temmuza da az kalmis ptesi haberlerini bekliyorum o zamann :) hic belirtin var mi
Hamilelik değil de sanırım bat belirtileri yavaştan kendini hissettirmeye başladı.sivilce çok fazla oldu bu ay yaa elimi nereye atsam sivilce

Sen daha erken gitsen olmaz mi peki randevu alip? Icin rahat etsin hem

Sagol canim ama o kadar kotu bir durum ki bu yasadigim psikokojim alt ust oldu. Dusecek mi yoksa kalp atisi olusmayacak mi kurtaj mi olacak cok sanci cekecek miyim sonra bir daha hamile kalabilecek miyim.... Belirsizlik o kadar zor ki
Bunlari dusunme cnim. Herseey olacagina variyor. Kalbini ferah tut. Inan basa gelen cekiliyor. Neden hamile kalamayisin. Kalirsin.

Benim 6cm lik cikolata kistim var. Doktorlar olur olur korkma deseler de ben okuduklarimdan hamile kalamayacagimi kafama yerleştirmistim. O cift cizgiyi gördüm ya elim ayagim bosaldi. Bu mutlulugu hic ihtimal vermiyoken allah bana yasatti ya bundan sonrasi icin sadece hayirlisi diyorum ve tüm kalbimle teslim oluyorum. Korkularim var,yok degil. Mesela henuz hic ultrasona girmedim kese var mi yok mu dis gebelik vs. Olabilir mi bilmiyorum ama en azından hamile kalabildigimi ogrendim ya yillarin getirdigi icimdeki o karanlik belirsiz taraf uctu gitti. Ne olursa olsun sana çok şükür Yarabbim. Isteyen herkese nasip eyler insallah

kızlar sat, bdt, kaçınc gebelik oluşu, ve yaşıınızı bana yollar mısınız?tablo halinde olmasa da ekleme yapıcam konunun başına.malum istek çok:)) cinsiyetleri de artık belli olunca eklerim.

Canim sat:28.05.2016
Bdt: 04.03.2017
3. Gebelik, 1. 11 haftalikken kalbi durdu, 2. 5 haftalikken dustu. Bu 3. Insallah elime alabilirim. Bende kanpihtilasmasi var.
Yas:35 10 yildir evliyim. 5 yildir ugrasiyoruz. Allah isteyen herkese eline saglikla almayi nasip etsin.

ya ilk sayfaya yaptım.tablo yapmayı beceremedim. aralara boşluk koymama ve alt alta yazmama rağmen bitişik kaydetti.bu kadar yapabilirim.kusura bakmayın...eğer o tabloyu düzgün yapabilen biri varsa devredebilirsem devredeyim, o kişi yapsın.stresli işmiş.

Sat 27 mayis
Bat 27 haziran
Bgt 03 03 2017
Yas 31 tup bebek ilk deneme ilk hamilelik

Benim sat 1 haziran. Aynı mı çıkıyor=) keseyi 4 temmuzda gördük.
Sen göremedin mi? Adet döngüm de kısa benim, erken de öğrendim:)

Benim de sat 1 haziran ama ben klomenle hamile kaldim 14 haziranda catlatma iğnesi vuruldum muhtemelen 16si falan ovulasyon tarihim :) 2 sinde gittim doktora kese gorunmedi daha azdi hcg o yuzden goremedim bende baya erken ogrendim hergun test yapiyodum

bendede kan pihtilaşmasi var benimde 2 kimysal 1 diş gebelik 1 5 haftalik düşük ama bunlar oldugunda kan pihtilaşmasi oldugunu bilmiyordum yeni ögrendim şimdi tekrar hamileyim ikizlere hergün kan sulandirici hibor3500 vuruyorum

Slmlar hanımlar bende dün mart annesi olduğumu öğrendim biraz süpriz oldu açıkçası çünkü 1 taşını mayısta dolduran bir bebeğim var ama rabbim böyle uygun gördü demekki bize de hayırlısı demek düşüyor size bir şey soracağım simdi ben bebeğimi emziriyorum e hamileyim de böyle olan var mı emzirme ye devam eden hamilelikte

Svartbabe canim ben cok okudum da progestan bir hormonmus ve o hormonu eksik olanlarda bir tek ise yararmis. Genelde tup bebeklerse kullanilkrmis. Eger dusuk olacaksa engellemezmis ama bazen biraz geciktirirmis. Benim soktorum da israrla hicbir faydasi yok dedi kendisi riskli gebelik uzmaniymis. Bence senin kanaman kendiliginden durdu canim. Zira ben icmedim benim de bugun azaldi ve kahve oldu. Bir kere buyuk tuvaletimden sonra geldi. Hayirlisi olsun. Bence doktorun versigi tarihi beklemelisin kanaman olmadigi surece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…