2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hamıleyken seftalı yıyınce Bebek tüylü olur dıyolar hıc duydunuz mu boyle seyler

Aa hic duymamistim. Aslinda boyle seylere inanmam ama insan korkuyor yinede.

Banada bir kadin dediki seneler once bende düşük riski gecirmistim dr igne verdi bunu vurul dedi vurulmadim. Kendi doktoruma gittim iyiki vurulmamissn vurulsaydin bebegin killi olurdu dedi ben orda sok

Selam kızlar
Geçen hafta tatile çıktık.Hiç biseyim yoktu anlamadım zıplamadım ama kahverengi akıntım başladı pedim lekelenmiyo ama wc den sonra ne zaman silsem geliyo hemen Dr a gittik Kemer de Protestan verdi kabız olma, ilişki yok çok yorulma dedi.Kanama alanı yok fakat bu lekelenme nedir anlamadım gitti kızımda hiç olmamıştı.Pazartesi Dr a agidicem bakalım.Progestan dan önce hiç mide bulantısı yoktu.Kahverengi lekelenme sorunu cogumuzda var galiba kanama alanı olmayıp akıntı olanlara Dr lar neden olur dedi? Hepimiz iyi haberler alırız inşallah

Gaz sıkıntısına yapacak bışey yok belkı doktorun bı fıkır verebılır

Yaa kizlar benden kahve leke geldi hemde cok hic boyle gelmemsti sabah iyiydi birsey demedi dr hatta progestani birakbilirsin dedi ben zaten brakmistim şimdi neden oldu bu yine.
Vajinal mi kullansam agizdan cok bulanti yapiyor ya ayni hapi vajinal kullaniyoruz dimi biri aciklasin bana lutfennn ; (

Seni çok etkiliyosa vajinal kullan benim on gündür lekelenmem oluyo

Akıntı seklindemi geldi canım

Selam canim. Ben de aksam acillik oldumm kanama yuzunden. Az degildi baya yogun bi kanamaydi. Benim tup bebek. Her gun progestan vurunuyorum. Dun dr .um artik kesebilirsin dedi. Bir gun vurunmadim aksamina kanama oldu. Acile gittim baska bi de bana igne ve oral yolla progesteron al dedi. Kendi dr um iki progestan ampul vurun dedi. Oyle yaptim kanama kesildi. Ama ben benden gittim. İkizlere hamileyim. Acildeki dr vajinal kullan mide bulantisi bas donmesi olursa dedi. sen de oyle kullan. Birbirimize dua edelim. Cok korkuyorum

Bırakma canım progestani bazı doktorlar insanı deli ediyo risk olmasada her ihtimale karşı önlem alınmalı

Doktoruna sormadan vajinal alma bence canim vajinal kullananlara igne de veriliyor cogunlukla ben hala gunde 2tane agizdan alıyorum cok zor tum.yan etkisini yaşıyorum ama dr agizdan dedi

Bırakma canım progestani bazı doktorlar insanı deli ediyo risk olmasada her ihtimale karşı önlem alınmalı
Dogru diyorsun canim. Gunduz 3 te vurunuyordum dun kestim aksam 21.30da hastanedeydim. Dr artik gerek yok keselim kendileri salgiliyorlar dedi hem de iki farkli dr bunu dedi. Crinone jel de kullaniyorum ben ona ragmen kanamam oldu. Dun dr kontrolum vardi aksam kanama oldu bugun yine gittim ' dun ile bugun arasinda hicbir fark yok ' dedi 'bebekler duruyor kalp atislari normal' dedi. Ben oyle dalginlikla hic kanama alani falan soramadim. Sanki sebepsiz bir kanamaymis gibi konustu. Dr cok rahat ama aksamki acil dr u beni cok uzdu. Hem de iyi bi hastanede kendi dr umdan baska bi dr ultrasonu koyup 'bebeklerin biri yasiyor' dedi. Basimdan asagi kaynar sular dokuldu. Diger bebis gitti heralde dedim. Sonra' digeri de yasiyor ' dedi. Tecrube ile alakali sanirim. Ki ben cok normal sogukkanli bi sekilde gittim hep
Okuyordum kanama olabilir vs vs diye. Oyle aglayip yikilip dokulmedim ama dr beni cok streste soktu. Yatis verelim dedi. Guvenemedim. Kalamam hastane ortami beni daha kotu yapiyor dedim. ' cikip pihti dusurursen ben karismam 'dedi . Sok oldum. Ciktim iki ampul progestan vuruldum baska yerde geldim eve dua ettim uyuyamadim. Bugun de gittim sabah hersey normal deniliyor. Umarim oyledir. İcim doldu aksamdan beri uzun uzun yazdim kusura bakmayin

Haklısıniz doktora danismadan vajinal almak olmaz bu geceden itibaren icmeye başlıyim ben en iyisi ; (

Canim gecmis olsun bu isin sirri yatmakta sende bol bol ayaklarini dik yat rabbim iki bebisinide korusun. Bendede kanama alani olmadi hic bu lekelerin sebebi ne bulamadim....

Yok canım benim seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri yaşadım rabbim sana sabır evlatlarinada güç kuvvet versin ins sen progestani bırakma iç

Kızlar ben bi an önce 20li haftalara gelmek istiyorum :)) su bulantılarm azalsa kusmalar btse bebişim büyüse :))) düzgn yemek yiebilsem :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…