2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yaa kizlar benden kahve leke geldi hemde cok hic boyle gelmemsti sabah iyiydi birsey demedi dr hatta progestani birakbilirsin dedi ben zaten brakmistim şimdi neden oldu bu yine.
Vajinal mi kullansam agizdan cok bulanti yapiyor ya ayni hapi vajinal kullaniyoruz dimi biri aciklasin bana lutfennn ; (
Bebek büyüdükçe içerdeki kılcal damarları kanatabilir , buda dışarıya kahve leke şeklinde çıkabilir diye okumuştum bir yerde.
Bir de adet görme zamanların ise bazı kadınlarlar bu zamanlarda lekelenme ya da az biraz kanama görebilirler diye Dr demişti bana..
Yine de önlemini almakta fayda var arkadaşım..

Yaa kizlar benden kahve leke geldi hemde cok hic boyle gelmemsti sabah iyiydi birsey demedi dr hatta progestani birakbilirsin dedi ben zaten brakmistim şimdi neden oldu bu yine.
Vajinal mi kullansam agizdan cok bulanti yapiyor ya ayni hapi vajinal kullaniyoruz dimi biri aciklasin bana lutfennn ; (
Ayni hap canim fitil gibi vajinal aliyorsun. Progestan 200 ml. Biraz önce ben de ayni şoku yasadim gunlerdir hic bir leke yoktu simdi kahverengi leke geldi. Yahu ne oluyor bize bugun o_O insallah miniklerimize hic bir sey olmayacak moralimizi yuksek tutalim.

Dogru diyorsun canim. Gunduz 3 te vurunuyordum dun kestim aksam 21.30da hastanedeydim. Dr artik gerek yok keselim kendileri salgiliyorlar dedi hem de iki farkli dr bunu dedi. Crinone jel de kullaniyorum ben ona ragmen kanamam oldu. Dun dr kontrolum vardi aksam kanama oldu bugun yine gittim ' dun ile bugun arasinda hicbir fark yok ' dedi 'bebekler duruyor kalp atislari normal' dedi. Ben oyle dalginlikla hic kanama alani falan soramadim. Sanki sebepsiz bir kanamaymis gibi konustu. Dr cok rahat ama aksamki acil dr u beni cok uzdu. Hem de iyi bi hastanede kendi dr umdan baska bi dr ultrasonu koyup 'bebeklerin biri yasiyor' dedi. Basimdan asagi kaynar sular dokuldu. Diger bebis gitti heralde dedim. Sonra' digeri de yasiyor ' dedi. Tecrube ile alakali sanirim. Ki ben cok normal sogukkanli bi sekilde gittim hep
Okuyordum kanama olabilir vs vs diye. Oyle aglayip yikilip dokulmedim ama dr beni cok streste soktu. Yatis verelim dedi. Guvenemedim. Kalamam hastane ortami beni daha kotu yapiyor dedim. ' cikip pihti dusurursen ben karismam 'dedi . Sok oldum. Ciktim iki ampul progestan vuruldum baska yerde geldim eve dua ettim uyuyamadim. Bugun de gittim sabah hersey normal deniliyor. Umarim oyledir. İcim doldu aksamdan beri uzun uzun yazdim kusura bakmayin

Canim cok gecmis olsun bu acil doktorlari insani katil eder gercekten. Ben de ilk kanamam oldugunda hemen en yakin hastaneye gittim. Bakti kontrol etti sacma sapan seyler soyluyo yok dusuk olabilir, buyutmeyin bunlari her kadinin basina geliyo vs. Her neyse bir suru falsodan sonra en bombasi tam cikiyoruz gece bisey olursa düşük falan gelin fiyatlarimiz uygun demez mi!!!! :skandal: tam sopalik ya :sopa: kendi doktoruma gidene kadar ne cektigimi bir allah biliyor bir ben :110:

Canim gecmis olsun bu isin sirri yatmakta sende bol bol ayaklarini dik yat rabbim iki bebisinide korusun. Bendede kanama alani olmadi hic bu lekelerin sebebi ne bulamadim....
Canm korkma sakın o lekelenmeler senin daha önce içinde kalan eski kanlar.
Yada bebek büyüdüğü için genişliyor rahim in ve kanama oluyor . Rabbim yardımcımz olsun inşallah

Ben fitil olarak kullanıyorum 20 hazirandan buyana.günde 3 kez aliyorum .5 (tup bebek)tedavimdede fitil olarak kullandirdilar.işine yararmi bilmem ama söylemek istedim.inşallah en kısa zamanda normale döner

Kizlar benim hiç bulantim yok.sabahları istahsiz oluyorum sadece.benim gibi olan varmi.gunde 3 ltyi geçen su iciyorum.mide bulantimin olmamasi bazen beni de endiselendiriyo işin asli .bu hafta kontrolum var bakalim neler olucak.

Kızlar çatlak oluşmasın diye krem almayı düşünüyorum ama hangisi iyi olur bilemedim . Araştıran yada kullanan var mı ?
Cok cabuk kilo almaya musaitsen simdi basla değilsen 3. ay bitince baslarsin ilk aylarda badem yagi Hindistan cevizi yagi gibi doğal yaglarla karnini nemlendirebilirsin ilerde de lierac tavsiye edeni cok duydum canim

Kızlar selam bende 2017 Ocak annesi olucam ınsallah,mıde bulantılarınız durur baslar hiç olmaz,uykunuz hıç olmaz,Göğüs hassasıyetınız yok olur,lekelenme olur bunlarla kendınıze zehır etmeyin dıyıcem ama elde olmuyo bılıyorum,benım önceden 2 düşüğüm var bu seferde 1.5-2.5 ay arası 1 ay lekelenmem oldu hatta kırmızı kan dahi geldi ama Allah a şükür bu günlere kadar geldim.sunu unutmayın belırtılerınızı bırbırınızle kıyaslayıp üzülmeyin,Herkesın Vücudu farklı

Kizlar benim hiç bulantim yok.sabahları istahsiz oluyorum sadece.benim gibi olan varmi.gunde 3 ltyi geçen su iciyorum.mide bulantimin olmamasi bazen beni de endiselendiriyo işin asli .bu hafta kontrolum var bakalim neler olucak.
Cnm benim durumda sana benziyor. Ben sanki bulantilarim oluyor gibi ama kendimi ona inandirmamaya calisiyorum. Benim ikiz bi de.Sabah hicbbisi istemiyorum. 4 lt yi gecik su iciyorum. Bazen gucsuzlesiyorum sanki.

[QUOTbugün bir arkadadimhar_cicekleri, post: 47553881, member: 762216"]3.ayda belli oluyormuş artık[/QUOTE]
Evet bugun bir arkadaşım3.ayda oöğrendi bi aayim kaldı kismetse

Kızlar çatlak oluşmasın diye krem almayı düşünüyorum ama hangisi iyi olur bilemedim . Araştıran yada kullanan var mı ?
Ben birsürü sey kullandim hic faydasi olmadi vücudunl a alakali bi durum birde kilo alimiyla alakali ben 40 kg aldim malesef 12 kilosu tüp bebek tedavisinden dolayi digerleri hamileleik kilosu ve dogal olarak catladim malesef 7. Aydan sonra genelde catlak olusuyo tabiki nemlendiricilerle rahatlanir cünki geriliyo insan catlicagini anliyo zaten mümkün oldugunca kilo almamaya calis ilk 5 ay kadar zamanda sonra cok yiyo insan

Benim sabahlari cok oluyo ama ogluma hamileyken hamilemiyim degilmiyim anlamadim hic hatirlamiyorum bu halleri sadece cok istahliydim ve karnim büyüyodu birde hareketlendigi zamanlarda varligini hissettiriyodu

Merhaba Mart anneleri. Ben Rabia Amerikada yasiyorum 27 yasimdayim. 11 Mart 2013 dogumlu bir kizim var. Suanda 6+6 haftalik hamileyim. Beklenen dogum tarihim 26 Mart 2017. Rabbim sag saglik bebeklerimizi kucagimiza almamizi nasip etsin insallah.
Bu arada aslinda ben eski bir uyeyim lalam_o.v fakat sifremi unuttugum ve eski mail adresimide kullanmadigim icin yeniden uye olmak durumunda kaldim.

Bugün bizde kontrole gittik.kalp atışlarını gördük çok şükür. Doktor 107 dedi. Biz 150 civarı olmasını bekleriz dedi.. Iki hafta sonra tekrar gel kalp atışlarını netleştirelim içimiz rahat etsin dedi doktor... 7+5 günlük dedi. Haftasıyla uyumlu dedi.. Kesede gayet güzel bak bebek te burda dedi.. Fasulye kadardı kuzum... Sizlerin doktoruda kalp atışı sayısını söyledi mi?

X