2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cnm progestan haricinde ne kullandin sen benimki hiç azalmiyor
Ben progestan harici foliop sanırım folik asit kullandım bilmiyorum sanki onu kullanmaya başladım kahverengi lekeler kesildi iki haftadır kullanmıyordum aldım başladım kesildi. Belki ben yanlış ilşkilendiriyorumdur. Kahverengiyse leklerin bu demek ki kanama alanın kuruyor bitiyor öyle oldu benimkisi.

Sen düşünme bunları, her zaman kötü ihtimallerin hepsi başımıza gelecek değil bak neleri atlattın, nelere rağmen o bebek seninle. Sen az bi neşelen bebeğin için, o da seninle aynı şekilde hissedebilsin :)

Çok sevindim güzel haberlere, hadi gözün aydın :)

oyy maşallah kuzucuğa:) çok sevindim. ayyy benimki de öyledir dimiiii
bidaha ki randevu ne zaman? ultr.fotosu var mı atsan:)

Canim benim kullandığım jel fitil olarak kullanıyorum afedersin kullandiktan sonra akiyo ama hic beyaz akmadı sürekli kahve yada siyah akiyo bir kac gun çok fazla akti hatta benim moralim bozuldu neden eksilmiyor diyo demekki kanama alanından geliyomus ama az değil sana diyebilirim ki bi avuç kadar geldi benimde iki kızım var biri 8 biri 6 yaşında bende mecbur kalkıp yemek hazırlıyorum

Benimde şuan kahverengi ama işte arada değişebiliyor

Bi neseleniyorum sonra aklıma binbir turlu şey geliyor belkide akışına bırakmak lazım

Yaa o ağlamalar gülmeler çok komik oluyor Ben de yeni doğan bebek görünce salya sümük oluyorum sonra halime gülüyorum

Şu vitaminleri üretenler hiç yutmayı denemiyorlar mı acaba yaaa? İnsan içecek bunu, fil zor yutar valla :) az küçük yapsan nolur sanki. Hele bide kokuları yokmu offff
Off evet çok büyükler, eskiden folidoce kullanıyordum minicikti.. Şimdi decavit bi de magnezyum kalsiyum hapı var maşallah kafam kadar yutamıyorum
Bu arada ciddi ciddi göbeği çıkan var mı
Ben aileme söylemedim, 4 aylık falan oluncaya kadar da söylemeyi düşünmüyorum. Bir ay sonra yurtdışına çıkıcam. Endişelendim walla
Ya ben kilo verdim mesela, ona rağmen göbeğim şişti, neden çünkü gaz. Sabah kalkıyorum normal, akşama kadar 7 aylık oluyorum Resmen otobüste yer verdiler
Çok sevindim güzel haberlere, hadi gözün aydın :)
Teşekkür ederimm darısı hepinizin başına :9
oyy maşallah kuzucuğa:) çok sevindim. ayyy benimki de öyledir dimiiii
bidaha ki randevu ne zaman? ultr.fotosu var mı atsan:)
Sen daha bile büyümüş görebilirsin inanılmaz hızlı büyüyorlar :) 23 mm olmuş kuzucuk. Çok güzel bişey hadi ptesi gelsin gör sen de artık :)) Fotoğrafı özelden atayım :)

Kızlar dün başlayan mide bulantım hala devam ediyor. Az az ve sık sık yememin ise yarayacağını duymuştum. Normalde bayıla bayıla yediğim şeyleri şimdi yiyemiyorum . İştahım çok kapandı. Halbuki ilk hamile öğrendiğim den snra iştahım acayip açıktı zevk ala ala yiyordum. Şimdi yiyemiyorum. Ayran iyi geliyor mideme bi de limonlu soğuk soda çok iyi geldi . Tuzlu ve limonlu şeyler bastırıyor rahatlatıyor.

Ay ay ay maşallah ya. Benim kontrol daha 17sinde ikili test. Öyle merak ediyorum ki. Şimdi sen yazınca daha da merak eder oldum. Ben de çikolata yiyeyim girmeden :))))

Aynı ben. :) ayran bana çok gaz yaptı canım. Dikkat et. Ben bol bol zeytin yiyordum bir de soğuk buzlu su. Soğuk içecekler iyi geliyor bana.

1 hafta sallar seni 2. hafta başlarsın bebeği göreyim demeye zaman geçsin çabucak
off öyle ama idare etsin diye videoya aldırdım valla açıp açıp izlerim napalım
Ay ay ay maşallah ya. Benim kontrol daha 17sinde ikili test. Öyle merak ediyorum ki. Şimdi sen yazınca daha da merak eder oldum. Ben de çikolata yiyeyim girmeden :))))
Sen baya büyük göreceksin inşallah, daha belirginleşiyor her şeyi :) az kalmış, çikolata iyiymiş kıpır kıpır yaptı bücürü :)

Aynı ben. :) ayran bana çok gaz yaptı canım. Dikkat et. Ben bol bol zeytin yiyordum bir de soğuk buzlu su. Soğuk içecekler iyi geliyor bana.
Tam tersiiiii :) Her akşam ayran içiyorum gerçi mideden rahatsızım diye değil sevdiğim için :) Ama artık zeytin yiyemiyorum aşırı gaz yapıyor midemi yakıyor. Zeytine hasretim şuan.

Çok iyi yapmışsın :) Haftaya bende çikolata yiyim o zaman. :) Çok heyecanlandım görünce , maaşşallah ya hu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…