2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

Benim kayınvalidem söylediğim her belirtiye oğlan geliyor diye. Canı öyle istediğinden herhalde

Benim doktorum azalmış ama kanamaya musait dedi ilk uc ay çok önemli kanama alanim ise kesenin altindaydi bana crinone jele devam et dedi bence o cok iyi kullandiktan sonra cok fazla lekem oldu demekki azaltmis
Ben jel diil de fitil kullaniyorum tek doza dusurdu doktorum ama arada kahve leke geliyor yine. Ozellikle cok dolandiysam evin icinde kesin geliyor. Kizim var mecbur kalkiyorum annem olmayinca. Bakalim 3 ayin dolmasina 2-3 haftamiz kaldi insallah o gunleri de goruruz:))

Belki de ilaçlansa olabilir.bünyedrn bünyeye farkedebilir.sağlıcakla gelsin Bebişlerimiz de...
Bugün ben de bulantılıyım,Can'ım sadece salata istiyor...
Folik asiti de bulantı yapıyor diye içemezsek , nasıl büyüyecek bu bebişler bilemiyorum , zaten doğru düzgün birşeyler yiyemiyoruzz

Ne kadar sevindim anlatamam ya canm benim inşallah böyle güzel haberler alırsın bundan sonra

Kizlar çook çok aşırı migde bulantıli bir günden merhaba ne peynir yiyeblyordum ne de süt icebiliyordm eşimi kirmayp bgn yicem dedim aman Allahm ogure ogure artk mahvoldm halada cok bulaniyor migdem.

Birde kızlar birşey sorucam biraz internetten araştırdım kanama alanlarını birinin geçmemiş kanama alanı sonunda bebek o kanama alanından zehirlenip ölmüş dünden beri içime dert oldu bu çünkü benim ki geçecek gibi değil

Ah çok üzüldüm ya Benim de gece uyurken çok geliyor o his, uyanıyorum hemen sadece bi ayaklarımı gerdiriyorum. Şimdi böyle dedin daha bi dikkat edicem. Allah bir daha yaşatmasın inşallah kucağına alırsın bu kez.
Auralee Randevun bugündü dimi? Merak ediyorum sizi :)
Ayy evet geldim şimdi ağzım kulaklarımda :) Tahlillerin hepsi temiz, toksoplazma bağışıklığım da varmış, gelsin kedişler Bebeğimi de izledik, çikolata yiyip gittim doktora, kollar bacaklar kımıl kımıl nasıl hareketli allahım nasıl bir mucize bu nasıl mutluyum anlatamam. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah Ultrasonda 3 gün önde gidiyordu sata göre, şimdi tam normal gününde çıktı 9+1 iz :)
Bir de ben bel ağrısından duramıyorum, yürümek zor uyurken sağa sola dönmek zor baya ağrım oluyor. Magnezyum ve kalsiyum desteğine hemen başlayalım dedi. Bundan sonra da 2li tarama testi için görüşeceğiz.

Canım internetten çok fazla okumak iyi değil Orada hep en görülmeyecek en anormal ihtimallerle karşılaşıyorsun. Öksürüyorum yazsan beyin tümörüm var kesin diye çıkıyorsun. Evham yapmamaya çalış inşallah atlatacaksınız bu günleri.

Canm icinin almadigi seyi yeme sonra tiksinirsin dogumdan sonra bile yiyemez hale gelirsin.
Arti böyle seyleri netten arastirmasan daha iyi edersin.ziraa internet saglikla ilgili seylerde bilgi çöplüğü bence. Dua et ve bekle icini ferah tut stresin suan sana faydasi degil zararı var. Anin tadini cikar

Kadınlar kulubunde biri yazmıştı yorum olarak ondan öyle kötü oldum ya gerçekten ya gecmezse birde zaten bebeğin anormal tarafa doğru büyüme riski var artık ne kadar olumlu dusunmeye calissamda bunlar kafamı kurcalıyor devamli

Geçecek inşallah hiç öyle düşünme yüzde 90 geçiyor okuduğum kadarıyla. Bak benimki de çoktu geçti. İlaçlarına devam et inşallah çok yakında güzel haberlerini duyacağız.

Kk'dan birinin yorumuydu o yüzden öyle taktım bilmiyorum cnm belkide fazla evham yapiyorum ama korkuyorum

Geçecek inşallah hiç öyle düşünme yüzde 90 geçiyor okuduğum kadarıyla. Bak benimki de çoktu geçti. İlaçlarına devam et inşallah çok yakında güzel haberlerini duyacağız.

Cnm progestan haricinde ne kullandin sen benimki hiç azalmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…