2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Çok iyi yapmışsın :) Haftaya bende çikolata yiyim o zaman. :) Çok heyecanlandım görünce , maaşşallah ya hu :)
Azıcık yedim yetti :KK70: Fazla tatlı iyi değilmiş zaten. Çok heyecanlı gerçekten inanamıyorum içinde bulunduğum duruma :) Çok az kaldı ptesi sen daha büyük bir bebekle karşılaşacaksın inşallah :)

Aynı ben. :) ayran bana çok gaz yaptı canım. Dikkat et. Ben bol bol zeytin yiyordum bir de soğuk buzlu su. Soğuk içecekler iyi geliyor bana.
Ya bende ayran içtim öğlen yemeğin yanında sonrasında Allahım nasıl bi ağrı oldu karnımda çok kötüydüm kramp girdi bi tuhaf oldum ayran gaz yapmış bana da demek

Bende randevumu aldim sukur cumartesi sabah gorucem minigimi.. 3 hafta olacakti pztesi gunu gormeyeli. Zamanda gecmek bilmedi ama iyi olsun yeter ki :)

Her goren buyumus diyor ya bende cok merak ediyorum nasil oldu acaba hareketi falan nasill ayyy 2 gun gecmez simdi :)

Y
off öyle ama idare etsin diye videoya aldırdım valla açıp açıp izlerim napalım :KK70:

Sen baya büyük göreceksin inşallah, daha belirginleşiyor her şeyi :) az kalmış, çikolata iyiymiş kıpır kıpır yaptı bücürü :)
Allahımm bende çok merak ediyorum hareketlerini haftaya cuma görücem inşallah :))

Azıcık yedim yetti :KK70: Fazla tatlı iyi değilmiş zaten. Çok heyecanlı gerçekten inanamıyorum içinde bulunduğum duruma :) Çok az kaldı ptesi sen daha büyük bir bebekle karşılaşacaksın inşallah :)

İnşallah canım dua et lütfen.

Bi parça yesek yeterli o zaman :) Çok tuhaf bi duygu zaten, hayal gibi gelirdi bana :) şimdi karnımızda bebeklerimiz. :)

Evet tatli iyi degil diyolar hatta meyve bile asiri yemeyin diyolar ama bende meyveye dustum. Sirf onlari yesem keske hep :KK70:

Bende randevumu aldim sukur cumartesi sabah gorucem minigimi.. 3 hafta olacakti pztesi gunu gormeyeli. Zamanda gecmek bilmedi ama iyi olsun yeter ki :)

Her goren buyumus diyor ya bende cok merak ediyorum nasil oldu acaba hareketi falan nasill ayyy 2 gun gecmez simdi :)
Ya gözlerine inanamayacaksın öyle diyeyim, hele ki 3 hafta geçmiş senin :) Ben 1 hafta arayla inanılmaz bir değişim gördüm çünkü :) O kadar güzel kii bence kalp atışından da güzel bi his, kanlı canlı hareket ediyor, minicik ellerini kımıldatıyor orada annesinin miniği :') Üff nasıl duygusallaştım :))
Y

Allahımm bende çok merak ediyorum hareketlerini haftaya cuma görücem inşallah :))
Çok güzel olacak bak, imkanınız varsa videoya aldırın ben hala izliyorum :))
İnşallah canım dua et lütfen.

Bi parça yesek yeterli o zaman :) Çok tuhaf bi duygu zaten, hayal gibi gelirdi bana :) şimdi karnımızda bebeklerimiz. :)
Hamilelik oldum olası mucizevi ve ilgi çekici gelmiştir, hiç kendimi düşünmediğim bi anda bu durumda buldum o yüzden inanamıyorum yaşadıklarıma. Rüya gibi, allah uyandırmasın :)

Evet tatli iyi degil diyolar hatta meyve bile asiri yemeyin diyolar ama bende meyveye dustum. Sirf onlari yesem keske hep :KK70:
Yazın sıcağında da başka şey çekilmiyor napalım :KK70: Ben ama onun dışında şeker tüketmem ne çayla ne kahveyle. Zaten artık çay kahve de çok içtiğimiz yok. Tatlı canım istemiyor pek, çok nadir. Şekerim de alt sınırlarda gezer hep, o yüzden meyve de oluversin yani o kadar da öldürmeyelim şekeri :KK70:

Ya gözlerine inanamayacaksın öyle diyeyim, hele ki 3 hafta geçmiş senin :) Ben 1 hafta arayla inanılmaz bir değişim gördüm çünkü :) O kadar güzel kii bence kalp atışından da güzel bi his, kanlı canlı hareket ediyor, minicik ellerini kımıldatıyor orada annesinin miniği :') Üff nasıl duygusallaştım :))

Çok güzel olacak bak, imkanınız varsa videoya aldırın ben hala izliyorum :))

Hamilelik oldum olası mucizevi ve ilgi çekici gelmiştir, hiç kendimi düşünmediğim bi anda bu durumda buldum o yüzden inanamıyorum yaşadıklarıma. Rüya gibi, allah uyandırmasın :)

Ayy deme oylee vallaaa catlicamm simdik orta yerimden :KK70: ayy bu hamileligin her haftasi ayri heyecan bu gecicek simdi cinsiyet meraki baslicak :)

Meyve yemeyen ben 5.haftamdan beri hergün yiyorum. ilk 2 hafta kırmızı yerik yedim bolca . 2 haftadır da armut+şeftali :)

Bende hergun 1 seftali yiyorum canim istiyo onu. Arkasindan bi elma yada armut geliyo. Hatta dun su kucuk kavunlar varya yarisini yedim simdide diger yarisini. Meyvede seker var aslinda fazla abanmamak lazim ama napalim can istiyor :)

Ayy deme oylee vallaaa catlicamm simdik orta yerimden :KK70: ayy bu hamileligin her haftasi ayri heyecan bu gecicek simdi cinsiyet meraki baslicak :)
Ya evet gerçekten çatlatır insanı, zararlı olmasa ultrasona yapışık yaşarım :KK70: Ama yok yani merak bitmez bizde, doğunca da bitmeyecek heralde :)

X