2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Herkese selam kizlar şimdi doktordan geldim çok şükür eskiye göre kese sekli daha iyi dedi doktor kanama alanı azalmış ama varislerin olduğu için kanamaya musait dedi elhamdülillah şimdi biraz daha rahatım dün gece hiç uyuyamadim stresten sabah namazında herkese dua ettim rabbim hep guzel haberler almayı nasip etsin hepimize
Çok sevindim canım hep güzel haberlerle gel inşallah

Herkese selam kizlar şimdi doktordan geldim çok şükür eskiye göre kese sekli daha iyi dedi doktor kanama alanı azalmış ama varislerin olduğu için kanamaya musait dedi elhamdülillah şimdi biraz daha rahatım dün gece hiç uyuyamadim stresten sabah namazında herkese dua ettim rabbim hep guzel haberler almayı nasip etsin hepimize
Hadi gozun aydin canim bak ne guzel bir haber:KK66:
Kanama alanini sen gordun mu buyuklugu ne kadardi? Benim kesenin ustunde cizgi cizgi iki yerde vardi en son. Ya bir de bu kanama alani gecince tekrarlama ihtimali var mi acaba onu cok merak ediyorum.

Çok sevindim senin adına çok şükür sağlıkla kucağına da al inşallah , benim de vardı kanama alanım son gittiğimde ben de bugün gideceğim umarım benimki de gitmiştir.

Günaydınlar güzel anneler cumartesi günü tüp bebek DR randevum vardı bugün devlet Hastanesi DR gittim şükürler olsun kalp atışlarını gördüm rabbim herkese nasip Etsin direk görmemle gözlerim yaşardı ağladım allahım inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah
Cok ama cok sevindm canm cok şükür insallah sorunsuz bir sekilde bebegini kucagina alacagin günleri de görürsün inşallah

Ayy canm çok sevindm gözün aydın hadi artik biraz rahatla.
Saglikla bebegini kucagina alacagin günleride düşün lütfen

Ayy canm çok sevindm gözün aydın hadi artik biraz rahatla.
Saglikla bebegini kucagina alacagin günleride düşün lütfen
Kizlar hepinuze cok tesekkur ederim ayri ayri yazamadim kusura bakmayin insallah hep beraber hep guzel haberler alırız bebislerimiz bize sıkıca tutunur bizi hiç bırakmaz artık stresimiz biterde hamileligin tadını cikaririz

Hadi gozun aydin canim bak ne guzel bir haber:KK66:
Kanama alanini sen gordun mu buyuklugu ne kadardi? Benim kesenin ustunde cizgi cizgi iki yerde vardi en son. Ya bir de bu kanama alani gecince tekrarlama ihtimali var mi acaba onu cok merak ediyorum.
Benim doktorum azalmış ama kanamaya musait dedi ilk uc ay çok önemli kanama alanim ise kesenin altindaydi bana crinone jele devam et dedi bence o cok iyi kullandiktan sonra cok fazla lekem oldu demekki azaltmis

Kızlarr günaydın ya canınız çekmesin de sucuk tüketeniniz var mı acayip canım istedi :hamarat:
Ben dün yedim,, canm isteyince abartmayarak yiyorm valla herşeyden.. Eşim diyo ki canının istediği şey vücudun eksiklk duyduğu şeydir. Ben sürekli domates yiyordm meğerse bende demir eksikliği varmş:kk77:

10 kilo yeterli demekki ben 15 kilo hedeflemiştim çok hedef koymuşummm :)
Ah malesef o hedefler tutmuyor.ilk hamilelgimde ben de 12 kilo hedefledim ama 18 kilo alarakbdogum yaptim.ustunden 13 ay gecti 2-3 kilom kaldi ramazanda verdim diye sevinirken tekrar hamile kaldim ama ilk 4 ay pek kilo alinmiyo hatta bulantilardan 2-3 kilo gidiyo ama 4. Aydan sonrasi hizli bi sekilde geliyorlar:))

Kızlar 9 haftanın içindeyim. Şimdiye kadar mide bulantım yok denecek kadar azdı ama iki gündür yediğim herşeyi çıkarıyorum. Hatta yemek görmeye bile tahammülüm yok :110:
Ben de 8+2 yim..ogluma hamileyken bulantilar 9.haftada artti 1-2 ay kasarli tosttan baska bisey yiyemedim nerdeyse..zaten rahim bagirsaklari sıkıştırıyor bir de boyle beslenince feci kabiz olmustum..simdi bulantilarim var ama yemeye mani olacak kadar degil..keske böyle gitse...soganli salcali yemek kokusuna tahammulum bile yoktu off

X