2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hepinize çok tsk ederim kizlar desteğimiz için birbirimizi tanimasakta Allah razi olsun sizin sayenizde daha iyi hissediyorum insallah mart ayında bebislerimiz kucaklarimizda olur

Canim insallah Allah nasip eder sende en güzel haberleri alıp bize de duyurursun.burdaki tüm bebekler Masallah çok güçlü ve inatçı .güzel mujdenle gel inşallah canım.

arkadaşlar bacagimdan agri girdi bide. vucudum agirlaşti bide sol kasığımda agri girdii..
heryerim agriyoo..:KK43: nabicam bilmiyorum yataktan firlayip kalkamiyorum. igne etkisinden mi oldu... böle bi durum yaşayan varmi??

Dün öğlen bilegimden başlayan bir ağrı girdi ayağıma üstüne basamiyordum bile uzanayim dedim adet ağrısı gibi bi ağrı geldi bu seferde benide hoplattı .ama çok şükür uykuya almışım gecmis gitmiş.arada yoklama çekiyor bence bizimkiler .stres yapma cani .

Günaydıııınnnn güzel hamişlerim benim :rapci: :KK31:

Hadi bi anlaşma yapalım, bugün hepimiz çooook pozitif olalım ve her olumsuzluğa ağrıya vs karşı keyfimizi bozmayalım. Sonuçta şu anda hamilemiyiz? Evet hepimiz hamileyiz çok şükür. Miniklerimiz büyüyor anneler bundan güzeli var mı? Aksini düşünmek içinde sebebimiz yok şimdilik. E niye daralıyoruz ki dimi?

Ben bu sabah uyandıktan sonra eşimin söylediği bir lafla gülme krizine girdim, o da benim gülmeme başladı gülmeye. Yaklaşık 5 dk durduramadık kendimizi, sonra ben gülerken ağlamaya başladım :)))) ama hemen ardından ağlayışıma gülmeye devam ettim. Adamımda ne yapacağını şaşırdı :) Sonuç olarak ben artık sağ gözümle ağlayıp aynı anda sol gözümle gülebiliyorummm yeehuuuuu :rolleyes: :KK9: :confused:

Durun bakalım daha başındayız, kimbilir ne tuhaflıklar bizi bekliyor, ay ne güzel ne değişik bişeymiş bu hamilelik ya :KK71:

Günaydın canim günümüz bereketli ve müjde dolu olsun inşallah.

Günaydın kızlar.
Günüm günüme uymuyor. Bir gün çok iyi, bir gün çok bulantılı.
Baş ağrım var. Hafif. İlaçsız geçirmeye çalışıyorum inşallah bol su içerek ve buz koyarak. Dua edin de geçsin ne olur, migrene dönmesin.
Bu sabah eşimin parfümünden acayip midem bulandı. Ki çok severim kokusunu. Adamı evden kovacaktım neredeyse :)

Geçmiş olsun canim .Allah şifa versin inşallah.buz iyi gelirmiş annem öyle dedi biraz yuklen ona bide nefes egzersizi yap kuzum.

Kızlarr günaydın ya canınız çekmesin de sucuk tüketeniniz var mı acayip canım istedi :hamarat:

Valla iki güne bir tuketiyorum çünkü çok seviyorum .ama çok iyi pisiriyorum.hamile aldığımız öğrendiğim haftalarda söylemesi ayıp piknik felan çok gideriz ailece hep tukettim. Ben mutluyum e mini bebegimde mutlu :KK49:
Deli gibi canim ceksede en fazla iki lokma yiyebiliyorsun ama :halay:gerisini pek mide almıyor.

Yaaa Onu ben yazmıştım. Afedersiniz:KK43: ben dikkatli olun, benim yaptığımı yapmayın diye yazmıştım. Gerçekten ilk üç ay ile son üç ayda uzanıp gerilmeler çok tehlike olabiliyomuş. Şimdi mutfak dolabına bile boyuma aşan kısımlarına uzanmıyorum. Tedbir amaçlı dedim ben. Bir de nasip gerçekten. O bebeğin nasibi yokmuş. lütfen bozmayın moralinizi:KK200: doğacak bebeklerimizin hayaliyle yaşayalım:anne:

Canim neden kendini uzuyorsun .şahsen benim için yazdiklarin yaşanmış acı bi tecrübe kulağıma küpe belki sayende ben bu hatayı yapmak dan kendimi geri cekicem.
Uzulme herşeyde bi hayır veren Allah bunda da vermiştir elbet.:KK200:

Kızlar merhaba ben hem özele hemde devlet hastanesine gidiyorum. Dün devlet hastanesinde randevum vardı. Öğleden sonraya almıştım. İyikide öyle almışım. Hastane boştu. Dr uzun uzun muayne edip konuştu.3 hafta sonra 2 li tarama testi için çağırdı. Ayrıca yiyemediğin şeyler için kendini zorlama sonra tiksinirsin hiç yiyeyemSin dedi.Yüzmenin ve güneşlenmenin hamileler için çok faydalı olduğunu söyledi. Allahıma çok şükür heşey yolunda dedi.:dua: :emir_bebek::anneadayı::KK200:
Bu arada benim göbeğim baya çıktı. Gören herkes oğlun olacak diyor, size tahminde bulunan var mı ?

Gören 3 aylık der bana kendimi tanıyamıyorum.annem öne doğru geliyor erkek bu diyo .Allah bilir diyorum bende.
Ister kış ister erkek hayırlı saglikli salih evlatlarımız olsun insallah:nazar::nazar::anneadayı::anne::emir_bebek:

Günaydın güzel anne adayları
Sık sık takip edemiyorum mide bulantısı ve kusmalarım çok fazla en çok bu durum rahatsız ediyor hayırlısı ile şu dönemi bir atlatabilsek hamilemiyim hastamıyım anlamadım beni fena zorluyor iyiki bu platform var burda buluşabiliyoruz .

Şu vitaminleri üretenler hiç yutmayı denemiyorlar mı acaba yaaa? İnsan içecek bunu, fil zor yutar valla :) az küçük yapsan nolur sanki. Hele bide kokuları yokmu offff :KK53:

[QUOTE="suzansu, post: 47519760, member: 540836]

Canim neden kendini uzuyorsun .şahsen benim için yazdiklarin yaşanmış acı bi tecrübe kulağıma küpe belki sayende ben bu hatayı yapmak dan kendimi geri cekicem.
Uzulme herşeyde bi hayır veren Allah bunda da vermiştir elbet.:KK200:

Gören 3 aylık der bana kendimi tanıyamıyorum.annem öne doğru geliyor erkek bu diyo .Allah bilir diyorum bende.
Ister kış ister erkek hayırlı saglikli salih evlatlarımız olsun insallah:nazar::nazar::anneadayı::anne::emir_bebek:[/QUOTE]

Okuyup kötü hisseden arkadaşlar olunca ben de kendimi kötü hissettim. Neyse iyi düşünelim iyi olsun:dua:

Bu arada ciddi ciddi göbeği çıkan var mı:KK53:
Ben aileme söylemedim, 4 aylık falan oluncaya kadar da söylemeyi düşünmüyorum. Bir ay sonra yurtdışına çıkıcam. Endişelendim walla:KK17:

Ca
kızlar bilgileri olan arkadaşlarla ilgili grup listemizi yaptım. Bu listeden uzun süre sessiz kalan arkadaşları silicem. aktif arkadaşlarla her aşamamızı birlikte götüreceğiz nasipse.. :)
diğer arkadaşlarda bilgilerini yazarsa bana listeye ekleyelim :)
Eki Görüntüle 1866079
Canım bende varım. İzmir yas35

Kızlar gebelikte demir ihtiyacı çok artar ve dışardan alınan yiyeceklerle karşılamak mümkün değildir o yüzden 3. Aydan sonra kullanımı önerilir.:kahve: Benim de randevum var bugün bakalım yeni doktorum neler diyecek bebek ne durumda :KK16:

Günaydın kızlar dünden beri alerji beni mahvetti hapşırmaktan burun tıkanıklığından ölüyorum nasıl bir illet bu anladım. Yok mu doğal çaresini bilen allah aşkına? Evimi temizlettim diye oldu deterjan kokuları toz falan halbuki elimi bir işe de sürmedim ama yine de kabus gibi bir gece geçirdim :KK43:

Günaydın kızlar dünden beri alerji beni mahvetti hapşırmaktan burun tıkanıklığından ölüyorum nasıl bir illet bu anladım. Yok mu doğal çaresini bilen allah aşkına? Evimi temizlettim diye oldu deterjan kokuları toz falan halbuki elimi bir işe de sürmedim ama yine de kabus gibi bir gece geçirdim :KK43:

Canim gec mi olsun .ben gripde hapsirirken viks kullandım çok iyi geldi öksürük icinde topuklarma sürdüm oda evelallah çok iyi geldi.
Hiç Yok dan dene istersen .

Günaydınlar güzel anneler cumartesi günü tüp bebek DR randevum vardı bugün devlet Hastanesi DR gittim şükürler olsun kalp atışlarını gördüm rabbim herkese nasip Etsin direk görmemle gözlerim yaşardı ağladım allahım inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Herkese selam kizlar şimdi doktordan geldim çok şükür eskiye göre kese sekli daha iyi dedi doktor kanama alanı azalmış ama varislerin olduğu için kanamaya musait dedi elhamdülillah şimdi biraz daha rahatım dün gece hiç uyuyamadim stresten sabah namazında herkese dua ettim rabbim hep guzel haberler almayı nasip etsin hepimize

Merhaba. Ben de alerjik rinit hastasiyim. Bitkisel birsey olarak taze zencefilden faydalanabilirsin. Ben ictigim suya atip gun icinde iciyordum. Cok zorlasigi zamanlarda zencefili cigniyordum. Ana benimki bahar alerjisi. Hamile kaldiktan sonra kullanmadjm. Hamilelikte zencefil kullanimini bilmiyorum. Doktoruna sorarak kullanabilirsin belki

Kızlar merhaba ben hem özele hemde devlet hastanesine gidiyorum. Dün devlet hastanesinde randevum vardı. Öğleden sonraya almıştım. İyikide öyle almışım. Hastane boştu. Dr uzun uzun muayne edip konuştu.3 hafta sonra 2 li tarama testi için çağırdı. Ayrıca yiyemediğin şeyler için kendini zorlama sonra tiksinirsin hiç yiyeyemSin dedi.Yüzmenin ve güneşlenmenin hamileler için çok faydalı olduğunu söyledi. Allahıma çok şükür heşey yolunda dedi.:dua: :emir_bebek::anneadayı::KK200:
Bu arada benim göbeğim baya çıktı. Gören herkes oğlun olacak diyor, size tahminde bulunan var mı ?
Aslinda 9. Haftada gobek cikmasi imkansiz canim. Genelde siskinlik oluyor ve gobek cikti zannediyorz:))
Benim de cikti ama ben kilo aldim ve gaz problemim var ina bagladim. Kizimda 16.haftada boyleydim. Bakalim eger erkek olursa ona baglarim yok kizsa demekki kilo aldim gercekten:KK66:

Herkese selam kizlar şimdi doktordan geldim çok şükür eskiye göre kese sekli daha iyi dedi doktor kanama alanı azalmış ama varislerin olduğu için kanamaya musait dedi elhamdülillah şimdi biraz daha rahatım dün gece hiç uyuyamadim stresten sabah namazında herkese dua ettim rabbim hep guzel haberler almayı nasip etsin hepimize
Hadi gözün aydın canım. Allah sağlıkla kucağına alırsın. Dinlenmeye devam.. vallaha senden güzel haber alınca ben çok mutlu oldum.. pozitif düşün canım..

Merhaba. Ben de alerjik rinit hastasiyim. Bitkisel birsey olarak taze zencefilden faydalanabilirsin. Ben ictigim suya atip gun icinde iciyordum. Cok zorlasigi zamanlarda zencefili cigniyordum. Ana benimki bahar alerjisi. Hamile kaldiktan sonra kullanmadjm. Hamilelikte zencefil kullanimini bilmiyorum. Doktoruna sorarak kullanabilirsin belki

Ben de alerjik rinit hastasıyım bahar alerjisi. Bahar gelince böyle oluyorum normalde daha iyiydim ama hamilelikle sanki arttı hassasiyetim. Doktoruma sorarım teşekkür ederim.

X