2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Eveeet:KK43: çok pis gerilmiştim. Uzun süre masa başı çalışınca sırtım çok ağrımıştı, işyerimdeki sandalyem de çok sağlıksızdı. Birden unutup çok fena gerildim arkaya doğru:KK43: aman siz unutmayın
Teşekkür ederim, inşallah kucağıma almak nasip olur bu defa:dua:
Canim onun gidecegi varmis bence pilates yoga yapan hamileler ne hareketler yapiyor da birsey olmuyor bu seninle ilgili değil uzulme bosuna

Kızlar dunden beri gaz sancısı cekıyorım mahvettı beni belime bile vuruyo sanki azaldi ama hala agrıyo karnımın heryerıne kramp gırıyo :KK43:

Kızlar dunden beri gaz sancısı cekıyorım mahvettı beni belime bile vuruyo sanki azaldi ama hala agrıyo karnımın heryerıne kramp gırıyo :KK43:
Demek ki bu sıkıntı hepimizde var benide maf ediyor canm hatta dün yazdım ya ben kadar gaz sıkıntısı olan varmi ki diye :KK43:

Canim onun gidecegi varmis bence pilates yoga yapan hamileler ne hareketler yapiyor da birsey olmuyor bu seninle ilgili değil uzulme bosuna
Evet onu düşünüyorum bu aralar "olanda bin hayır varsa olmayanda beş bin hayır vardır" diye
Çok teşekkür ederim:KK200:zaten yeni yavrucaklara odaklanalım:KK50:

:halay::halay:
Gaz sancisi bende de var sort giyiyorum usutuyorum diyorum uzun giyince de terliyorum delircem yarabbim valla panik atak oldum iyice her agridan korkuyorum ama cogunlugu gaz
Dr hamilelikten dedi cnm bosuna bu havada uzun giyme. Ne yaparsan yap gecmiyor dr biraz cekicen dedi. Ama benim nefesim kesiliyor biraz yogun yasiyorum bu sanciyi. Bir de hemoroidim azdi

arkadaşlar bacagimdan agri girdi bide. vucudum agirlaşti bide sol kasığımda agri girdii..
heryerim agriyoo..:KK43: nabicam bilmiyorum yataktan firlayip kalkamiyorum. igne etkisinden mi oldu... böle bi durum yaşayan varmi??

Eveeet:KK43: çok pis gerilmiştim. Uzun süre masa başı çalışınca sırtım çok ağrımıştı, işyerimdeki sandalyem de çok sağlıksızdı. Birden unutup çok fena gerildim arkaya doğru:KK43: aman siz unutmayın
Teşekkür ederim, inşallah kucağıma almak nasip olur bu defa:dua:
valla hiç sormayin..
sandalyemde sorun yok da uzun süre masabaşinda çalışınca boynum büküyor.. çok işlerim var çokk.:KK43:
bide bilgisayardan işleri halledince gözlerim mahvoluyor. eve gidince yemek yapıp yemek yiyip bulaşık yıkayip doğrudan uykuya daliyorum resmen.

Kızlar 9 haftanın içindeyim. Şimdiye kadar mide bulantım yok denecek kadar azdı ama iki gündür yediğim herşeyi çıkarıyorum. Hatta yemek görmeye bile tahammülüm yok :110:

Günaydıııınnnn güzel hamişlerim benim :rapci: :KK31:

Hadi bi anlaşma yapalım, bugün hepimiz çooook pozitif olalım ve her olumsuzluğa ağrıya vs karşı keyfimizi bozmayalım. Sonuçta şu anda hamilemiyiz? Evet hepimiz hamileyiz çok şükür. Miniklerimiz büyüyor anneler bundan güzeli var mı? Aksini düşünmek içinde sebebimiz yok şimdilik. E niye daralıyoruz ki dimi?

Ben bu sabah uyandıktan sonra eşimin söylediği bir lafla gülme krizine girdim, o da benim gülmeme başladı gülmeye. Yaklaşık 5 dk durduramadık kendimizi, sonra ben gülerken ağlamaya başladım :)))) ama hemen ardından ağlayışıma gülmeye devam ettim. Adamımda ne yapacağını şaşırdı :) Sonuç olarak ben artık sağ gözümle ağlayıp aynı anda sol gözümle gülebiliyorummm yeehuuuuu :rolleyes: :KK9: :confused:

Durun bakalım daha başındayız, kimbilir ne tuhaflıklar bizi bekliyor, ay ne güzel ne değişik bişeymiş bu hamilelik ya :KK71:

Merhaba hanımlar,aranızda yeni sayılırım. Arada girip sizleri takip ediyorum. 2015 haziran annesiyim :KK47:sürpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. Hiç beklemiyorduk. Geçen hafta keseyi gördüm. Kalp atışları için 10 gün sonra gel dedi doktorum. Beklenen doğum tarihi 17 Mart. Allah hepimize sağlıkla kucaklayıp kavuşmayı nasip etsin inşallah :KK68:

Sizinle aynı durumdayız :) ben de temmuz 2015 annesiyim. Benim de miniğim sürpiz oldu :anne:

Günaydın kizlaar. Bazen yetisemiyorum konuşulanlara. Kalp atisi duyulduktan sonra doktor ne zaman cagirdi sizi? Beni 2 hafta sonra bir daha cagirdi riskli gördüğü için mi acaba, ikiz olduğu için mi?

Günaydın kizlaar. Bazen yetisemiyorum konuşulanlara. Kalp atisi duyulduktan sonra doktor ne zaman cagirdi sizi? Beni 2 hafta sonra bir daha cagirdi riskli gördüğü için mi acaba, ikiz olduğu için mi?

Benimki kalp atışından 1 ay sonra çağırdı. Vallahi geçmiyor Zaman :) ikiz olduğu içindir tatlım. Git de gör minişlerini :)

Canm biz keseyi gördük 1 hafta snra tekrar cagirdi kalp atisini gördük o hafta.sonra 1 hafta sonra geri cagirdi bu seferde kalp atislarini duyduk.bu hafta da yeniden cagirdi.düsük riskim vardi benimde birde tedbir amacli sürekli kontrol altinda tutmak istiyor malüm baya zorlu oldu bizimki
Seninkide kontrol amacli cagirmis olabilir takma kafana

Günaydın kızlar.
Günüm günüme uymuyor. Bir gün çok iyi, bir gün çok bulantılı.
Baş ağrım var. Hafif. İlaçsız geçirmeye çalışıyorum inşallah bol su içerek ve buz koyarak. Dua edin de geçsin ne olur, migrene dönmesin.
Bu sabah eşimin parfümünden acayip midem bulandı. Ki çok severim kokusunu. Adamı evden kovacaktım neredeyse :)

X