2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ay canim benimkinin aynisi. Peki dr kan icin bir sey dedi mi normal falan. Bana igne hap bir etki etmiyor dedi ya o kadar dr bosuna mi veriyor

Canm daha önce bir dusuk yaşadığım için doktor vücudun tekrar dusuk yapmak istiyor dedi. Benim doktorumda kahverengi lekelenmem varken progestan i ister kullan ister kullanma demişti ilk başta çünkü faydası tam olarak kanıtlanmamış onun. Ama kanamadan sinra genede verdi bi zararı yok dedi

O

Kimler var ne durumdayız takip etmek keyifli oluyor biz yapalım bence özelden mi gönderelim bilgileri

Hala devam ediyor kanamam azaldi ama cok korkuyorum

çok üzüldüm canım.geçmiş olsun..iğnenin faydası yoksa neden veriliyor ki o zaman.

düşünme düşüğü kendini şartlandırma..benim son gebeliğim kanamasız düşüktü.bi ismi vardı ama bilmiyorum...ha kanamaya gelince, teyzem 4 ay kanamış.hatta hamile olduğunu bile bilmiyormuş.oğlu kocaman şimdi.anneme kanamamdan bahsettiğimde çok kişide olur, rahat ol dedi.inşallah bebeğin bırakmaz seni.ama eğer bu yönde şüphen varsa hemen acile git canım.

Ya öyle Detaylı değil de sadece hamile kalanlar sıra ile eklensin şimdilik.en başta söylemiştim aslında o zaman kolaydı her geleni ilk sayfaya eklerdin o kadar ama şimdi biraz zor boş vakitte ilk sayfadan başlayıp hamileleri yazmak gerek.misal şu şekilde

Mart anneleri:
1. kumrudeniz
2. LeYLa_21
3. @veson

Hamileyim diye yazanı alta ekleyerek gidilecek daha sonra gerekirse devamlı topik takipçilerinden istenirse liste yapılır kaçıncı çocuk cinsiyet kilo boy falan.

Selam hepsi normal. Bende de olmustu ve belli sure olmaya da devam edecek

Selam. Eger alttan kontrol etmisse bazen kanama olabilir..bende de bir defa olmustu daha önceki hamileligimde hastaneye gidip orda kalmistim ama sorun olmamisti. Sen mumkun mertebe uzan ayaga kalkma dinlen. Tek caresi bu. Baska da beklemek. Umarim tehlikeli bir sey yoktur.

Senin kanaman su an var mi canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…