2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
İğneler Protestan dinlenme vsvs
Yattim hep azaldi sandim tuvalete gittim yine pecete kipkirmizi oldu

Sancın var mı??? kanama çok beklenmedik bir durum değil bebekle ilgili olmayan rahim içi kanamalar olabiliyor ilk aylarda daha önce söylediğim gibi bu şekilde sağlıklı gebelik yaşayan çok tanıdığım var ama önce sakın olmalısın....

Bu arada folik asit kullanan var mı aramızda??? Varsa ne kullanıyorsunuz???
Ben folbiol kullaniyorum. Hamileligi ogrenmeden once de bi süre kullandim ama cok duzenli degildi.
Ben de bir sey merak ediyorum. Dun aksam bi sure gaz sancisi cektim gece uyudum uyandim biraz azalmisti. Bugun de ishal degilim ama ishalmisim gibi kasiklarimda sanci yangin var ve 3 4 kere buyuk tuvalete ciktim.Normal midir acaba ? Biraz kaygiliyim ben,6cmlik cikolata kistiyle hamile kaldim yolunda gitmeyen bir sey olacak diye korkuyorum :/

Folbiol başlamıştım ben de çok düzenli kullanamadım... Dr a gitmedim henüz ama devam ediyorum şimdi...günde 1 tane mi alınıyordu hatırlayamadım...kızımda folic Plus kullanmıştım onun hamilelikte bi kaç tane alınması gerekiyordu diye hatırlıyorum prospektüste de bişey bulamadım.....tenk yu

Sancı ben de var ara ara bağırsak probleminden olduğunu düşünüyorum ben de .... ciddi bişey değildir söylediğiniz gibi bağırsaklarda bu dönemde kanaması sancılar önemli değil diye biliyorum

Ben folidoce kullaniyordum ama dr elevit ve gynoferon demir ilaci verdi. Ikisindede folik asit var o yuzden folidoce yi biraktm
Gynoferen alacağım muhtemelen....hemoglobin sınırda da ferritin düşüklüğü var hamile olduğumu öğrenmeden 2 gün önce baktırmıştım

Doktordan geldim kesenin yaninda kanama alani var bu kanla kese dusebilir dedi. Kalp atisi olusmadihi icin ilac vermedi dinlen ve bekle dedi

slm arkadaslar bugun kan testim 247.5 cikti acildeki doktor biraz dusuk cuma tekrar baktir dedi sizce nasil sizin nassldi
Adetin kacinci gunu ? Ben 2. Gunu gittim 266ydi ve doktor cok iyi dedi ki 2 gun sonra 655e cikti. Tasalanma hemen bence

Doktordan geldim kesenin yaninda kanama alani var bu kanla kese dusebilir dedi. Kalp atisi olusmadihi icin ilac vermedi dinlen ve bekle dedi
Benim kız da da hematom vardı Dr düşük riski var dedi ama bebek Büyüdükçe kanama alanı küçüldü Günlerce kanamam oldu hatta ben adet oldum sanmıştım o aralar :)) çok şükür herşey yoluna girdi.7 ay kadar önce bir gebelik daha yaşadım.onda da hematom vardı ama öyle böyle değil keseden büyük kanama alanı vardı.dr bebek düştü düşecek dedi.kalp atışları duyulmadı Dr kürtaj dedi ben kendiliğinden düşsün diye herşeyi Yaptım hoplayıp zıpladım ağır kaldırdım koştum durdum 2 hafta uğraştım düşsün diye ama o kocaman hematoma rağmen düşmedi ve kürtaj olmak zorunda kaldım.diyeceğim şu ki korkma ama dikkat et kolunu yukarı dolaba uzanma ağır kaldırma mümkünse wc ye kalk sadece bol dua et beklemekten başka yapacak birşey tok.rabbim Bebeğini sana bağışlasın

Ca
Canim ne guzel moral veriyorsun sagol aglamaktan gozlerim sisti. Su an ultrason goruntusune bakiyorum keseyle kanama alani yanyana ve hemen hemen ayni boyda. Yatip dinlenicem. Iki doktor da ilaca su an gerek yok tutunacaksa zaten tutunur dedi. Eger dusuk yasamazsam pazartrsi iyi bir doktora gidicem cunku acil doktorlari icime sinmedi. Allahim sen hayirlisini ver yarabbim. Yiyecek ekmegi varsa yer zaten..

Senin kanaman su an var mi canim?

yok tatlım, bitti.zaten yakınlık yüzünden olmuştu.2 kere progestan aldım..bulantım başlayınca suçu ona yıkıp ilacı kestim.kanama da aynı gün içinde bitmişti zaten...ha korkmadım desem yalan olur ama nasibi varsa gelir zaten..şunu diycem ki tanıdığım biri gebeyken istememiş bebeğini.o zamanlar iğne varmış vurmuş,tık yok.soğan ve kına kaynatmış düşük yapar dedikleri için yok...yükseklerden atlamış.bebiş duruyor..anlayacağın nasipten ötesi yok canm.nasibi varsa ne olursa olsun gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…