2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hayirli olsun canm Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin inşallah

Merhaba, bayramınız mübarek olsun. Satım 5 haziran ve hhayırlısıyla bebişim var henüz beta hcg 184 inşallah ssağlıklı bir gebelik olur

Hepinize iyi Bayram'lar bayram hediyesi gibi sabah test yaptım be çift çizgi şimdi kan verdim 1 saate çıkar sonuç inşallah 2. Bebeğim geliyor
Hayirli olsun kizlar Allah tamamına erdirsin inşallah

Hayırlı bayramlar kızlar. Seneye inşallah hepimiz bebeklerimizle kutlarız..

Hamilelik takvimi nasil yapiliyor? Hamilelik takvimi ekleye tikladim alakasiz bir sayfa aciliyor. Yardimci olabilecek var miii

Merhabalar benim de Sat 1 Haziran. 2 Temmuzda ilk kan testim 266 cikti dün 4 temmuzda yaptim 656 cikti. Umarim hepimiz sağlıklı sıhhatli yavrularimizi kucagimiza aliriz benim dr cumartesi sonucu bakinca pzt gel keseyi gorelim dedi. Acaip heycanliyim,bi yandan da kaygilar var dis gebelik olur mu ya keseyi gormezsek ya kalbini duymazsak diye. Diyorum daha 1mm degilken bile annelik endiseleri başladiysa işimiz yaş

Bayraminiz kutlu olsun kizlarr:) yarin ilk ultrason muayenem var insallah keseyi gorebiliriz cok meraktayimm
İnşallah ben kızımda keseyi gördüğümde o kadar çok ağlamıştım ki 2 dakikalık işlem yarım saat sürmüştü 2 mm di sadece inşallah bu bebeğimde güzelce tutunur bebeğini gördüğün günü ömür boyu unutmazsın Cnm

Kızlar topigimiz çok sessiz nasıl gidiyor ? Ben iğneler ve haplar sayesinde kafam baya güzel

Benim daha hic biseyden haberim yok dogru duzgun doktorla da gorusmedim. Suan sadece bir rakam bizim icin Tatilin bitmesini boyle dort gozle bekleyeceğimi hic dusunmemistim

Selam ben Eritema multiforme hastaligiyla uğraşıyorum maalesef. Ogluma hamileyken de hamileligin basinda çıkmıştı bu yaralar ellerimde ve ondan sonra her alti ayda bir surekli cikiyorlar. Hamileligin ilk asamalarinda cilt hastaliklarinin bir etkisi olmuyormus bebekte. Bugün cilt doktoruna gittim sevk kagidi yazdi yarin acil hastaneye gitmem lazim. Bir sey yapamayacaklar cunku hamilelikten ilac veremiyorlar. Bakalim nasil olacak. Ve bulantilarla mucadele ediyorum 3 4 gundur. Cay tamamen cikti hayatimdan gecmis 5 hamileligimde oldugu gibi. Ilk bulantim caya karsi oluyor anlamadim gitti arkadas. Bir de su. Hayatimda soguk su icmis insan degilim. Simdi buz gibu olmazsa icemiyorum bulantidan. Her sey midemi bulandiriyor.((

hayirli geceler arkadaslar oncelikle Rabbim hepinize saglikli gebelik gecirip yavrularimizi kucagimiza almayi nasip etsin bende arefe gun idrar testim pozitif cikti yarinda kanda ogrenecegim nasip olursa ama size bi sorum var korkuyorum ara adet sancisi gibi agrim oluyo ama cabuk geciyo bide sabahlari iki gundur fena halsiz oluyorum sizdede oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…