2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bulantılar merhaba dedi...ilk gebeliğimi hiperemezisten dolayı sonlandırmıştım.yani aşırı aşırı kusma...keton tavan, kan kusmalar....2. de 4ay hastanede yatma...kabusum geri döndü...yandım((

bulantılar merhaba dedi...ilk gebeliğimi hiperemezisten dolayı sonlandırmıştım.yani aşırı aşırı kusma...keton tavan, kan kusmalar....2. de 4ay hastanede yatma...kabusum geri döndü...yandım((

Canim kotu seyler getirme aklina.zencefil cayi demisti doktorum bana. Bir de kraker iste biliyorsun. Bu sefer olmayacak insallah

Ben de evliliğinin 3. Yılında 36 buçuk yaşında anne oldum şimdi 40 olmak üzereyim 2. Gelecek kısmetse sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın umarım

Bu arada daha önce tablolar falan yapılıyordu yaş kilo kaçıncı bebek, ilerledikçe cinsiyet vsvs burda yok galiba....

Kaçıncı haftadasın benım daha bulantılarım başlamadı

Evet yapalım ya güzel olur

konu sahibi benim dimi:))daha önce yapılmış ama 15-20 kişiden sonra ekleme yapılmamış.yani isteseniz bilgilerinizi yazın ekleyeyim ama bir süre sonra kimse bakmayacak ve önemini kaybedecek diye düşünüyorum.tabi yanılıyor olabilirirm..

Kaçıncı haftadasın benım daha bulantılarım başlamadı
6.haftadayım çok şükür.gebelik takvimini 10.hafta gibi ekleyeceğim.

Kizlar bugun mutlu haberimi aldim ama bogazimda kaldi sevinc. Kesemizi gorduk 8mm eve geldim kanamam oldu birden yarim gunluk pedi dolduracak kadar geldi. Moralim cok bozuk. Dr.u aradim ignenin inanin hicbir faydadi yok d3vam ederse aksam gelin bakalim dedi. Bu sekilde olup bebege bi zarar gelmeme ihtimali var mi cok kotuyum su an

Canm bende doktora gitmiştim keseyi görmeye karindan tam görünmedi kan testi istedi bnde beklemedm yarn gelirim dedim. Eve geldim baktım bir sürü kan gelmiş benden ertesi gün gittim doktora alttan gördü keseyi iğne ve hap verdi şimdi ara ara kahverengiler geliyor yine ama korkutmamaya calsyorm kendimi sende korkutma kendini umarm sağlıkla alirz bebeklermizi kucağımza

Ay canim benimkinin aynisi. Peki dr kan icin bir sey dedi mi normal falan. Bana igne hap bir etki etmiyor dedi ya o kadar dr bosuna mi veriyor

Hemen umutsuzluğa kapılmayın bu şekilde sağlıklı gebelik geçirip bebeğini kucağına alan çok tanıdığım var benimde olmuştu kızımda şimdi 3 buçuk yaşında

Kızlar dinlenin. Fazla ayakta kalmayın. İlaçlarınızı düzenli kullanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…