2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Günaydın kizlar... Dun gece cok stresli bi gece gecirdim.. Aglamaktan gozlerim sisti sebebini sormayın ama bebegim etkilenmistir diye cok korkuyorum...

Etkilenmemiştir. beyin nöronlarındaki his, duygu, görüş elektrik bağlantılarının 11. Haftada oluşmaya başladığını okumuştum bir yerde. Yani şimdilik ana uzuvlar oluşuyor. Bebeğim etkilendi mi stresi vücudu daha çok etkiliyor. Kafana takma. Sen sorununu halletmeye çalış. Hayat insanlar için. Elbette sevinç de üzüntü de olacak. Binlerce yıl önce Mağarada yaşayan hamileler sürekli yaşam savaşı veriyor, saldırı ve ölüm korkusu yaşıyordu öyle düşün. Köy yerlerinde hamile iken dayak yiyen kadınlar bile var. Doğuyor işte bir şekilde. Dedim ya hayat insanlar için. Sen kendini üzme. Etkilenmemiştir.

Çok geçmiş olsuun problem neymiş? İnşallah atlatırsın bir an önce :)
3. Tüp bebek , kanamalı geçiyor 2 defa ciddi anlamda kanama yaşadım acillik oldum yatıyorum artık ama ara ara lekelenmeler oluyor çok şükür bebek düzgün gelişti kalp atışlarını dahi gördük ama hep korkum var her şey yolunda gider umarım.

Ay kıyamam ya, kahvaltıda da bol bol zeytin yağı ye, domates salatalığa dök, olmadı yumurtana dök. Bir şekilde yemek lazım. Biliyorsunuz beyin yağdan oluşuyor en fazla. e bizde yeni üretim var :)

Burada çok fazla aynı durumu yaşayan arkadaşımız var. İnşallah hepiniz sağlıkla kavuşursunuz :)

Kabızlık ben transfer dönemimde çok yaşadım mürdüm eriği yani siyah erik çok iyi kızlar bol suyla için biraz da zeytinyağı yiyin hemen çözer kurukayısı falan çare olmamıştı bana.

Günaydın kizlar.dün migrenle uğraştım tam vurmadı ama ayagada kalkamadim.migren ayağı başladığında kafama silahı çekip vurmak istiyorum resmen
Benim de dün tuttu migren ya... Hala da geçmiş değil, çok kötü bir gece geçirdim. İlaç bile aldım ki parol felan bana çerez bir işe yaramadı işte..

Aaa.bende bülent hocaya gidiyorum.devlet hastanesindede volkan akbuluttu önceki drum

Çok geçmiş olsun, bizim bu tüp bebişler pek bir nazlı diycem ama normal yolla hamile kalmış bir sürü arkadaşımızda kanama vs yaşadı yaşıyor hala. Bende 2 hafta yattım sadece wc için kalktım, proluton depot iğne vuruldum 3 gunde bir bana çok iyi geldi, vurulduğum gün hemen kesti kanamamı. Sana iğne verdiler mi?

Kızlar kalp atışlarını ne Zaman duydunuz benim olumsuz iki gebeliğin var bu 3. Ve tüp bebek 6 haftalık daha acaba dr gitsem duyar mıyım kalp sesini beklemek de çok zor geliyo inanin

Kızlar kalp atışlarını ne Zaman duydunuz benim olumsuz iki gebeliğin var bu 3. Ve tüp bebek 6 haftalık daha acaba dr gitsem duyar mıyım kalp sesini beklemek de çok zor geliyo inanin
Daha duyulmaz sanırım canm , belki bi 7. haftada duyulabilir , keseyi gördükten 15 gün sonra demişti bana Dr. Ama sizin ki tüp bebek onu bilemicem belki daha da erken duyulur..

Canım duyamasan da görebilirsin bu zamanlar belki. İlk kalp atışı görüldüğünde dinletmiyorlar sanırım bebeğe zarar vermemek için. Ben 6+2de gördüm
Auralee senin tam olarak kaç hafta kaç günlükken başlamıştı canm bulantılar kusmalar ?
Ya aşırı şekilde bulanması ultrasona göre 6. haftada başladı sanırım tam olarak. Sata göre 5+5te, şu sıralar daha dingin bi şekilde gidiyor

Evet canım ben tüp bebekten dolayı zaten vurulmuştum haftalık lekelenmeler sonuç dönemim başladığı için doktorum haftalık devam et vurulmaya dedi.Gerçekten nazlı oluyorlar galiba ben bir kere lavaboda parça düşürdüm ağlaya ağlaya gözlerim şişti gitti bebek diye sonrasında acilde kese duruyordu ertesi hafta kalp atışını da gördük , onları yaşayınca hala her lavaboda korkuyorum sende kanama mı oldu lekelenme mi? Benim kese etrafımda da kanamam varmış içerde kalmış kanların birazı bu hafta tekrar gideceğim umarım gitmiştir.

Benimki biraz erken duyuldu kese görmeye diye gittim hepsini bi kerede gördüm çok şükür, vajinadan bakılırsa görünür seninde muhtemelen. 5+4 tü haftası benimkinin ama beni baz alma sen, seni ne zaman kontrole çağırdı dr? Bekleyebiliyorsan 1 hafta daha sabret garanti olsun istersen.

Kizlar dun ben kalp atisi icin gitmistim henuz kucuk sesi duyamadim ama dktr kalp atisi var pozitif dedi Rabbim herkese nadib etsin 6+3 gozukuyo ultrasonda adet rarihime gore ben sekizinci haftadayim normal i sizce
Canm bende de ayni sıkıntı var gec döllenme olmustur heralde.doktora kactir gidiyorm hep soruyorum bir sıkıntı yok diyor

Bulantılarım 5. Haftada başladı benim kese gördükten sonra çok yoğundu bu ara azaldı 3 kiloya yakın verdim bu süreçte hatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…