2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Evcil hayvan besleyen var mı arkadaşlar merak ettim? Bende 2 kedi 1 köpiş var. Dr a sordum aşıları vs tam yaptırıyorsanız hiç sorun değil dedi. Kendimde toksoplazma testini yaptıracağım ama zaten bende hayatım boyunca hayvanlarla büyüdüğümden %99 bağışıklığım vardır. Okuduğum pek çok makalede de evcil hayvanla büyüyen bebeklerin hem bağışıklıklarının daha kuvvetli olduğu hem psikolojik açıdan çok faydalı olduğu yazıyor. Sadece ilk 40 gün yaklaştırmamayı düşünüyorum, sonra alt alta üst üste oynamalarını seyretmek için sabırsızlanıyorum

Benım wbc 3.6 çıkmıstı 4 alt sınırdı ramazanda yaptırmıstım susuzluk enfeksıyon etkılermiş zaten idrar yolu enfeksıyonum vardı 14 olması baya kan oldugunu gosterıyo kan yapımı yani doktorun ne dedi ki ?

Yok canm bidaha gelmedi çok şükür

Tek kesedeler evet . dün akşam kanamam oldu çok korktum dua edin bana

Ya çok tatli okuyorlar gerçekten , birlikte oynarken bayiliyorum. Ben de bi sakincasi yok diye okumuştum

Benim de bir kedim var canım. En çok istediğim şeydi bebek olunca beslemek istiyodum ama ilk kuzum kedişim oldu. Ben küçüklüğümden beri kedi ve köpeklerle çok yakınım tedaviye başladığımda toxoplazma testlerini yaptırmıştım. Malesef bağışıklığım çıkmamış hatta veterinerimde hamile onunda bağışıklığı yok düşün yani. O yüzden testini yaptır derim. Aşılı evden çıkmayan ve kuru mamayla beslenen kuzularımızdan zarar gelmez. Ama bebek odasına şimdiden alıştırın kapısını kapalı tutarak uzak kalmasını sağla Eğer bebek doğunca inşallahh :)) yatak odasına almayacaksan odandan da yavaş yavaş uzaklaştır dedi. Yatak odamdan çıkarırsam sabaha kadar uyutmuyo yaramass. Ama bebek odasını kapattım ilk 2 ay bebekte alerji riski olabilir uzak tutmaya çalışıcakdın dedi.bakalım Allah nasip ederse onları izlemek harika olacak.senin evinde tek kuzu olmadığu için kıskanma olmaz ama bilmiyorum belki bebek elince bizimki atarlanabilir belki de anne gibi davranır aşkımmmm

Canim ben de hem evde hem disarda kedi kopeklerle buyumus bir insanim :) ama toxoplazma cikmadi bagisikligim yokmus. Doktorum tanimadigin hayvanlara ozellikle de kedilere dokunma dedi. Hastaligi olan kedilerin diskisindan bulasiyor bu hastalik. Biraz dusuk ihtimal yani. Toprakla da cok ugrasmamak lazim bagisikligin yoksa cunku diskilar hep toprakta

Şu hayatta en çok istediğim şey bir köpeğimin olması bebeğin çok şanslı

doğum günün kutlu olsun güzel anne:)
benim doğum günüm 16 hazirandi ama büyük itimalle doğum günümde hamile kalmişimdir:))) çok şükür..
dip not: yumurtalama günüm 16 hazirandi

Allah yavrularını korusun canım. İğneni oluyosun di mi ben bi ara progesteronun 2 tanesini bir enjeksiyonda vurduruyodum
Kizlar dun ben kalp atisi icin gitmistim henuz kucuk sesi duyamadim ama dktr kalp atisi var pozitif dedi Rabbim herkese nadib etsin 6+3 gozukuyo ultrasonda adet rarihime gore ben sekizinci haftadayim normal i sizce

Canım ben 9+4teyim.. sende gidince görürsün. İyi haberlerle dön canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…