2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ay kıyamam ya, kahvaltıda da bol bol zeytin yağı ye, domates salatalığa dök, olmadı yumurtana dök. Bir şekilde yemek lazım. Biliyorsunuz beyin yağdan oluşuyor en fazla. e bizde yeni üretim var :)
Sabah bol kayısı yedım canım hemen cıktım wc ye ama baya agrı oldu hergun yemeye calısıcam dungece hıc uyumadım resmen

Hee o zaman tamam bizimki bi uzanıyo hooop yayağın yarısı oluyo. Aynen benimki de ben bi yemekleri hazırlıyorum gerisi onda çok şükür gık demiyoo

Bende tüp bebek dr gidiyorum hala, tehlikeyi atlatana kadar kontrol edicez sonra yolları ayırıcaz dedi, son kontrolum 15 inde olacak. Yine herşey yolundaysa vedalaşacağız. Keşke takibimide o yapabilseydi seviyorum ben doktorumu, çok kibar naif güler yüzlüdür. Neyse kısmet bakalım yenisini bulucaz. Benimde geriden geliyor bebek haftasına göre, merak etme yetişecekler ben eminim. Dr geç yerleşmeden olabiliyor dedi hem. Seninde öyledir muhtemelen.

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canim 1 ay daha buradayim ikili test içinde ona gideyim o zaman belki karsilasabiliriz bile :)

Canım aslında 6. Haftada duyuluyor ama benim tüp bebek doktorum 7. Haftada çağırdı. Pzt gidicem inş her şey yolundadır. Senin doktorun kese için çağırmış mıydı
Evet Can'ım keseyi gördük kalp atışı için bekliyorum işte bu cumartesi randevum var

Bu cumartesi kontrol e çağırdı devlet hastanesi de bugün çağırdı canım

Canım aslında 6. Haftada duyuluyor ama benim tüp bebek doktorum 7. Haftada çağırdı. Pzt gidicem inş her şey yolundadır. Senin doktorun kese için çağırmış mıydı
Senin DR gebelik haftasını Nasıl hesaplıyor transfer gününe göre mi yoksa son adet tarihine göre mi

Kizlar mrb ya size bsey sorcam.bikac gundur ozellikle de bugun sol kasigimin hemen alti bacakla kasigimin birlestigi yerde sanci sizi var ara ara siddtli batiyr ayrca ayni sanci vajinama da giriyr kotu bsey mi korkuyrm

Senin DR gebelik haftasını Nasıl hesaplıyor transfer gününe göre mi yoksa son adet tarihine göre mi
Canım ben hiç gitmedim ki sadece 2 kere gebelik testi yaptırdım ve 20 gün sonraya çağırdı. Anladığım kadarıyla transfer tarihine göre hesaplıyo. Artık pzt görücem kısmetse. O zaman da öğrenirim. Son adet tarihime göreyse 6 haftalık olucam transfer günüyle hesaplarsa 7 hafta. Peki sennki keseyi görürken neye göre söyledi

Boşver canım kusmaman daha iyi ben de ara ara çıkartıyorum yediklerimi , çok bir şey yiyemiyorum zaten sen de öylesindir çıkartaca çok bir şey olmuyo zaten.Ben de 53tüm başladığımda 50 olmuşum kilo almamak iyi de daha fazla vermesem keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…