2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aman maşallah diyelim gitsin bulantılar gelsin keyifli zamanlar Ben de 6. haftaya girdim de başladı mı başlayacak mı endişesi sardı içimi , bi ara yokladı da bu ara yok olmasa ne güzel olur

Bildiğin kırmızı kanamam oldu aynı gün zaten kontrolum vardı kese görmeye gidecektik, dr keseyide kalbide gördü ama kalp çok yavaş atıyordu, korktuk tabi durma ihtimali yüksek demişti. İğne dinlenme vs derken çok şükür atlattık şimdilik. Kanama alanı falan bişey dememişti ama bana. Yinede bende hala her wc de kontrol ediyorum tik haline dönüştü artık Dinlen iyice, yattığın yerden bizle burada takıl kafayı dağıt en iyisi. Bebeğin gelişmesi güzel devam ediyormuş işte kendin söylüyorsun, demek ki herşey Allahın izniylede güzel devam edecek inşallah.

Aman maşallah diyelim gitsin bulantılar gelsin keyifli zamanlar Ben de 6. haftaya girdim de başladı mı başlayacak mı endişesi sardı içimi , bi ara yokladı da bu ara yok olmasa ne güzel olur
Ben hiç olacağını düşünmemiştim açıkçası, konduramadım başlarda hatta Ama çok garip bi şekilde başladı ve bitti. İnşallah öyle yoğun yaşamazsın. Doktorum bana psikolojik olarak da çok olabileceğini söyledi mesela. Daha durumu tam kabullenemediğin için vücudundaki değişikliklere adapte olamıyorsun dedi. Eh bebek de sürpriz olunca haklı olabilir dedim. En keyifli zamanlar ikinci trimester oluyormuş :)

Benim son gittiğim doktorum tüp bebek doktorumdu o hep pozitiftir ve uzun zamandır gebe takip etmiyorum dedi , başka doktora geçeceğim.Ben 7. Haftada kalp atışını gördüm ama doppleri yokmuş dinleyemedik , 6.3 mm uyumlu dedi ama netteki değerlere göre küçük gibi görünüyor onun korkusu var yeni doktor ne diyecek bakalım.Tabi kaç attığını da merak ediyorum.Evet öyle yapıyorum yatıyorum zormuş valla insan yüreği ağzında yaşıyor ama seni anlayan birilernin olması güzel oluyor :) umarım ikimizde bir daha yaşamayız.:)

bende çok fazla yürüdüğüm zaman belli belirsiz bir lekenlenme oluyor onun haricinde bir sıkıntı yok çok şükür ilişkide de birşey olmuyor

Onları sevemek bi ayrı ya bunu hissetmeyen bilemez. Sevmeyen bir doktor bile uzaklaştır kendinden evden diyebiliyor malesef. İnşallah sorun çıkmaz ve pontik kedim de bizle bir ömür yaşar. Sokaktaki hayvanlara kıyamam ben de ama. Aşısız olduğu için pek yaklaşmamak lazım.

medusa76 ya nasıl bir yatak o öyle 5 kişilik benimki de karnıma yatmak istiyo gel dememi bekliyor ama göz göze gelmemeye çalışıyorum .bu arada test yaptırdığımdan beri kakasını eşim temizliyıo

Yaa şapşal çünkü onlar Yatacak yeri kendi seçer. Bizimki de göğsün üzerine yatar, kolları önde katlayıp burnunu suratına yapıştırır, gözünü kapatana kadar da öyle gözünü diker bekler. Uyumazsam kudurur oyun oynar, uyursam o da koluma doğru yan yatar öyle uyur :))

Kızlar kalp atışlarını ne Zaman duydunuz benim olumsuz iki gebeliğin var bu 3. Ve tüp bebek 6 haftalık daha acaba dr gitsem duyar mıyım kalp sesini beklemek de çok zor geliyo inanin
Bende 6+5 de duymuştum. Canım içini ferah tut bence bu sefer gittiğinde duyarsın.

Kızlar kalp atışlarını ne Zaman duydunuz benim olumsuz iki gebeliğin var bu 3. Ve tüp bebek 6 haftalık daha acaba dr gitsem duyar mıyım kalp sesini beklemek de çok zor geliyo inanin
Canım aslında 6. Haftada duyuluyor ama benim tüp bebek doktorum 7. Haftada çağırdı. Pzt gidicem inş her şey yolundadır. Senin doktorun kese için çağırmış mıydı

Enemmmm aynı benm kızım gibi o yatma şekli kışın daha çok oluyo bizde şimdi bende ateşli olduğumdan 2 dk uzanıp kaçıyo resmengece o kadar kudurduki tepemizde koşup durdu

Bulantılarım 5. Haftada başladı benim kese gördükten sonra çok yoğundu bu ara azaldı 3 kiloya yakın verdim bu süreçte hatta.
ben kusamiyorum ama yaa. bide yemek yiyecek halim de yok.. düşün 82,8 kilo hamile kaldim amma 78,2 olmuşum bu sabahh..
8+6yim şu an.. mide bulantılarim var ama kusamiyorum hiç ya.. yemek yiyemiyorum yesem az yiyip birakiyorum resmen

Canm görebilirsn belki kalp atislarini ama duyamayabilirsin.istersen az daha bekle

:))) ay güldürdün beni, yatağım battal boy canım ama köpeğim küçük cins zaten o yüzden 3 kedi say sen onları :) ayrıca kıvrılıp bi köşeye yatıyoruz derken şaka yapmıyordum kiiii Kumlarını bende tedaviye başladığımdan beri değiştirmiyorum, gerçi artık hiiiç iş yapmıyorum ya o da ayrı. Zavallı kocam köle izaura gibi oldu yahuuu

Bende tahliller için ona gittim canım melis Hn. Kadar kalabalık değil senin ilki sezeryan miydi?
Yok hayır canim bu ilk bebegim olucak inşallah.öncesinde dış gebelik geçirmiştim ve volkan akbulutta tedavi gördüm.o da çok kalabalık ama işini iyi yapıyor.kolunda serumla hastalariyla ilgileniyordu.ve hastalarına tel.ini veriyor.

Enemmmm aynı benm kızım gibi o yatma şekli kışın daha çok oluyo bizde şimdi bende ateşli olduğumdan 2 dk uzanıp kaçıyo resmengece o kadar kudurduki tepemizde koşup durdu
Ya zibidi bunlar ben o gözleri dikişine kopuyorum, uyu uyuyabilirsen. Kaç yaşında senin kız :)

arkadaşlar ben midem bulandığında el bileklerimin içine buz koyuyorum. kan dolaşımını yavaşlattığı için sanki beni biraz ferahlatıyor. en azından deneyin derim.​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…