2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Günaydın kizlar... Dun gece cok stresli bi gece gecirdim.. Aglamaktan gozlerim sisti :KK43: sebebini sormayın ama bebegim etkilenmistir diye cok korkuyorum...

Canım benim inşallah etkilenmemiştir. Konuş sen onunla. Bir de sebebi ne olursa olsun kendini sakin tutmaya çalış. Bu ara çok hassas dönemlerdeyiz. Dün de benim doğumgünümdü, eşimin hediyesine o kadar bayıldım ki oturdum bir saat ağladım sonra da bebeğimle konuştum sevinç ağlaması annecim bunlar diye. Bugün kafanı dağıtmaya çalış, bir şeylerle oyala kendini.

Canım benim inşallah etkilenmemiştir. Konuş sen onunla. Bir de sebebi ne olursa olsun kendini sakin tutmaya çalış. Bu ara çok hassas dönemlerdeyiz. Dün de benim doğumgünümdü, eşimin hediyesine o kadar bayıldım ki oturdum bir saat ağladım sonra da bebeğimle konuştum sevinç ağlaması annecim bunlar diye. Bugün kafanı dağıtmaya çalış, bir şeylerle oyala kendini.

Doğum günün kutlu olsun güzel anne :KK31: :KK71: bu arada adamın sana zaten vermiş bu seneki hediyeni göbişte saklıyorsun, daha güzeli ne merak ettim valla ya :)) :rolleyes:

Günaydın, bu durumda sanırım sadece testleri istersek yapmazlar. Dr a muayene olup onun talep etmesi gerekecek. Çıktımı peki sonuçların?
Bence yaparlar gibi geliyor . Doktora muayeneye gerek yok. Ben de dışardan gibi gitmiş oldum 10 günü gecirince. Zaten sordum da fiyat ne kadar farkederdi 10 gün icinde gelseydim diye . 124 tl degilde 110 tl kusur birsey dedi. (SGK)

Benimki an itibariyle evlilik yıldönümü hediyemin üstüne yattı.

Günaydın kizlar.dün migrenle uğraştım tam vurmadı ama ayagada kalkamadim.migren ayağı başladığında kafama silahı çekip vurmak istiyorum resmen

Günaydın kizlar.dün migrenle uğraştım tam vurmadı ama ayagada kalkamadim.migren ayağı başladığında kafama silahı çekip vurmak istiyorum resmen

Ah sorma ah! Magnezyum tableti yazdı doktor migren tuttuğunda iç dedi. Henüz içmedim ama sen de bir sor doktoruna. Bir de bol bol buz forması yapıp enseme alnıma koydum ben geçen tuttuğunda. İyi geldi.

Ah sorma ah! Magnezyum tableti yazdı doktor migren tuttuğunda iç dedi. Henüz içmedim ama sen de bir sor doktoruna. Bir de bol bol buz forması yapıp enseme alnıma koydum ben geçen tuttuğunda. İyi geldi.
Sorucam canim ya mahvetti beni.ayaklarımı sıcak diye soktum kafama patates bile bagladim düşün

kuzum yerleşme anında kanın toplanması durumu oluyor ve onuda zamanla atıyorsun içinde beklemiş kanda kahverengileşiyor. ben ultrasyonda ilk keseyi gördüğümde doktorum bir kan birikintisi var eger kahverengi kan gelirse endişelenme kırmızı gelirse mutlaka ara dedi.
Biraz olsun rahatladım. Ben 7. Haftadayim

Test yaptiran arkadaslar bi bakabilirmi.kan testimde granulosit# 2.5-6 arasında olması gerekirken benim 10.7 çıkmış sizlerde nasıl ve wbc 14

X