2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Canim çok gecmiş olsun. Sabah uyandiginda ac karnina kayisi yiyebilirsen onun da faydasi olur insallah. Bir de tahlillerde bende idrar yollari enf. Cikinca dr şase diye bi illac verdi suda çözülen yan etkisi bildigin ishal doktoruna danisip zarari yoksa bi bardak iç derim iki saat sonra etkisini gosterfi bende :))

Benim aldığım sirt kısmı yatıyor . Benimde tek sevmedim tek yon sürüş var . On arka degiskenli sürüşü olmamayisi beni zorladı .

Iste kullanisli ama ilk dogdugu zamanlarda ya da 1 yasina kadar bunlar konforlu olmuyor. Ben kizima mamas papas marka almistim tas gibi valla kismet olursa bu bebisime de kullanicam. Iyiki oyle saglam almisim 3 yildir hicbirsey olmadi

Yok tabir ettiğiniz gbi taş gbi değildi . Gayet rahat kullandım ben . Dger arkadaşlara fikir olsun diye.

Saol canım ne bılıyım ilac verseydı doktor alırdım kafama gore almıyım ama kayısı yıyınce cok yarıyodu mıde bulantım olunca bıraktım e mecbur yıcem bugun alıp hıc bu kadar kotu olmadım oturamıyorum bıle karnıma agrı gırıyo insallah basurum cıkmadan hallederim

Canm ilik suyla kayisi ye cok ii geliyor

Merhaba medusa76 . Evet oraya gidiyorum . Selda hanım doktorum. Aslında bu normal fiyat. Muayeneden sonra ki 10 gün icinde gidip yaptirmiş olsaydım sgk ile biraz daha düşecekti fiyat . Ben bilm8yordum 10 gün olayını. Nasıl olsa 12.haftaya kadar vaktim var diye salladım biraz.

Kizlaarr çok mutluyum kalp atislarini duydum. Atislarini diyorum farkindaysaniz çünkü 2 tane bicirigim vaar çok şükür Rabbime
Ay süper :) Allah ikisine de sağlıkla kavuştursun inşallah :) Tek kesedeler mi ?
Yaa nasıl kımıldıyo çok heyecanlandım yarın ben de gidiyorum 9+4te :) İnşallah görürüm çok merak ettim :)
Kızlar yazamadim. Dr gittim. Bebis büyümüş elini kolunu kipirdatiyor. Çok güzel bir duygu.. 2 hafta sonra çok daha büyüyecek dedi.. ikili test için randevu verdi..
Canım senin ne kadarlıktı çok heyecanlandım şimdi :))
Kızlar gebelik için kitap alan var mı çok seçenek var karar veremiyorum önerisi olan varsa onları inceleyeyim? :)
Ben hamilelik kullanım kılavuzu diye bir kitap aldım çok eğlenceli bir dille hamilelikte nelerle karşılaşacağımızı, alınabilecek önlemleri anlatıyor :)

ben üzüntümü karnimdakine belli etmemeye çalışıyorum. biliyorum ben üzülürsem bebek de üzülecek.
Ben hamilelik kullanım kılavuzu diye bir kitap aldım çok eğlenceli bir dille hamilelikte nelerle karşılaşacağımızı, alınabilecek önlemleri anlatıyor :)
kitabini adi nedir bende alayim merak ettim bak şimdi:)

bende zeytinyagi deniycektim bebek düşer diye çok korktum yaa.
affedersin bendede var kabizlik((

Günaydın kizlar... Dun gece cok stresli bi gece gecirdim.. Aglamaktan gozlerim sisti sebebini sormayın ama bebegim etkilenmistir diye cok korkuyorum...

Canm kafam rahat zaten o stres bana anlık gelip yarım saat snra geçiyor. İlki 1 hafta önce geldi. Bu da ikincisi şimdi geldi. Bişey olur mu ki ya
Canım nasıl oldun bence Sen bi doktora görün baya endişelisin çünkü. İçin rahat eder.

Valla bebeğimizi 7 yıldır bekliyoruz 9 kere tüp bebek yaptırdık dile kolay da gel sen bana anlat. Ne sıkıntılar yaşadım ne paralar borçlar altına girildi.Allahım inşallah bu sefer nasip eder yüzümüz güler inşallah. Ben de abartmadan yapıcam her şeyini tabiki . Neden yapmayım?? Allahım o günleri gösyeriri inşallah.2 ay olmayınca kendini yerden yere atan insanlar biliyorum ya bizim gibi bekleyenler ne yapsın... Neyse daha yazmıcam

Çare aç karna kefir içmen bu kadar her gün aynı saatte yemekte yarım saat önce. Ben normalde de bağırsak tembelliği yaşayan biriydim kayısı falan hikaye hiç yaramıyodu bana kefir süper bişiii

Günaydın, bu durumda sanırım sadece testleri istersek yapmazlar. Dr a muayene olup onun talep etmesi gerekecek. Çıktımı peki sonuçların?

Günaydın kizlar... Dun gece cok stresli bi gece gecirdim.. Aglamaktan gozlerim sisti sebebini sormayın ama bebegim etkilenmistir diye cok korkuyorum...

Tatlım korkma Allahın izniyle olmamıştır hiç bişey, aynısını belkide daha kötüsünü bende yaşadım geçenlerde. Bildiğin sinir krizi geçirdim, bağıra bağıra ağlayıp rahatladım. Malum yaz camlar açık hep sanırım bi mahalle duymuştur :) Hepimiz çok stresliyiz, birde hormonlar tavan yapınca gözünün üstünde kaşın var dense batıyor. Yine de dikkat etmemiz gerekiyor. Ben söz verdim bebişe bir daha yapmıycam diye. Herşeyi takmamaya çalışmalıyız sanırım. Allah hepimize bol sabır versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…