2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
mavikara mavikara az kalmış senin de canım hadi hayırlısı:)) bebis belli bak:)

Eklentiler

• 20160802_153320.jpg
    20160802_153320.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 85
Hmmm özel hastanede mi yaptddin ücreti Nekadardi biliyo musun
Yarısını aile hekiminde yaptırdım, onların yapmadıkları özelde 220 TL tuttu. Yoksa hepsi 500 dediler çoktu..
Ben özele gidiyordum doktorum istemedi. Yarın devlet hastanesine gidip, ultrasona girmeden bu konuyu soracağım bakalım.

Bende özele gidiyorm benim doktor da bahsetmedi hiç. Bakalim cuma günü gittiğimde öğrencm
Ya benimki de son dk hatırladı gibi oldu başka ne söyleyecektik hiç tahlil istedik mi dedi. Bi hatırlatın olmadı.

Ben devlet hastanesi kontrolünde olmak istiyorum kizlar. Şu anda ozele gidiyorum ama içine sinmiyor drsadece normal doğum yapıyor .sezeryan gerekirse napariz bilmiyorum.devlet hastanesine gonderir.yaşadığım yerde özel doğum hastanesi yok malesef.Esim özelde ısrarcı bu ilde devlet hastanesine sabah 8 de gidiyor öğlen 4 e kadar orada kalıyorsun ama devlet hast.dr uda çok iyi .kafam cok karisik..kafam demisken bu gun migrenim tuttu aynı sıkıntıyı yaşayan varmi neler yapiyorsunuz
Hangi ildesin canım şu an memleketteyim buradada aynı anlattigin gibi de ondan merak ettim:KK69:

Bende tam tersi hiç kabızlık olmadı bugüne kadar , hatta tam tersi çok iyi çalışmaya başladı bağırsaklarım..
Ama bildiğim kadarıyla progestan hapı ve iğnesi fena kabızlık yapıyor , bir önceki gebeliğimde bende çok yaşadım..
Bu sefer fitil olarak kullanıyorum hiçbi sorun yaratmadı bende :deli:

Bn de beylikdüzü. Hangi dr.a gitmeyi düşünüyorsunuz? Bnm ilk hamileliğim öyleydi. Şimdi de iştahım başlarda hiç yoktu, yeni yeni iştahım oluyor. İnan iştahlı olma daha iyi. Ekmek ve yağlı yiyecekler çok yeme yeter.
Avcılar hospital tülay hanıma gidiyorm ilk kızımdada dr um oydu cok memnunum sen nereye gidiyosun

Merhaba, singiz ve @feryal82d bende Avcılardayım. Hayırlı olsun bebişiniz ikinizinde. Hangi dr gidiyorsunuz? Bende 12. haftadan itibaren yeni bir doktor bulmalıyım. Avcılarda Türkan mutafoğlunu çok tavsiye eden oldu. Sanırım ona gideceğim bende yinede araştırmaya devam tabi.
Cnm ben avcılar hospital tülay hanıma gidiyorm ilk kızımdada drm oydu cok memnudum herseyinden.avcıların neresindesin

Ayy kızlar isim konusunda bende çok dertli yim kızımın ismi Dila hamileyken eşim erkek olacağından o kadar emindiki ailesiyle birlikte isim düşünüyorlardi bende ses etmedim kız olursa kimse karismayacak dedim ve istediğim ismi koydum şükür şimdi annesi erkek olursa Sertaç olsun diyor sebebi de eşimin ismine uygun olması :)) sizce de saçma değil mi sanki uygun olmak zorunda 22 torunları var bizimki ne ilk ne son olacak ben yine istediğimi koyarım da karismalarina sinir oluyorum :KK11:

Merhabalar 9+4 deyim. Kan ve idrar tahlili istemisti doktor keseyi ve kalp atışını görünce . Bir daha ki randevuyu 12.haftaya verdi. O zamana kadar testleri yaptir gel dedi. Coğunu aile hekimliği yapıyor ücretsiz olarak. Yapılmayanlar tam idrar tahlili,rubella ve toxoplazma . Bunlar icin de dün istanbul beylikdüzü medilife hastanesinde 124 tl ödedim. Bilginize.

X