2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bana da verdi bulantı için, çok zorda kalmadan kullanma dedi. Ben baya zorda kaldım ama kullanmadım yine de, azaldı artık bulantılarım çok şükür. Yani önemli olan bebeğin beslenmesiydi, bana ilk üç ay bunun önemli olmadığını içimi rahatlatmamı söylediğinde ben de olsun o zaman kusmaya açlığa katlanırım dedim. Sonrasında duruma alıştım biraz daha sanırım. Eğer elden ayaktan düşeceksen dayanamayacaksan kullan bence.
Bende kullanmayacam heralde öyle çok bulantım yok ama hiç iştahım yok midem kötü hiçbirşey yiyemiyorum o yüzden verdi canım ama bende dayanırım senin gibi inşallah

Bende kullanmayacam heralde öyle çok bulantım yok ama hiç iştahım yok midem kötü hiçbirşey yiyemiyorum o yüzden verdi canım ama bende dayanırım senin gibi inşallah
İnşallah artmaz canım ben bi ara çok kötüydüm günde 7 kez kustuğum oldu. En ufak iyi ya da kötü koku kusma sebebi, e öyle olunca gücü kalmıyor insanın. Şimdi o halime göre çok çok daha iyiyim şükürler olsun ki. Galiba o kusma zamanlarımdan kalma bi kasık ağrısı oluştu bende, çok zorlamaktan ötürü. O hala geçmedi mesela. Tabi sebebi o mudur bilmiyoruz o bi tahmin sadece.
İştahsızlık geçer gücün yerinde olsun da :)

Begeniyorum ama inada biniyor sanki is sirf o dedi diye koymak istemiyorum sonra. Elif duru guzel oluyor aslinda ama bakalim ne olacak
Canim sana takiliyorum.yaa benim.ismim.de ondan:KK70:elif ada da guzel.oluyor ama tabiki sen bilirsin anne babadan baska isim koyma.yetkisi olmamali hatta sadece anne koymali:KK70:

Klasik isimlerin zamanı hiç geçmiyor aslında. Of kız için de hiç bilemiyorum Nil sanırım. Ama gerçekten bilmiyorum yani elimde tek seçenekler :KK70:
Bence de, örnek veriyorum Ebrar, Tuana: Bi zamannnnnnlar ne kaaddddaarrr meşhurduuu :) Şimdi hiç duymuyorum. Bi dönem Mira patlaması yaşandı mesela :KK70: O yüzden o tarz isimler düşünmüyorum pek. Bakalım bu sene neler çıkacak :KK70:

Bence de, örnek veriyorum Ebrar, Tuana: Bi zamannnnnnlar ne kaaddddaarrr meşhurduuu :) Şimdi hiç duymuyorum. Bi dönem Mira patlaması yaşandı mesela :KK70: O yüzden o tarz isimler düşünmüyorum pek. Bakalım bu sene neler çıkacak :KK70:
Benim aklımda Özge de var bak :KK70: Ay öğrensek cinsiyeti de kafa patlatsak şimdi bilmeden de kafa patlatmak istemiyorum :KK70:

Benim aklımda Özge de var bak :KK70: Ay öğrensek cinsiyeti de kafa patlatsak şimdi bilmeden de kafa patlatmak istemiyorum :KK70:
Hiç hiç hiiiiççç sevmemm Özgeyi :110: :KK12:
Ama kibar bi isim.

Olsun düşünmesi de güzel ki. Biz evlenmeden önce de konuşurduk, olmayan çocuğumuza isim belirlerdik eşimle :KK70:

Kız olursa Arya koymayı düşünüyorum ben kızlar:))
İnşallah artmaz canım ben bi ara çok kötüydüm günde 7 kez kustuğum oldu. En ufak iyi ya da kötü koku kusma sebebi, e öyle olunca gücü kalmıyor insanın. Şimdi o halime göre çok çok daha iyiyim şükürler olsun ki. Galiba o kusma zamanlarımdan kalma bi kasık ağrısı oluştu bende, çok zorlamaktan ötürü. O hala geçmedi mesela. Tabi sebebi o mudur bilmiyoruz o bi tahmin sadece.
İştahsızlık geçer gücün yerinde olsun da :)
Çok şükür ki geçmiş canım darısı bana ve bütün sıkıntıda olanlara inşallah:) bebisler iyi olsun da katlanırız iştahsızlığa da halsizliğe de:)

Döndüm canım duyduk şükürler olsun pit pit atıyor minicik kalbi kesenin içinde belli de artık 1 cm olmuş:))) 7 haftalık dedi doktor bi sıkıntımız yok çok şükür testler yaptı 15 gün sonra da kontrole çağırdı bidaha
Canm ayrıntılı anlat :) karından mi baktı ?? Ne testleri yaptı? ? :)) hadi gözün aydın çok sevindimmm darısı başıma inşallah

Kızlar kan testlerini yaptırmayan kaldı mı ya ben çok mu geç kaldım :KK70: Perşembe alıcam daha sonuçları

Canm ayrıntılı anlat :) karından mi baktı ?? Ne testleri yaptı? ? :)) hadi gözün aydın çok sevindimmm darısı başıma inşallah
Karından baktı evet bütün testleri yapıyorum dedi hormon biyokimya filan işte bi saate çıkar sonuçlar çok harika bi duygu canım yaaa hala ultrason kağıdına bakıyorum:)) 3 ayı bitirene kadar 15 günde bir çağıracam dedi daha sonra ayda 1 gelsen yeter dedi. Senden de güzel haberler bekliyoruz canım:)))

Karından baktı evet bütün testleri yapıyorum dedi hormon biyokimya filan işte bi saate çıkar sonuçlar çok harika bi duygu canım yaaa hala ultrason kağıdına bakıyorum:)) 3 ayı bitirene kadar 15 günde bir çağıracam dedi daha sonra ayda 1 gelsen yeter dedi. Senden de güzel haberler bekliyoruz canım:)))
Ayyy inşallah canm sağol ya . Son 3 gün kaldı inşallah. Ultrason resmini atar mısın canm çok merak ettim

günler akip geçiyor.. gözümü kıpırdamadan...
akşamlari olduğunda uyuyakaliyorum resmen...
dün bulaşık yıkıycaktim. eşime yıkatirdim nabim uyuyakalmişim:KK70:

X