2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar bir sorum olacakti bebegin kalp atislarini duydugunuzda doktorunuz bebegin ölçümünü yapti mi boyutu ne kadardi bebeginizin ?
Canım ben gittiğimde 7 haftalikti ama ultrasonda 6+4 çıktı .4 gün geriden geliyormuş ve boyu 7~ ml di .boyunu de söylemedi ultrason kağıdında yazıyor

Son düzenleme:
Aslinda bni kimse isim konusunda zorlamiyor eger kizim olursa esimin annesinin ismini koymak istiyorum bir taraftanda adi icime sinmiyor kaynanam saglikli olsunda istediginizi koyun dio o konularda hic karismaz bnm kararlarima
o yuzden saglikli sihhatli olsunda bn cok takilmiyorum isim konusuna

Erkek bebege bir sürü isim varken kiza hic isim yok sanki yahu :KK12:
Amaan erkek bebektense de kız bebeğe daha cicili kıyafetler var :p
Ömer, Ediz, Yağız, Umut, Alp, Ege ,Emir , Eymen , Ali , Kaan.

Erkek isimlerini daha çok beğeniyorum sanki :) Kızda daha seçiciyim.
Ayy ben de erkek için ilk Kaan ismini geçirdim aklımdan :)

Kızlar bide doktor bulantım için ilaç verdi bugün onzyd ismi güvenli ilaç grubuna giriyor rahatlıkla kullanabilirsin dedi ilaç kullanan var mı hiç bulantı için?

Kızlar bide doktor bulantım için ilaç verdi bugün onzyd ismi güvenli ilaç grubuna giriyor rahatlıkla kullanabilirsin dedi ilaç kullanan var mı hiç bulantı için?
Bana da verdi bulantı için, çok zorda kalmadan kullanma dedi. Ben baya zorda kaldım ama kullanmadım yine de, azaldı artık bulantılarım çok şükür. Yani önemli olan bebeğin beslenmesiydi, bana ilk üç ay bunun önemli olmadığını içimi rahatlatmamı söylediğinde ben de olsun o zaman kusmaya açlığa katlanırım dedim. Sonrasında duruma alıştım biraz daha sanırım. Eğer elden ayaktan düşeceksen dayanamayacaksan kullan bence.

Ben devlet hastanesi kontrolünde olmak istiyorum kizlar. Şu anda ozele gidiyorum ama içine sinmiyor drsadece normal doğum yapıyor .sezeryan gerekirse napariz bilmiyorum.devlet hastanesine gonderir.yaşadığım yerde özel doğum hastanesi yok malesef.Esim özelde ısrarcı bu ilde devlet hastanesine sabah 8 de gidiyor öğlen 4 e kadar orada kalıyorsun ama devlet hast.dr uda çok iyi .kafam cok karisik..kafam demisken bu gun migrenim tuttu aynı sıkıntıyı yaşayan varmi neler yapiyorsunuz

X