2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
ya kızlar bunalıma giriyor musunuz sizde yoksa sadece ben mi öyleyim acayip mutsuzluk var içimde sebebini anlamıyorum herşeye sinirleniyorum iş yerinde de tahammül edemiyorum kimseye eşimle de tartışıyorum sürekli
Bende sinirliyim :) esim hamileligimden dilayi sinir yaptigimi dusunup alttn almasi daha cok sinirlendiriyo beni :kızgın:ciddiye almyomus gibi hissedip dahada kiziyorm:KK70:

Kızlar benim bir arkadaşım kocası illa babasının ismini koymak isteyince "o isim olmaz, eski sevgilimin adı" demiş :) artık bilemiyorum :KK48::KK48:
Ben bir oğlum olduğundan şu anda kız umuyorum. O yüzden sadece kız adı kararlaştırdık. İlay "ülkenin en güzeli" anlamında. Genç kızken okuduğum bir kitabın baş karakteriydi. Öyle güçlü, öyle yılmaz... O zaman demiştim bir kızım olursa adını İlay koyacağım diye. Erkek olursa ne yaparız bilmiyorum. :-):-)

Kızlar benim bir arkadaşım kocası illa babasının ismini koymak isteyince "o isim olmaz, eski sevgilimin adı" demiş :) artık bilemiyorum :KK48::KK48:
Ben bir oğlum olduğundan şu anda kız umuyorum. O yüzden sadece kız adı kararlaştırdık. İlay "ülkenin en güzeli" anlamında. Genç kızken okuduğum bir kitabın baş karakteriydi. Öyle güçlü, öyle yılmaz... O zaman demiştim bir kızım olursa adını İlay koyacağım diye. Erkek olursa ne yaparız bilmiyorum. :-):-)

Waaaoow super fikirmis. :KK70: guzelmis ilay da. Allah gonlune gore versin canim

Kızlar bir sorum olacakti bebegin kalp atislarini duydugunuzda doktorunuz bebegin ölçümünü yapti mi boyutu ne kadardi bebeginizin ?

X