2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Merhaba kizlar.dün gece güzel bir rüya gördüm bebeğiyle ilgili ama unuttum:eek:.ben bebegime içinde "r"olan bi isim koyamiycam babasından ötürü :KK12::KK12:oysa derin yada irem koymak isterdim .ama babamız" r"leri pek soyleyemiyor.deniz yada ayşegül düşünüyoruz. Eşim babasının yada annesinin adını koymayı teklif etti :KK47::KK47:

Merhaba kizlar.dün gece güzel bir rüya gördüm bebeğiyle ilgili ama unuttum:eek:.ben bebegime içinde "r"olan bi isim koyamiycam babasından ötürü :KK12::KK12:oysa derin yada irem koymak isterdim .ama babamız" r"leri pek soyleyemiyor.deniz yada ayşegül düşünüyoruz. Eşim babasının yada annesinin adını koymayı teklif etti :KK47::KK47:
Hahaha yaşıyorlar mi rahmetliler mi KV , kp :)

Herkese merhaba güzel günlerinizde olsun ilk muayene için randevu almak istiyorum ama alttan muayene istemiyorum ultrasonla muayenye giren varmı kaçıncı haftada gitmeliyim 5+4 olası gerek

Ayyy banada erkek olursa dede koyar ismini dediler kiz olursada kv elif koyun başına sonuna demez mi. Su isim konusu yuzunden cildiriciigimmm :mad:

Banada oğlum olunca bayram koy demişti kayinvldem devamlı ima etti. Ama ben başka koydum esim koymaya niyeti olsa iki isim koyardım yinede kirmazdim ama esimde hiç istemedi.

Ayy şükürler olsun suan da ne k.validem ne k.pederim hic isimle alakali bisey demediler zaten kendileri pek karismaz böyle seylerede inşallah da karismazlar

Neden böyle hüküm sürmeye çalışıyolar anlamıyorum. Allahtan benim ki çok yaşlı birşeye karışmaya hali yok :KK28:

Sorma ya bende anlamiyorum. Ben istersem zaten sana danisip fikir alirim. Illa inadina cirkeflestirecekler insani. Kiza karismiyolardi onada karisti lafin arasinda lafi soyledi yani. Cok gicik oluyorum bu konuda

ya kızlar bunalıma giriyor musunuz sizde yoksa sadece ben mi öyleyim acayip mutsuzluk var içimde sebebini anlamıyorum herşeye sinirleniyorum iş yerinde de tahammül edemiyorum kimseye eşimle de tartışıyorum sürekli

Kizimin adi Asya kizlar. Ben cok begeniyorum cok saf temiz sade geliyor bana. Ogretmen oldugum icin iki isimli ogrencilerin zorluklarini goruyorum ve asla koymayacagim sey. Bir de kisiligi acisindan kendisine ait tek bir isim onun daha saglam olacagini dusunduruyor. Tek bir ismi benimsesin. Zatrn cogu aile ikincisiyle hitap etmiyor bile sadece kendileri istedigi icin nufus cuzdaninda yer aliyor. Benim gorusum de bu:KK66:
Sana kesinlikle katılıyorum canim.öğrencilerin isimlerini de koymak istemiyorum ben esimin de cok istediği bir isim asya ama.malesef kuzenimin kizinin adi o yuzden koymam

X