2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok canım o kadar detaylı arastirmadim çünkü benim kraft marka arabam puset yerlestirmeli özelliği var anneye bakiyo bebek onda 6 ay iskeletini puset takarak kullaniyosun ve çok pratik sonra kılıfını takınca agirlasiyo o yüzden ben ilk ay eski bebek arabami kullanıp sonra baston pusete geçiş yapicam chicconun öyle yüze bakan özelliği varmı bilmiyorum bi arastirayim dediğin gibi

Şimdi google amcaya danıştım varmış hem baston olup hem iki yönlü olan pusetler :) markayıda alırken araştırırız artık.

Kızlar benden başka herkes bebisinin kalp atışını duydu heralde :KK43: bi ben kaldım heralde :KK43:
Ben de varım günler yaklaştıkça iyice heyecan basıyo Allahım inşallah her şey yolundadır:emir_bebek:
Canm 3 gün snra gidicem cuma günü. Doktr karından goremezsem vajinal bakıcam dedi
Canım endişe etme karından olmazsa alttan duyar Allahın izniyle.
Günaydın. Ben bugün doktora gideceğim 5te. Nasil akşama kadar zaman geçecek bilmiyorum. En son USG ye göre şuan 6+2yim. Erken herhalde kalp atisi duyamayacağız. Kontrole cagirir belki haftaya. Kahverengi akitim devan ediyor diye cagirdi erken bakalım hayirlisı

Saç kestirilebilir bence besleniyorsa bile sifira vurdurmayacaksiniz ya benim saçlarım çok uzun arada duzeltiririm diye düşünüyorum hiç bi zaman çok kisaltmiyorum zaten
Duyamazsan da ekranda görünüyo :KK200:

:nazar::nazar::KK68:
Hayırlı uğurlu olsun, Hoşgeldin :)

Çok teşekkür ederim. Hepimiz inşallah hayırlısıyla kucağımıza alalım :KK19:

Yazmasam da topiği okuyordum, kanaması lekesi olan kızlar lütfen korkmayın yavrular allaha emanet.

Benim de uzun süre lekelenmem olmuştu ve daha önceden 3 kaybım vardı ama maşallah kızım direndi ve şu an kucağımda 1 yaşını geçti bile :KK68:

İkinci miniğimse tam bir sürpriz oldu, açıkçası ilki 4 yılda olduğu için ikinci çocuğum olur mu acaba ondan bile şüpheliydim:KK22:

Ama allahın hikmeti sürpiz bir bebiş geldi.
Allahım bu süreci sağlıkla tamamlamamızı nasip etsin hepimizin:KK19::emir_bebek:

Evet kızlar ultrasonda belli bir süre varmış o süre üzerinde tutulması sakıncalıymış, ısı oluşuyormuş ve zararlıymış. Benim doktor da aceleyle bakıp hemen çekiyor. Özellikle kalp dinleme işlemini çok kısa tutuyorlar.
evet aynen öle yapıyolar..
ben kalp dinlemeye gittiğimde 7+2ydi utrasonu çok kısa bakti.. kısa sürdü yani kalp atişi 2 saniyede dinleyebildim.
agustosun sonunda gitcem ozaman 12 haftanin içinde olacagim.

Yazmasam da topiği okuyordum, kanaması lekesi olan kızlar lütfen korkmayın yavrular allaha emanet.

Benim de uzun süre lekelenmem olmuştu ve daha önceden 3 kaybım vardı ama maşallah kızım direndi ve şu an kucağımda 1 yaşını geçti bile :KK68:

İkinci miniğimse tam bir sürpriz oldu, açıkçası ilki 4 yılda olduğu için ikinci çocuğum olur mu acaba ondan bile şüpheliydim:KK22:

Allahım bu süreci sağlıkla tamamlamamızı nasip etsin hepimizin:KK19::emir_bebek:
Hoşgeldin aramıza. Allah tama mi ne erdirsin hamileliklerimizi inşallah. Ne güzel moral verdin yaşayanin kendi agzindan duyunca başka oluyor

Yaa demekki benim doktorumda zararli diye kisa süreli tutuyor ultrasonda beni.bende doktorumu cok seviyorum ama kisa süreli ultrasonda beni tutuyor diye kiziyordum sagolun kizlar bilgi verdiğiniz için

Selam kızlar ben de ikinci minnoşumu bekliyorum hayırlısıyla:KK51:

Canm hosgeldin aramiza ❤

Canm hosgeldin aramiza ❤
Hoşbuşduk canım:KK19:

Hoşgeldin aramıza. Allah tama mi ne erdirsin hamileliklerimizi inşallah. Ne güzel moral verdin yaşayanin kendi agzindan duyunca başka oluyor

Hoşbulduk:KK200: bilmez miyim hiç, moraliniz hep yüksek olsun. Her leke gördüğümde başımdan aşağı kaynar su dökülürdü. Ama allaha şükür sorunsuz aldım kızımı kucağıma. Hepimiz alacağız:anne:

X