2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
V
Ve bat gectiama ben Dr a gidene kadar hamileyim demek istemiyorum kızımdan önce çok sıkıntılar yaşadım 3 düşüğüm var o yüzden temkinliyim....sağlıkla sıhhatle kucağımıza alabiliriz dilerim....ruh halim çok değişken bi an çok mutluyum bi an depresyonun dibinde...korunmayı bıraktığımız ay hamile kaldım planlı ama hazırlıksız yakalandım sanki....

benim devamli agzima su geliyo gaz varmiş gibiyim 2 gundur baska bişey yok olmasinda ztn mide bulantisi cok kötuymus

Insallah cnm. Bana tiksinme geldi biraz. Dun et yediysem bugun tiksiniyorum ama cok sukur simdilik kusma yasamadim. Benim de aynen reflu gibi gaz cikarip duruyorum. Minnislerimiz buyuyorr icerde hayirlisiylaa

Insallah cnm. Bana tiksinme geldi biraz. Dun et yediysem bugun tiksiniyorum ama cok sukur simdilik kusma yasamadim. Benim de aynen reflu gibi gaz cikarip duruyorum. Minnislerimiz buyuyorr icerde hayirlisiylaa
sen gördünmü keseleri birde randevuyu nezamana aldin ben 12 temmuza aldim

Aynii gun benim de canim) kalp atisini duymak icin gtcez keseyi gordum hem de iki kez henuz dogum icin doktor arayisim sona ermedi. Sen buldun mu?
bende kese ve kalp atisini duyduktan snr ayni hastanede baska doktora gitmeyi planliorum kendi doktorum cok yogun oyuzden baska doktor tercih edicem hayirilisi senin transferin nezaman gerceklesti

kızlar bişey sorcam ama kızmayın bana((ben acildeki dr.un dün verdiği ilacı kullanmadım.progestanı.doğru mu yaptım sizce?kanama muhtemelen yakınlaşmayla alakalıydı ve dr.muayene bile etmedi.sadece karnıma bakıp kese benzeri birşey ???var dedi.kanama da zaten sadece dündü.bugun yine şeffaf ve normal akıntım var.kendi doktorum tatilde ulaşamıyorum. karnım şiş gibi ve gerginlik hissediyorum.sizce???*

pregstani cogu insan kullaniyor canim

Neden kullanmadin ki? Allah korusun daha kotusu olsa pisman olmayacak misin? O hapin hicbir zarari yok canim kullanmalisin. Benim belki de yerlesme kanamasiydi iki damla geldi diye dr igne verdi 3 tane yaptirdim hem de ne kadar agir canim cikti yapilana bitene kadar. Bence hic riske atmamalisin kolay hamile kalinmiyor her zaman.

pregstani cogu insan kullaniyor canim

sağolun kızlar..haklısınız...bu akşam alayım bi tane:))

Ben tuttum ya orucun bi zararı olur mu? Biraz uzun susuz aç kalıyoruz ama
Tutmu
Ben tuttum ya orucun bi zararı olur mu? Biraz uzun susuz aç kalıyoruz ama
Tutmuşsunuz artık ama söylediğiniz gibi fazlaca susuz kalıyoruz ki bu dönemde beslenme ve sıvı alımı hayati önem taşır ben riske atmak istemedim....bişey olmaz umarım bundan sonra bol su içip beslenmenize dikkat edersiniz....protein ağırlıklı beslenin yumurta her gün mutlaka yemeye çalışın...
Bu arada Allah zaten bizlere çoooook mukaddes bir emanet taşıdığımız için izin vermiş onun iznini ve taşıdığım emaneti gözardı edip tutmak bana biraz bencillik gibi geliyor çünkü oruç benim kişisel ibadetim...sevabı günahı bana....ben kendi sorumluluğumu yerine getiriyorum bebeğime hiçbir faydası yok belki zararı var....o yüzden ben bebeğimi taşırken de emzirirken de tutmamayı tercih ediyorum....tutan arkadaşlara da Allah kabul etsin derim.....

Herkese merhaba bende dün kan tahlili yaptim adetim 1 hafta gecmisti degerim 51 cikti bana cok düşük geldi doktor cok yeni belli ki dedi.sizinki kac cikti arkadaslar birde kizlar idrar renginiz nasil benim asiri koyu göğüslerim cok hassas kasiklarmda gayet dolgun yani ben hic kendimi hamile hissetmiyordum sonuc öyle cikinca cok sasirdm ben adet olmayi bekliyordum aslinda

Merhaba. Bende ikinci cocuguma hamileyim. Buradan takipteyim artik:) Henuz doktora gitmedim. Hem kontrol hem de kalp atislarini duyarim diye (insallah tabi) bayram tatilinden sonra gitmeyi dusunuyorum. Herkesin hamileligi hayirli olsun. Saglikla dunyaya gelmelerini nasip etsin allah

Vakti gelmişki Yüce Mevla nasip etmiş.Mutlu olmalısın canım.isteyipte hamile kalamayan çok insan var.. Hamileliğin tadını çıkar bence....

İlk zamanlarda birşey olmaz diye duymuştum o yüzden tuttum.. bitti zaten şimdiden sonra dikkat edicem artık

Merhaba bende 3 martta nasipse yavrumu kucağıma alcam. Kızlar sizde kasıkta hafif gerginlik böyle şişmiş gibi bişi oluyo mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…