2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Herkese merhaba bende dün kan tahlili yaptim adetim 1 hafta gecmisti degerim 51 cikti bana cok düşük geldi doktor cok yeni belli ki dedi.sizinki kac cikti arkadaslar birde kizlar idrar renginiz nasil benim asiri koyu göğüslerim cok hassas kasiklarmda gayet dolgun yani ben hic kendimi hamile hissetmiyordum sonuc öyle cikinca cok sasirdm ben adet olmayi bekliyordum aslinda
Canim hayirli olsun. Idrarinin koyu olmasi yeterli su icmedigini gosteriyor. Doktorum bana ilk gebeligimde hep sey derdi idrarin su rengi olacak hafif sari bile olmayacak bunun icin de bol su tuketmek gerek.

Herkese merhaba bende dün kan tahlili yaptim adetim 1 hafta gecmisti degerim 51 cikti bana cok düşük geldi doktor cok yeni belli ki dedi.sizinki kac cikti arkadaslar birde kizlar idrar renginiz nasil benim asiri koyu göğüslerim cok hassas kasiklarmda gayet dolgun yani ben hic kendimi hamile hissetmiyordum sonuc öyle cikinca cok sasirdm ben adet olmayi bekliyordum aslinda
Canım bnimde adetim 5 gün geçmişti değerim 245 çıktı bende dün öğrendim. Aynen senin yeni gibi geç döllenme olup yeni tutmuştur

Canim hayirli olsun. Idrarinin koyu olmasi yeterli su icmedigini gosteriyor. Doktorum bana ilk gebeligimde hep sey derdi idrarin su rengi olacak hafif sari bile olmayacak bunun icin de bol su tuketmek gerek.

Merhaba arkadaşlar benimde bugün kan testinde beta 781.5 çıktı . Allah herkesin gönlüne göre versin. Benim yaş 39. 3 senelik evliyim. 1 senedir korunmuyor dük. Testler imiz yapıldı eşimin morfolojisi %2 çıktı . Doktora gitmeden tedaviye gerek kalmadan bebis geliyorum dedi çok şükür . Artık bu forumda takiliriz bol bol

Canım bnimde adetim 5 gün geçmişti değerim 245 çıktı bende dün öğrendim. Aynen senin yeni gibi geç döllenme olup yeni tutmuştur
Adetten 1 hafta sonra aslinda daha yuksek olur ama onemli olan kan degerindeki artis cnm 2 gun sonra mutlaka yaptir hatta 3 4 kere bu sekilde yaptir iyice yukselene kadar

Saol canm.ya suda o kadar cok iciyorum ki niye böyle oldu anlamadm sizce degerim nasil kizlar 51 cok düşük degil mi :KK43:

Merhabalar kizlar. Daha once yazmistim .. Tup bebekle ilk cocugumu dogurdum simdi kardes icin tekrar tedaviye baslamistik.. Transferden sonra 7. Gunum de yani bugün beta degerim 55 cikti.. Bekleyemedim 12.günü.. Cok heyecanliyim.. Insallah artarak devam eder hamisligim:) bende artik aranzdaym insallahhh

Merhaba, bayramınız mübarek olsun. Satım 5 haziran ve hhayırlısıyla bebişim var henüz beta hcg 184 inşallah ssağlıklı bir gebelik olur

Normade bugün adet olmam gerekiyor 30 haziranda başladım yaptırmaya 16-64-184 en son dün gece yaptırdım

X