2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Gözün aydın canım çok sevindim... Benimde perşembe randevu darısı başıma :))
Darisi basina tatlim :)))

Kanama alanin var mi daha canim bende leke gelmeyince biraktim progestani acikcasi onu biraktigimdan beri daha iyiyim kutuyu bitir demisti bana bitirmedim :)
Kanama alanin ve dusuk riskin yok dedi ama benim 5 aylik dusugum ve miyom.ameliyatım var canim o yuzden de tedbir aliyor sanirim doktorum yoksa lekelenmelerim.bitti cok sukur.

Çok heyecanlandım şimdi yarın ben de gideceğim kalp atışı için erken olabilir ama inşallah sağlıklıdır.
İnşallah canım guzel haberini bekliyorum.
Melisaveannesi canm gözün aydın cok sevindm
Sagol hayatim :)))

masallahh size :)
Teşekkürler size de maşallah canim :))

Canım dua ediyorum sürekli. Ama içimde hep bi acaba var.. hislerimi anlatamıyorum çok tuhaf..

Bende de tam.aksine çok hafif kasık batmalari oldu. Kişiden kişiye degisiyormus sanırım. Çok rahatsz etmiyorsa takma .

Hani oğlumda gormedm bunda bu kadar yoğun batmalar yaşayınca şüpheye düştüm . Sağlık ocağına gidmde bakalim .
Kan vermede açlık tokluk farkediyor mu canim?

Kanama alanin var mi daha canim bende leke gelmeyince biraktim progestani acikcasi onu biraktigimdan beri daha iyiyim kutuyu bitir demisti bana bitirmedim :)
Canim sende kanama alani var miydi?? Dr. Bana da kahve leke bittiyse biraz daha kullan birakalim dedi ama ya kanama alanim duruyorsa. Ben 12ye kadar jullanayim diyorum.

Ben ikili testleri filan yaptırmıcam ablamın ve en yakın arkadaşının çok kötü çıkmıştı sonuçları bebekleri sapasağlamdı ama o stres onlara yetti ben hiç düşünmüyorum

Bende yaptırmayı düşünmüyorum eğer anne karnında yapılabilecek birşey yok ise ve her koşulda bebeği doğuracaksak yaptırmanın anlamı yok diye düşünüyorum. Doktorlar ısrar eder mi bu durumda acaba?

Canim sende kanama alani var miydi?? Dr. Bana da kahve leke bittiyse biraz daha kullan birakalim dedi ama ya kanama alanim duruyorsa. Ben 12ye kadar jullanayim diyorum.

Yoktu canim iste bana hicbi dr kanama alani var demedi. Sen birakma ne olur ne olmaz icine sinsin.

Bende o yüzden baktırmıcam. Doktor ısrar etmez zannetmiyorum. Ablamda yaptırmıcaktı sormadan yapmış sonuçları doktor söylediğinde haberi olmuş 2li testten

Bu konuya bende kafa yoruyorum eger ekletme olmazsa uzulurum gercekten 2 hafta boşuna gidecek

En iyisi bende bu bebeğimde öyle dusunmustum ama lekelenmem olunca korkup mecbur gitmiştim bir hafta kadar bekledim bende

21 /22 si gbi adet olmalıydım olmadim iste 10. Gün
oğlumda adetim 11 gün gecikti oyle ogrenmistim . Ondan sonrada 2 hafta kadar sonra doktor a gitmiştim . Kalp atışı kese falan hepsini bir görmüştüm . Bunda da oyle düşünüyorum ama kasik batmalarinin bu kadar aşırı olmasıda korkutuyor:/

Tehlikeyi atlattin mi canim . ?

Bu konuya bende kafa yoruyorum eger ekletme olmazsa uzulurum gercekten 2 hafta boşuna gidecek

Ben daimi gidilen bir doktorun bu konuda yardımcı olup çalışabilir raporu vereceğini, okul yönetimi de her işin peşine düşen kıl bir yapıda değilse sömestr tatilinin çalışılmış şekilde değerlendirileceğini düşünüyorum. Ancak olmazsa 14 gün yanacak sadece. Napalım sağlık olsun. Ben 1 mart ta doğum görünmesine rağmen 23 ocak'da okul kapanana kadar gitmeyi düşünüyprum işe. 3 haftayı doğumdan sonra izin olarak ekleteceğim. Mayıs sonunda da rapor falan ayarlayacağız artık. O tarihlerde öğretmen arkadaşlarla iletişim halinde olur hberleşiriz zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…