2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Svartbabe canim kanamayla beraber agrin var mi? Doktorunu aramissindir zaten o seni en guzel sekilde yonlendirir sakin kalmaya calis. Normal bir durum da olabilir. Insallah gelip gecicidir cnm.

Gözün aydın canım benim de kanama alanı kayboldu ama kahverengi lekeler devam ediyor. Düşük riski yok dedi ama.
Sağol canım. Ne güzel çok sevindim senin için de. Benim doktorum da aslında sadece kahverengi lekelere bakarak dedi onlar düşük tehlikesinin devam ettiğini gösterir. Profösöre gittim bi de. Bilmiyorum hayırlısı kanama alanım gitti ya çok şükür.

Kızlar biraz da güzel şeylerden bahsedelim mi? Belki bize biraz umut verir ve iyi gelir. Mesela daha erken belki ama bebişlere düşündüğünüz kız&erkek isimler var mı aklınızda?

Kızlar biraz da güzel şeylerden bahsedelim mi? Belki bize biraz umut verir ve iyi gelir. Mesela daha erken belki ama bebişlere düşündüğünüz kız&erkek isimler var mı aklınızda?
Bizim değişmezse fikrimiz Allah nasip ederse kız olursa Nazlı olacak , erkek için henüz düşünmedik

Kız olursa papatya, erkek olursa alper efe:)) eekek bebeğin isminin bu olması konusunda eşim baskıcı şu an:) papatya yı ben dğşündüm.

Kız olursa 7 ay önce kaybettiğim annemin adı olan mine koymayı çok istiyorum. Erkek olursa hiç bilemiyorum ki erkek hissediyorum ama karar veremedim henüz Kerim ya da Kerem olabilir

Kız olursa 7 ay önce kaybettiğim annemin adı olan mine koymayı çok istiyorum. Erkek olursa hiç bilemiyorum ki erkek hissediyorum ama karar veremedim henüz Kerim ya da Kerem olabilir
Başın sağ olsun canım. Mine çok güzel bir isim Kerem de öyle rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Doktorun birşey demiş miydi kanama olursa gel ya da bekle diye. Üzme kendini dua et devam ederse gidersiniz bir doktora, Allah yardımcın olsun

Her kanama oldugunda gel demişti ama gitmicem artık stres beni mahvediyor tuvalette geldi şimdi az az devam ediyor çarşamba gidicem dua edin kızlar iğne oldum şimdi ignem vardı

Dikkat et canim . Yatıp dinlen ve sakin stres yapma . Stres çok önemli bir rol oynuyor .

Kanamam olunca elimde olmadan yapıyorum stres

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…