2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Herkese iyi akşamlar teyzeler biz 8 haftalik olmusuz ..kalbimizi dinledik ekranda gorduk cok sukur..dr progestana devam 12.haftaya kadar dedi gunde 15-20 dakikadan fazla yürüyüş ve ayakta kalma dedi bir ay sonra ikili test icin cagirdi hersey guzel büyümüş dedi darisi hepinize saglikli gunler göstersin allahim

Gözün aydın canım çok sevindim... Benimde perşembe randevu darısı başıma :))

Valla niyeyse bana da öyle geliyor ama ben 15 gün geç doğmuşum. Anasına benzerse yandık Nisanı bulur :))))
Canm geç döllenme olduğu için öyleDr o . Ozaman ki doktorlar hesaplayamamstr. Bnde geç doğmuşum. Ama annemin hesabına göre tabi. Çünkü annemin adeti düzensizms bilemrms yani. Ozamanin şartları öyleymiş

Ben bebek arabasını unisex bi renk alıcam :) köyü mor siyah koyu yeşil filan :) beğendim bikaç model son aylarda alıcam onu allah izin verirse :)

Aynen canm bnde siyah yda bordo dusunuyorum. Alinacak cook sey var ama vaktimizde bol daha alırız heveslenmek bile guzelll

Aynen canım zamanlama güzel, benim bilinçliydi Ben henüz kendimi o kadar moda sokamıyorum bir düşüğüm olduğu için biraz frenliyorum kendimi, inşallah her şey yolunda giderse çıkmayacağım o sitelerden

Kanama alanin var mi daha canim bende leke gelmeyince biraktim progestani acikcasi onu biraktigimdan beri daha iyiyim kutuyu bitir demisti bana bitirmedim :)

Canım rabbim hayırlı zamanda ikinci bebeğini kucağına almayı nasip etsin, ilk bebeğini de sana bağışlasın kendine dikkat et ve suçlamamaya çalış lütfen, sevgiler

selam kızlar ne olur bılen yardımcı olsun benım 2 dusugum oldu daha sonra bu ay temmuz 25 adet oldum adetın 3 gunu yanı 2 gün önce beta hgc gebelık testı 4.20 cıktı adetım normalınden az gelıyordu adetım bıttı ve
bugun tekrardan gebelık testı yaptırdım 27.50 yukselmıs 2 gunde cok fazla deger arttı doktor cok ıyı dedı lakın oyle bır sıkıntı var bugun beta hgc le bırlıkte progteron testı yapıldı ve 0.68 cıktı ıntenette bussuru sey yazılo korktumm daha doktorada gosteremedm aradım ama ulasamadım acaba bu bebegmde dusucekmı sızce progestoron benım hamılelıgımı ne kadar etkıler korkmama gerek varmı gebelık testı bu kadar ıyı yukselırkennn bır dusugu daha kaldıramam dger hamılelıklermde hıc progestron testi yaptırmamıstm lutfen yardım edın

Çok heyecanlandım şimdi yarın ben de gideceğim kalp atışı için erken olabilir ama inşallah sağlıklıdır.

Bizde bebek magazalarina giriyoruz ama cinsiyet belli olmayinca eli bos cikiyoruz bi bebek arabalarina bakmaya basladik onada kararsisiz hala
Ayy gecen bi bebek arabasi baktm 6 bin tl idi.ona o kadar para verene kadar gider 2 daha üstüne koyar bi dogan alirim ailecek gezeriz dedm 6 bine bebek arabasi mi olur ya

Kizlar selam, son adet tarihime gore subat 2017 annesi olacaktim, ama gec dollenme olmus o yuzden Allah izin verirse, doktorum dogum 3 martta dedi. 28 yasindayim ve ilk bebegim.

Seyahat konusuna gelince, hamile oldugumu 20 haziranda ogrendim. 24 haziranda amerika seyahatimiz vardi. Iptal etmedik, gittik, 10 gun kaldik donduk. Donusumuz bayramdi, 3 gun antalyaya gittik. Cok sukur hersey yolunda. Doktor ben aksini soylemedigim takdirde 34. Haftaya kadar seyahat edebilirsin dedi. Tabi doktora mutlaka danisin, benim sozumle hareket etmeyin, ama ben cok sukur bir sorun yasamadim.

Aklima gelen baska birsey, cok ciddi kabizlik ve gaz sorunum vardi, doktora sorarak gunde bir tane activia yemeye basladim ve sorun kokten cozuldu. Benim bulantim hala devam ediyor. Ama cok nadir kusmam var. 10. Haftadan haberler bunlar kizlar

canim tahminen dr dan baska biri bu konuda yorum yapamaz yani insallah istedigin gibi olur ama dr a ulasmaya calis

masallahh size :)

kızlar genel bi kan tahlili yaptırdınızmı. gebelik rutinleri dedikleri. doktor bana listeyi verdi ama bi vakit bulup gidemedim hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…