2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben daimi gidilen bir doktorun bu konuda yardımcı olup çalışabilir raporu vereceğini, okul yönetimi de her işin peşine düşen kıl bir yapıda değilse sömestr tatilinin çalışılmış şekilde değerlendirileceğini düşünüyorum. Ancak olmazsa 14 gün yanacak sadece. Napalım sağlık olsun. Ben 1 mart ta doğum görünmesine rağmen 23 ocak'da okul kapanana kadar gitmeyi düşünüyprum işe. O tarihlerde öğretmen arkadaşlarla iletişim halinde olur hberleşiriz zaten.
Evet canim haklisin sağlığımız yerinde olsun da gerisini hallederiz zaten cok guzel bir doneme denk geldik maşallah haberlesiriz

10. Haftada ultrasonda uzuv, el, ayak kontrolü için doktoru ile randevulaşan var mı? Sadece benimki mi böyle bir şey istedi acaba? Genelde ikili teste kadar görüşmüyor kadınlar kulübünde takip ettiğim hamileler...

Fikri olan var mı?

10. Haftada ultrasonda uzuv, el, ayak kontrolü için doktoru ile randevulaşan var mı? Sadece benimki mi böyle bir şey istedi acaba? Genelde ikili teste kadar görüşmüyor kadınlar kulübünde takip ettiğim hamileler...

Fikri olan var mı?

Canım ben 10.hafta içindeyim cumartesi de doktordaydım ama hiçbişey demedi bir dahaki randevum da 27 ağustosta. Ne ikili test dedi ne de dediğin gibi uzuv kontrolü.

Ben daimi gidilen bir doktorun bu konuda yardımcı olup çalışabilir raporu vereceğini, okul yönetimi de her işin peşine düşen kıl bir yapıda değilse sömestr tatilinin çalışılmış şekilde değerlendirileceğini düşünüyorum. Ancak olmazsa 14 gün yanacak sadece. Napalım sağlık olsun. Ben 1 mart ta doğum görünmesine rağmen 23 ocak'da okul kapanana kadar gitmeyi düşünüyprum işe. 3 haftayı doğumdan sonra izin olarak ekleteceğim. Mayıs sonunda da rapor falan ayarlayacağız artık. O tarihlerde öğretmen arkadaşlarla iletişim halinde olur hberleşiriz zaten.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Daha önce bu forumda sömestr tatili eklenenin de eklenmeyesin olduğunu gördüm. İnşallah ekleyebiliriz. Yoksa bir şekilde dönemi kapatırız ne yapalım. Küçücük bebeğimi bırakıp işe gitmek istemiyorum Haziran ayında.

Fikri olan var mı?

Hiç böyle bir şey istemedi doktorum. En son 7+4te görüşmüştük. Kısmetse bir de 12. Haftanın içindeyken görüşeceğiz. 11de de ikili test yapılacak.

Merhaba kızlar benim de bugün kontrolüm vardı çok şükür kanama alanım kaybolmuş inanamadım çok sevindim çok şükür. Bebek de iyiymiş kalp atışları falan çok güzel haftasıyla da uyumlu ama kahverengi lekelenmelerim devam ediyor bu yüzden düşük tehlken hala var dedi. Dinlen yorma kendini dedi. Bi de kanama alanım kaybolduğu için demek ki ilaç iyi gelmiş devam et dedi. Progestana devam yani ama buna da şükür.:anneadayı:

21 /22 si gbi adet olmalıydım olmadim iste 10. Gün
oğlumda adetim 11 gün gecikti oyle ogrenmistim . Ondan sonrada 2 hafta kadar sonra doktor a gitmiştim . Kalp atışı kese falan hepsini bir görmüştüm . Bunda da oyle düşünüyorum ama kasik batmalarinin bu kadar aşırı olmasıda korkutuyor:/

Tehlikeyi atlattin mi canim . ?

Malesef canm :KK43:

Merhaba kızlar benim de bugün kontrolüm vardı çok şükür kanama alanım kaybolmuş inanamadım çok sevindim çok şükür. Bebek de iyiymiş kalp atışları falan çok güzel haftasıyla da uyumlu ama kahverengi lekelenmelerim devam ediyor bu yüzden düşük tehlken hala var dedi. Dinlen yorma kendini dedi. Bi de kanama alanım kaybolduğu için demek ki ilaç iyi gelmiş devam et dedi. Progestana devam yani ama buna da şükür.:anneadayı:
Gözün aydın arkadaşım , maşallah , Allah sağlıkla devamını da getirsin inşallah:nazar::nazar::nazar:

Gözün aydın canım benim de kanama alanı kayboldu ama kahverengi lekeler devam ediyor. Düşük riski yok dedi ama.

Gözün aydın çok sevindim

Aynen canım zamanlama güzel, benim bilinçliydi :KK48: Ben henüz kendimi o kadar moda sokamıyorum bir düşüğüm olduğu için biraz frenliyorum kendimi, inşallah her şey yolunda giderse çıkmayacağım o sitelerden :halay:
Bende tanıtım canım. Çok frenliyorum..

X