2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok canım genelleme değil içinden çok iyi tanıdıklarım var dedim ama kendileri diyor biz barbarız kadına değer vermeyiz diye akşam gezmeye gitsen hadi kal ne durun uyucaz biz diye söylerler bu bize çok garip ve aşırı ayıp onların normal hali bu ve sövüp sayıp birşey olmamış gibi davranırlar ki gittiğimden beri en çok garipsediğim şey bu nasıl kötüleyip sövüyorlar arkadan sonrada bi Bakmışsın seni bırakıp kendileri takılıyorlar ama takılanlarık her biri birbirini ayrı ayrı gelip bana konuşmuştur ben dinlememiş susturmuşumdur. . Bende yaptım misliyle yok kar etmiyor mecbur çıkıcaz başka çare yok bunaldım vazgeçmiyorlar belalarını arıyorlar kiminin çocuğu sabaha kadar milleti ayağı dikerde kimse bebek diye birşey diyemez bunlara akşam altıdan sonra sessizlik batıyor.

ay kızlar benim cimcime dün yerde çikolatanın ambalajinin bi parçasını bulmuş atmis ağzına bi baktım çocugun bogazina bisey takilmis kusuyor ilk kusuyor diye rahattim hii çıkartıyor dedim ama yok hem kusmaya devam ediyor monarmaya başladı elim ayağım dolaştı birbirine sırtına vuruyorum yok cikmiyor sonra baktım küçük dilinin oraya yapışmış böyle u şeklinde ne ileri ne geri gidiyor mecbur parmağımi soktum aldim parcayi ordan..cok sukur atlattık bu kazayi ama omrumdem omur gitti bi muddet kendime gelemedim üstün başım kusmuk icinde dakikalarca yerden kalkamadım.. aman bende sizde daha dikkatli olalim arkadaşlar bu afacanlarin kendileri küçük işleri büyük

Çok geçmiş olsun canım.bende geçen elmayı verdim elinde oyalansın diye dişlerde olmadığı için koparamaz diye düşündüm. Meğerse küçük bir parça koparmış Nasıl becerdiyse kusmaya çalışıyor ağzına bakayım dedim hemen kaldırıp bir taraftan parmağımla çıkarmaya çalıştım bir taraftanda sırtına vurmaya çalışıyorum neyseki çıkardık. Ama ömrümden ömür gitti ondan sonra daha dikkatli olmaya başladım sürekli gözüm üzerinde. Artık yerinde durmuyor sürekli hareket halinde salonda girmediği yer kalmadı eskiye göre daha çok hızlanmaya başladı. Emeklemiyor yuvarlanıyor:) Allah yardımcımız olsun.

sana da geçmiş olsun bende eline elma veriyorum ama kabuğuyla beraber veriyorum o zaman büyük parça koparma şansı olmuyor elmada takılıyor boğazına ama bi şekilde çıkartıyor onu

Geçmiş olsun ikinize de. Allah beterinden korusun.

Uzun zamandır girip de iki satır yazamadım. Hem iş, hem ev, hem bebek oldukça koşturmacalı oluyor. Kızım bugün itibariyle 8 ay 6 günlük. Yaklaşık 10 gündür ayaklanıyor. Ayaklanır ayaklanmaz da sıralamaya ve ellerini bırakmaya başladı. Annem bakıyor. Böyle olunca ne ben ne de anneannesi bir dakika gözlerimizi ayıramıyoruz üzerinden. Doktoru bu ay artık akşam öğünlerine geçmemi söyledi. Ancak benim iştahsız kız henüz her öğünde karın doyuracak kadar yemiyor. Emmede de mamada da böyleydi. Doğdu doğalı pek iştahı yok. Neyse ki sağlığı yerinde şükür. Bol bol oyun oynuyoruz ancak öyle eğitsel oyunlara pek girmedim henüz. 9• ayından sonra diye düşünüyorum. Şimdilik sadece hafif eğitsel oyunlar oynuyoruz. Sizlerde durumlar nedir? Geriye dönük okuyayım merak ettim. Umarım iyidir kuzular.

bizim oğlan iyice kucakci oldu kızlar var mi bir çözüm öneren?
yere bırakınca bağırıyor belini kaldırıyor iyice gerilip sinirleniyor
Tam alışma dönemi alma herzaman çok zorlanirsin ben yere yorgan seriyorum oyuncaklar koyuyorum oturuyorum yuvarlanıp oynuyo bide emeklemek üzere her yere sürünerek gidiyo bizi gördü mü agliyo bazen örümceğe koyuyorum

boza merhaba canım. Aynen bende iş ev koşturmacasından cok giremiyorum. İyi olmanıza sevindim.
Toprak hala oturuyor Emeklemeye yada sürünmeye niyeti yok. Ama yakamızdan paçamızdan tutp ayağa kaldırıyor kendini, sağlığı yerinde çok şükür :) İştahı gayet iyi, ek gıda meraklısı çıktı. Hiç meme emmese umurunda olmaz.
Akşam öğünü ben 7 de bizimle beraber sofrada yogur veriyorum. Yediğimiz yemeklerden tadımlık veriyorum. Pİlav tattırıyorum filan. Ama 2 gündür, aksam çorbamsı birşeyler vermeye başladım. Ama diğer öğünleri de çok doyumluk vermiyorum henüz

Insanın başını derde sokaklar zorla eşinin yapısı sinirliyse hele çok zor doğru diyosun çıkmak en iyisi daha bebekken böyle daha koşacak ses çıkarcak ozaman dahada zor

asm ler bebekten kan almıyorlar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…