2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bugün kavanozdaki meyve sebze pürelerinden aldım ne zaman versem ki gün içinde mi akşam yatmadan mı

Henüz yok :) kahvaltı 6. Aydan sonra. Akşam da o zaman başlarım herhalde. 10 Mart doğumlu. Mama ağırlıklı gittiği için erken başladık tadımlara.

Bizimkisi 28 mart doğumlu az kilo almış ek gıda dedi ama ben emsin diye vermemiştim. Birkez yoğurt verdim bugünde pürelerden aldım ama ne zaman vereceğimi bilmiyorum şiimdi mi versem gerçi 5 dakika önce emdi ama

Mrb kızlar bayadır giremiyordum.bizde bugün doktora gittik rotarix in 2.dozu yapıldı.bebiş az kilo almıs bu ay dgerlerine göre.szinkiler 4 ten 5 e gecerken kac gram almıstı?ek gıdaya baslama dedi doktor yinede.6.ayda baslayacagız.

Daha yeni yoğurt yapmayı öğrendim. Pürelere yedirme konusunda bile acemiyken yapma konusuna hiç girmiyorum :))

O da olur zamanla :) buharda veya çok az suyla haşlayıp çatalla ezebilirsin.

Bir de ek gıdayı açken dedi doktor. Önce püre sonra mama gidiyorum ben. Şu an tadımlık yiyor zaten. İlerleyen aylarda öğün halini alacak.

Kızlar,
Özel okulda öğretmenlik yapıp işe başlayan ve şuan süt iznini kullanmaya başlayan var mı? Ben süt iznimi talep ettim ama çok bozuldular. Gün içinde boş derslerinde gidip gelirsin fln dediler kabul etmedim. Ayarlamaya çalışacağız dediler ama şok içerisindeyim. En yasal hakkımı kullanmak için bile savaş veriyorum resmen.

Bufün mesela misafirim vardı her istediğinde emzirdim yine 2 saati geçti isteme zamanı en son akşam 7 de emzirdim huysuzlandı buçuğa dığru meme almadı mama verdim 30 luk içti demekki süt kalmadı göğsümde ki emmek istemedi anlamıyorum ki

Ya aslında çocuk meme istiyorsa verilmesi lazım ama ne bilim annelerde tükenebiliyor ben de o yüzden beslenme dışında alışsın istemiyorum kötü mü ediyorum bilmiyorum 4 buçuk aylık daha oğlum

Kızlar ya hep yüzüstü yatmasında bir sorun olur mu bebeklerin? Benim bıdık sırt üstü uyursa uyandırıyor hep kendini

Maşallah daha ne olsun nekadar sık emerse emsin süt daha çok olur şu 3 saat arayla dedikleri şey çok saçma ben büyük oğlumu 7 ay sadece emzirdim ve 2 yıl bu şekilde sık sık emdi
Diyorum ya sık sık emince huysuzlanıyo emerken bırakıyo memeyi emmek istemiyo ama ağlıyoda meme veriyorum almıyo ama aç yani biberonla veriyorum içiyor o şekilde

Doğum kilosu kaç senin bebeğinin 3600 dü benimki

Kızlar ya hep yüzüstü yatmasında bir sorun olur mu bebeklerin? Benim bıdık sırt üstü uyursa uyandırıyor hep kendini
benim kızım da artık hep yüzüstü uyuyor.Hatta kendi dönüyor öyle uyuyor hiç ellemiyorum artık uyanır çünkü.Sanmıyorum sorun olacağını yenidoğanken çok önerilmiyor ama artık yatış şekline müdahale etmek zor zaten .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…