2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ben de doktordan geliyorum. Karindan keseyi goremedik, kan degerime bakmak istedi sonucumun su an 1000lerde olmasi gerekirken 5000lerde cikti,cok sasirdi gorememesine. Diger turlu bakti gorduk cok sukur keseyi. Konumundan oturu goremezmisiz zaten dedi. Simdilik durumlar boyle :)

Hadi bakalim hayirli olsun darisi kalp atisina

Ay hadi gozun aydin:) ben de 2 gun sonra gidicem o kadar merak ediyorum kii

Ya iste degere gore karindan da cok rahat gorulmeliydi ama gorulemedi, o yuzden heveslenmek istemiyorum hemen. 1 aylik gorunuyormus daha.
Evet 7. Hafta gibi duyulmaya basliyor sanirim ama cok belli de olmuyor. Bulmdugu yerden dolayi gorememis doktor haftaya gel dedigine gore vardir bir bildigi.

Bakalim benim icim pek rahat diil doktora gitmeden de rahatlamayacak
Ya insan sorun olmasa da tedirgin olacak bahane buluyor kendine, bilemiyoruz kontrol edemiyoruz hep bi tedirginlik oluyor, benim bile hala aklimda supheler var dogana kadar da boyle olucaz galiba. Yine de o kotu dusunceleri uzak tutmak gerek mumkun oldugunca

Evet 7. Hafta gibi duyulmaya basliyor sanirim ama cok belli de olmuyor. Bulmdugu yerden dolayi gorememis doktor haftaya gel dedigine gore vardir bir bildigi.
Ayy daha cok var o zaman haftaya bebegi mi gorecek ki. Sanirim doktor da cogul gebelikten suphelendi ilk ona bakti gorur gormez tek kese dedi. Haftaya daha mi net bisey der acaba. Ya bi de o kadar nokta gibi ki insan diyor nasil anliyolar onun kese oldugunu

Kizlar tek kesede ikiz olsa gorur mu doktor 5 haftada? Bir de bulantim yok ama durmadan midem gukluyor gaz var gibi dakika basi 10 kez... sizde de oluyor mu?

Selamun aleykum arkadaslar.
Benim sat 18 haziran. Tahmini yumurtlama gunum 30 haziran.25-27-29 haziran iliski oldu.sonra hic olmadi. 30-1-2 haziran yumurtaliklarimin fena halde agridigini hissettim.hatta ayakta uzun sure duramadim,oturma ihtiyaci hissettim.3 yasinda oglum var onda hic boyle olmamisti 5 haftalikken testle ogrenmistim.bu sefer neden boyle oldu aceba.kafamda deli sorular.
Aceba hamile miyim?
Yoksa iltihap filan mi var.
Yoksa yumurtlama gunumdu ya catlama oldu da onun agrisi mi.
Sunu da belirtmek isterim daha onceki adetlerimde hoc boyle olmazdi.insallah hamisimdir.lutfen cvp verin.hesaplattigimda bugun 2 hafta 2 gunluk gosteriyor.var mi aranizdabayni durumlari yasayan.uzun oldu kusura bakmayin

Kizlar tek kesede ikiz olsa gorur mu doktor 5 haftada? Bir de bulantim yok ama durmadan midem gukluyor gaz var gibi dakika basi 10 kez... sizde de oluyor mu?
bendede var o canim tek yumurta ikizleri 8 veya 9 hafta gorunebilir aama sana tek embriyp transfer etmişlerdi yani 5 gün embriyosu bölünmez diyor doktorlar

bendede var o canim tek yumurta ikizleri 8 veya 9 hafta gorunebilir aama sana tek embriyp transfer etmişlerdi yani 5 gün embriyosu bölünmez diyor doktorlar

Ayyy canimm bu basliktaa bulusmak superr olduu) evet tek cnm ama 12.gunde 6400 fln cikmisti deger acaba mi diye dusundum. Bu arada iki kez lekelenmem oldu;(( progestereonu birakiyoruz dedi doktor 7. Haftada. Ondan snra kaybedecem diye cok korkuyorum. Sende lekelenme var mi tatlim?

Canim bir sey soylemek icin cok erken. Yani o kasik agrisi usutmekten de olabilir yumurtlama agrisi da olabilir. Yerlesme agrisi ise yumurtlamadan hemen hemen bir hafta sonra oluyor. Hayirlisi olsun ins tutmustur

Allaha şükür yok canim olmasinda ben cok panik yapiyorum gecenki düşükte öyle panikle oldu zaten masallah cok güzel degerin aşiri yüksek doktor şaşirmadimi :))

Allaha şükür yok canim olmasinda ben cok panik yapiyorum gecenki düşükte öyle panikle oldu zaten masallah cok güzel degerin aşiri yüksek doktor şaşirmadimi :))

Allah korusun canim hepimizi. Yok dr hic sasirmadi dondurulmuz da norml dedi canim ama merak iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…