2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Normal patates kullan alerjimi yapıyo? Ay ne yücel bu çocuklar zor işıniz
benimkinde çok şükür şimdilik alerjik bi durumu yok ek gıdaya başlarken bu patatesle başlayın diyolar net te

Canım bebek daha çok küçük aralıksız uyutma.. ben bir ay çok dikkat ettim gece emzirmeye 3 saati çok nadir geçti emzirme aralığın maşallah bir ayda 1 kilo almıştı biz de tam 4 aylığız. Diyeceğim şu ki gece sütüne yağ oranı daha yüksek ve kilo aldırır. Ama şu da var bebeğim gece uykusu acilmadan emiyor

6.750felan normal aslında ama hemşire biraz zayıf dedi bilmiyorum havuç püresi baslanalisin dedi erken degilmi
Manyakmı o ya çocuğun kilosu gayet iyi daha sık emzir bence bu ay öbür ay başla bence zayıfta değil maşallah takma kafana dr mu dedi başla diye hemsıre mı dr dediyse başka tabi de yanlış yönlendirmeyim

Yarın 4.ay aşımız var, aldı yine beni bir panik inşaallah ateş, huzursuzluk olmadan atlatırız ya.

Yarın 4.ay aşımız var, aldı yine beni bir panik inşaallah ateş, huzursuzluk olmadan atlatırız ya.
Çok zor oluyor bende yaptırdım geçen hafta cuma günü uyumadı üç gündür çok huysuzdu atlattık hep ölçtuk ateşi en son 38derece gördüm hemen üstünü çıkardık indi ya aşılar İnankı bizim başımıza dertte

Bide ben ise başladığım ikibucuk aylıkken diyor ki niye mama vermediniz diye emiyordu sagip da bıraktım ondan zayıf kalmış olabilir dedi kv. biberona alıştırmak istemedim kaşıklı biberonla verdik çok şükür su an ücretsiz izindeyim toparladı ben evde olduğum sürece.:) Hemşire bide bana baktı çok kilo almışsın dedi obetize gidiyorsun dedi evet aldım doğumdan sonra 7kilo aldım 2kilosunu verdim şimdi abimin düğünü var Ağustos sonu acilen vermem lazım ya

Benim kızıma ateş yapmadı ama huysuzluk yaptı. Cuma olduk o günden beri mızırdanıyor sürekli. Önceden de varsı diş mi geliyor anlamadım ki.

2.ay aşısı da yapmış mıydı peki ateş canım?

Benim kızıma ateş yapmadı ama huysuzluk yaptı. Cuma olduk o günden beri mızırdanıyor sürekli. Önceden de varsı diş mi geliyor anlamadım ki.

Önceden de varsa belki diştir canım ya, ya da ataktır. Çünkü sizin de 2.ay aşısı rahat geçmişti diye hatırlıyorum. Beni o teselli ediyor çünkü, 2. rahat geçti bu da öyle olur diye ümit ediyorum.

Yaa aynı ben,bnde cok sıkı rejıme girdm girmezdmde abımn düğünğ var hedef 15kılo

her bebek gece tekrar uykuya kolay dalar diye biliyorum bizimki uyanır güler yatağına yatırdımmı geri hemen uyur sancısuda olsa dalar gider maşAllah

şu hemşireler ne uyuz yaa emziren insansın gayet normal şuan sadece anne sütü alıyor tabiki yiyip kilo alacaksın. Bebeğinde kilosu iyi maşAllah bu ay burayı okursan görürsün herkeste bir azalma var ki olması gerekiyormuş zaten

Boyu uzuyor maşallah 63 cm olmuş 4aylik kontrolünde. Normal yani hemşire zayıf buluyor benimde morelim bozmaz mı bide kıloma taktı vermen lazım diyor su an87den 85e düştüm iki kilo verdim şekersiz türk kahve içiyorum spora başladım netten bakıp lesli yapıyorum

doğum paranızı aldınız mı kızlar? şu almadığımız maaşların yerine devletin yatıracağı. Acaba doğum izni bittikten ne kadar sonra yatıyor

Ah o kiloyu sorma bende 80 kiloyum halaaaa deliren yürüyüş yapıyorumda bi ise yaramıyo heralde tabi fırsat buldukça yapabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…