2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Esin yapiyosa ne güzel ya benimki hayatta elini sürmez mecbur yapiyosun evim cadde uzeri sürekli pencereler açık olunca her yer toz oluyo evin işi bitmiyo bir turlu
Söylersem yapar herhalde diye düşünüyorum , şu bir hafta on gündür pek bişi yapmadı ama yapar inşallah

annıişler merhaba . Aranızda ıdrar yolu enfeksıyonu yasayan var mı ? Ben dun ogrendım . Doktor tek kullanumlık sase verdı . Gece yatarken ıcdım talımatlar oyleydı . Benım adetım cok sancılı gecer hastanelık olurum . Gece saat ıkı gıbı aynı agrıyle kalktım belıme kadar vuruyordu agrı . Ve lavoboya gıttım . Cok sukur kanama yokdu . Acaba ılacın tesırı veya yan etkısı mı dıye dusundum ve yan etkılerıne baktım . Oyle bırsey yazmıyordu . Internetten arastırdım . Bol suyla cozulebılecegı yazıyordu . Bende neredeyse 1 lt su ıcdım . Ve tabıı lavaboya dırekt . Bıraz rahtlattı yattım ama 2 saat sonra tekrar aynı sancı . Su an yok oyle agrım ama ara ara gırıyor . Sızler yasadınız mı boyle bır olay ?

Bizde bugün doktordaydık. Çok şükür kalp atışında duyduk. Allahım nasıl bişey küçücük minnacik bişey ama kalp gümbür gümbür atıyo insan inanamıyor 6+5 olmuşuz bu arada.☺☺
Mide bulantısına gelince bende felaket durumdayım bir haftadır. Özellikle sudan tiksindim su icemiyorum maalesef. Su da önemli nolacak bilmiyorum

Doktor progestan vermişti canım ama ben kullanmadım. Kendiliğinden geçmiş.

Teşekkür ederim .
Bende.konuyu takip etmekten vazgeçmiştim. Iki kere yazdım kimse cevab vermeyince grup olmuslar kabul.etmiyorlar kimseyi.diye düşünmüştüm . Mesajinizi görünce sevindim
Bazen mesajlar yoğun geliyo gözden kacabiliyor canım. Yoksa gruplaşma söz konusu değil. Hoşgeldiniz bebisinle

Anladim canim. Insallah normal tarafa yerlesmistir. Sasirdim ya simdiye kadar gormemislermi. Hayirlisi olsun hepimizde bir dert var.

Canim o ilaci ben de ictim hatta ictigimde hamileymisim. Yani agrim olmadi ama herkeste farkli etki yapabilir. Bence en guzeli agrin bir daha olhrsa doktoru araman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…