2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
bulantı yaşamadın mı hiç?

Peki dr ne diyor canim bebekle ilgili?

İşte perinatoleji doktoruna gorunmem lazm bebek koseye yerleşmiş eğer o koseye doğru buyurse gebeliği sonlandırmak zorunda kalirlarms yoksa rahmi yirtarmis ama normal tarafa doğru buyurse sknti olmazms ancak erken dogm riski flan

Çok soru soruyorum ama merak ettiğim birşey var kızlar , siz benden haftası önde olan annişlersiniz
Ya bu bulantılar olsun halsizlik yorgunluk olsun hep şiddeti arta arta mı devam ediyor ilerleyen haftalarda , yoksa aynı seyrinde mi ilerliyor?
Gözümü korkutmayın arkadaşlar ya valla eşim zaten çoğu zaman yanımda yok , korkuyorum şiddetlenicek diye , hep yalnızım birde panik atak geçmişim var benim

Canim bulantim var benim de ama degisiyo mesela buvun sabah coktu ogleden itibaren azalmisti. Bazen gece dahi bulanriyla uyaniyorum diger gun oluyo hic bulantidan eser olmuyo ama 7.hafta boyunca her sabah ogurmelerim oluyo ozellikle de yuzumu yikarken sabun kokusunu aldigimda bi de abdest alirken burnuma su verdigimde cook bulaniyo

Sunu da unutmadan ekleyeyim hep artacak mi demissin... benim ikinci ccugum insaAllah. Birinci bebisde yanlis hatirlamiyosam ucuncu ayda azaldi ve artik istahim da acilmisti... yani artmiyo giderek azaliyo icin rahat olsun

Kizlar bnmki kiz olacak heralde surekli eksi seyler canim istiyor eksi ne varsa yiyorum tatli seyler midemi kaldiriyor
O hic belli olmaz canım vücut eksikliğini hissettiği şeyi istetirmis canina. Ben mesela benim oglanda limonu tuzla yerdim devamlı. Birde kisin ortası deli gibi yeşil erik asermistim. Şimdide tuz yiyorum bazende yaş pasta istiyo canım. Şimdikinin kafası karışık herhalde

Sunu da unutmadan ekleyeyim hep artacak mi demissin... benim ikinci ccugum insaAllah. Birinci bebisde yanlis hatirlamiyosam ucuncu ayda azaldi ve artik istahim da acilmisti... yani artmiyo giderek azaliyo icin rahat olsun
Bana artacak gibi geliyo canım , daha benim beşinci haftam bile bitmedi , yolun çok başındayım , şimdiden kendimi hazırlayayım diye cevap arıyorum işte kendime

Bana artacak gibi geliyo canım , daha benim beşinci haftam bile bitmedi , yolun çok başındayım , şimdiden kendimi hazırlayayım diye cevap arıyorum işte kendime
9. Haftaya kadar bulantilarin devam eder. 10. Haftadan sonra seyrelir bazisinin bu kadar bile sürmez daha çabuk toparlanirsin insallah

Bugün mutfak dolablarini sildim buzdolabını temizledim baskada bir iş yapmadim kasiklarimda sancı var umarım geçer dinlenince ayaklarım zonkluyo. Hiç bu kadar çabuk yorulmazdim ben

Kişiden kişiye değişiyor. Genelde 7/8/9/10 haftalarda pik yaptığı, sonra yavaş yavaş azaldığı yönde. Mesela 12 haftada bulanabilir fakat şiddeti 8 hafta kadar yoğun olmayabilir . İlk hamilelimde 14/16 hafta anca düzeldim. Maalesef 5+ oldumu bende başlıyor. Sonuç tabiki geçicek. Gün sayıyoruz. Bunu yaşamayanda maalesef bilmiyor. Aa ne olacakki diyorlar.

Bugün mutfak dolablarini sildim buzdolabını temizledim baskada bir iş yapmadim kasiklarimda sancı var umarım geçer dinlenince ayaklarım zonkluyo. Hiç bu kadar çabuk yorulmazdim ben
Ben de henüz kalktım ütü yapmaya , gündüzden biraz daha iyi hissediyorum , eşim süpürüp silicek bir süre evi benim bu aralar hiçbirşeye takatim yok , geçicek inşallah bu sıkıntılı günler

Sabredicez arkadaşım bebeklerimiz için , onlar iyi olsunlar yeter ki , bir anne başka ne ister ki

Ben de henüz kalktım ütü yapmaya , gündüzden biraz daha iyi hissediyorum , eşim süpürüp silicek bir süre evi benim bu aralar hiçbirşeye takatim yok , geçicek inşallah bu sıkıntılı günler
Esin yapiyosa ne güzel ya benimki hayatta elini sürmez mecbur yapiyosun evim cadde uzeri sürekli pencereler açık olunca her yer toz oluyo evin işi bitmiyo bir turlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…