2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Hiç deme yaa bende inan şu azıcık pütürü koyuna borçluyum bu arada süt kesikleri olması iyimi kaymak tarzında bugün baya katı böyle kesik kesik yaptı ayy normal kaka görmeyince nasıl olduğunu da bilmiyor insan

Kızlar, @narin333 , @country ,@ruzigarr ve baharinbahcesi yavrularınız nasıllar, neler yapıyorsunuz? Bizi unutmayın ya, bizle de paylaşın ne var ne yok :))
Merhaba kizlar, Deniz artik 4bucuk aylik. Her sabah sizlerde oldugu gibi acaba bugun yeni ne gorecegiz diye uyaniyoruz :) su anda oyun halisinda oynuyor ve teyzelerini optugunu soyluyir Deniz :)

Sağol mashmallow ben de çok sevindim inanamadım ordan çıkacağıma,çıkınca bikaç gün ağlarım diye düşündüm sevinçten. Çok şükür bin şükür

Kaskı ben de bilmiyorum burda okudum ihtiyaç olursa öğreniriz ama inşallah olmaz

Cnm görüşmeye gdıcektn naptn

bizde denizi öpüyoruz kocaman tam öpmelik zamanları ben yakuba doyamıyorum. Senin bebeğinin fazla kusmasından ve yeşil kaka yapmasından az kilo almasından belliydi cnm doktorun önemsememişti ama hep aklımdaydın belirtilerinizden dolayı hatta sana olabilir mi de demiştim inş kolayca atlatırız Allah başka büyük dert vermesin.

Brnde o gruba üyeyim

Merhaba kizlar, Deniz artik 4bucuk aylik. Her sabah sizlerde oldugu gibi acaba bugun yeni ne gorecegiz diye uyaniyoruz :) su anda oyun halisinda oynuyor ve teyzelerini optugunu soyluyir Deniz :)

Ne güzel seni burda görmek :)

Biz de Ömerimle sizi öpüyoruz :) bu ara huy değiştirmekle meşgulüz ya da büyüme atağında bilmiyorum ama akşamları olmasın istiyorum, gündüz bizden iyisi yok çünkü sohbet muhabbet gırla :) bu da geçicek diye bekliyorum. Şimdiki meselemiz bizim de cisimlere uzanma onu başarmaya çalışıyoruz bir de :)

Ay evet bnde normal kala nasıl birşey galiba süt kesini normal Cnm ya :)
Bnmki de pişik olmuş kızlar ya acaba alerji kaynaklı mı yani yendiğim bi şey mi dokundu kaka normal ama.. tavuk dokunmuş olabilir mi?
Bir de kızlar tatlı diye çıldırıyordum dün kendime baklava yufkasından kıytırık baklava yaptım kızın izin verdiği kadar çok Da güzel oldu :) ohhh yedim rahatladım

Günaydın Can'ım benim oğlumunda poposu pişik oldu malesef birkaç gün önce İshal olmuştu o Zaman başladı sonra yayıldı iyice halen aynı hiç azalmadı az önce poposunu yıkayıp 10 dk açık tutup beklettim travazol sürdüm inşallah düzelir bakalım. Bu arada afiyet olsun sanada:)

Kıyamam yaa çok üzülüyorum pişik okuduklarından içim gidiyor.. bakalım bn de geçmezse gün içinde Auralee bi krem almıştı ondan bulmaya çalışacağım ismini de hatırlamıyorum ama bakacağım

Can'ım ben o kremden kullanıyorum zıdrave macır diye internetten aldım göçmen pazarı com. Diye internetten sitesinden normalde 1 aydır onu kullanıyorum her altını açtığımda sürüyorum memnunum da ama 3 gündür pişik geçmeyince travazol süreyim dedim. Sanırım yine kullandığım kreme devam edicem. Bu arada o kremden 2 tane var bebekler olanı aldım ben. Fiyatıda çok uygundu 7 tl. Eğer almak istersen verdiğim internet sitesinden bakabilirsin:)

Merhaba kremin adı zdrave lacivert bir krem ama bebe olanı değil diğerini alın o Daha yoğun tabaka gibi oluyor ve çişin yakmasını engelliyo
Büyük kızımda sebamed pişik önleyici kullanmıştım pişik olunca oksizink le ikisini karıştırıp kullanıyordum fakat bu kızımda zdrave daha iyi geldi diğerleri duruyor kenarda malesef
Gittigidiyor da satılıyo ben göçmen tezgahından aldım pazardan 7,5 TL İzmir. İstanbul, bursada göçmenlerin yaşadığı ilçelerde bakkallar bile satılır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…