2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Cnm yatış pozisyonundandır.. bunu işin yastıklar var aş bnce sürekli yüzüstü durmak istemeyebilir çünkü :)

Ben doğduğundan beri her emzirip yerine koymada taraf değiştirdim annem geçen gün yeni hatırlattı yap bal yamulmasın elinin yamulmaya başlamış diye dedim günaydın siz geç kaşmışsınız :)). Üzülmeyin geçer doktorlar sürekli gidelim diye yeni yeni şeyler söylüyor çok normal yamulması öteki tarafa yattımı düzelir su gibiler henüz

Cnm yatış pozisyonundandır.. bunu işin yastıklar var aş bnce sürekli yüzüstü durmak istemeyebilir çünkü :)
Cnm fırsat bulamadım birtürlü kaka paylaşacaktım kahverengi kan sandığım şeyler için buda bizim kakamız

Eklentiler

• IMG_20170623_103425.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 46
Canım artık farkindalikları arttı bizimki abisinden dolayı çok korkuyo ya baģriyo ya aniden kosuyo hemen dudaklar büzülüp ağlıyo çok anı şeyleri benim oğlumda sevmiyo

Kızlar oğlumu emzirdiğimde hemen pırt diye altına yapıyor:) Nasıl kilo alıcak bu Bebek
Hiç sorma en derin yaram bebeğim çok az kaka yapar hep çiş yapardı kilo alımı süperdi herkes kaka yapmıyosa sütün yaramıyordur dedi şimdide kaka çok yapıyor az kilo alıyor herkes kaka yapıyosa çok kilo almaz diyo hakikaten kaka çok yaptığından kilo almıyor bugün bakalım daha yapmadı inş yapmaz birgün yapıp birgün yapmadığında baya alıyordu

Benim oğlum bu gidişle zor kilo alıcak. Çünkü her emzirdiğimde çıkarıyor 2 gün öncede İshal olmuştu.

Sanırm bn senın ismini burda erken doğum yapan biriyle karıştırıorm hatta onun bebişi sağa dönemediği için fizik tedaviye gdıodu.bizm bebiş bi ara hep sola yatmak istiodu bn dr.a anlattm durumu hep sağa yatır demşti ama yınede sol taraf dha düz.ama gözle görüleck kdr değil ellersn anlarsn.ama yınede bunun için kasklar var amelıyat diince cok korkttm.şuan aılemn yanındaım temmuzn başında gdicm dr.a muhakkak yazarm.senın kuzunun dışardan farkedılıo mu?yanii bariz şekil bozukluğu olanlar var düz kafa faln onlar bile yeni üretiln kasklarla tedavi oluo nasıl ole bişe dedi anlamadm

Can'ım bu arada sen naturpy milk tea diye içicekten bahsetmiştin süt yapan ben netten bakıyorum 2 tane var bir kutunun üstünde anne Bebek resmi var onu mu kıllanıyorsun yoksa diğerini mi? Bende sipariş verip denemek istiyorum.

2 şekilde oluyormuş biri yatıştan ki bizimki hep sağına yatıyo 2 aydır.diğeri kafa kemşklerinn yani arka bıngıldağın erken kaynaması.yatıştan kesin desede annelik işte diğer seçenek bizi çok üzdü.kaskları biliyorum hatta bugün bi öerkezle görüşmeye gidicem.benmki biz çok dikkatle baktıpımızdan fark ediliyor.baya incelenirse ancak.erken kaynama olmasın da şekil düzelir dua et arkadaşım bana.

Ayy inşallah etmezmiyimm.yok arkadsm merak etme arka bıngıldak ztn erken kapanır bn cok araştrmıştm.bi sorun görseydi ilk baştan demesi lazmdı.yaa kafası hunı şeklinde doğup cok güzel kndi şeklini alan bebekler var.kulun kula duası kabul olurmş Allahım bebişlerımze sağlık sıhat versn.gdnce bna snucunu muhakkak yaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…