2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
34beden canım hadi geçmiş olsun gözün aydın şimdi neredesin minnakkimiz nasıl alıştı mi yeni yerine
Çok teşekkür ederim. Minnakım iyi, son kontrolde 10 cm den fazla uzayıp(53cm) yeni doğan boyutuna gelmişti. Almanyadayız şimdi burda da havalar sıcakmış. İyice bana yapıştı yavrum, babayı kabul etmiyor baba da çocuğu tutamıyor bile. Henüz bi düzenimiz yok,geçici olarak bi yerde kalıyoruz o biraz sıkıntılı ama bunlar da geçecek inşallah. Şimdi de dört gözle Türkiye'ye gelmeyi bekliyoruz

Teşekkürler kızlar, ben Bulgaristan muhacırıyım ismini hatırlayamadım ama babama söyledim şimdi aşmaya gitti :)

Cnm tavuk olabilir bi de incir yedim süt yapsın diye bugün de bi yerde okudum süt alerjisi olan incir de yememeliymiş. Bi de kayısı hoşafı içiyordum ondan mı alerji den mi bilmiyorum günde bir en fazla iki kere kak yapan kızım 4 kez yapıyor iki gündür anlamadım gözlerini mi kaşıyor nasıl anlıyorsun gözlerin kalındığını? Kulak arkasındaki kabuklar geçmiş ama bi de vücudunda bir iki benek vardı kırmızı o Da geçmiş sadece ağız kenarında var o Da çok elini emiyor tükürük akıyor felan ondan galiba. Bi dr bi bez fotosu atıyorum bi baksana normal mi bu ay ne çok şey sordum

Eklentiler

• IMG_2067.JPG
    44,9 KB · Görüntüleme: 55
Cok sık veriyorum canim ya almiyor tada az emip birakiyor.

Aynen canim aksam 5 ten sonra basliyor uyuyana kadar gozumun icine baka baka agliyorderdini anlatabildigi gunler bi gelse
Bizimki genelde açsa yattığında ağlar mutlaka bi derdi vardır cnm hepsini sırasıyla dene mutlaka bulursun ahh kıyamam nasılda muhtaçlar bize

Cnm cok sevındm ama merak ettiğim,amelıyat için ne dediler bnı en ck korkutan o oldu

gelsene ayrıca şimdi sze amelıyata gerek yok mu dedıler?yanı kafasını düzelterk yatırınca gecebilrmymş

Arka süturlar kapalıysa ameliyat olmadan olmazdı dediler ama bıngıldak ve kafa kemiklerine baktı bir sıkıntı yokmuş Allah a şükür.evet gerek yokmuş.hareketler ve sola yatırma ile düzelme olacak dendi

Kızlar yazdan kaynaklı sizde de çiş miktarında azalma oldu mu? Terle attıkları için normaldir dimi? Aç bir hali de yok çünkü :)
bizim az yiyince çişi azalıyor cnm zaten çok idrar yapmadığı için yani aç olduğu için enfeksiyon başlangıcı geçiriyor ama oda aklıma gelmedi değil aç olsa peki neden 5 6 kere kaka yapıyo bu.çocuk

Emmeme kilo az alma vs cnm çiş az yapıyordu ve kokuyor gibiydi en önemlisi az kilo alması ve emmemesiydi ki hala devam ediyor şikayetlerimiz bayramdan sonra tekrar baktırıcaz hatta hastanede beklemesi çok zor bikaçtane torba aldım eve getirdim biraz fazlaca almış olabilirim ama ne yapayım
Bizim de azaldı çişler. Kızım çok terlemeye başladı ona yordum.
hmm mantıklı ya bende aç diye kendimi yiyip bitiriyorum çok kısa emiyor zaten ait yine azaldı bayadır da hep aynı çıkıyor tartıda bayram sonrasını iple çekiyor um kontrol için

Kızlar havaya güvenip bebekleri soymayin ben zaten uzun giydiriyorum ama örtmüyordum artık örtüyorum üşütmüş biraz
çok doğru ben sürekli kontrol ederek düzenliyorum sabaha yakın daha kalın örtüyorum öğlen gibi kısa kol güneş batınca uzun kol va inş üşütmez kuzu birde tere dikkat etmek lazım en tehlikelisidir o

ayy bilemedim şimdi hiç normal kaka görmemiş biri olarak acaba normalmi sanki biraz normal öyle çok cıvık değil. Kaşınsa anlarsın çıldırıyor resmen kaşıntıdan kulak arkası geçmedi popo kızarıklığı arttı ve kaşımaktan mahvoldu gözlerini. Ovalıyor büyük insan gibi en son tutup sıkıyor o kadar kaşınıyor ki

Kızlar bebekleriniz kaç dk emiyor ve aktif yutkunma nekadar sürüyor benim aktif emmesi 2 dk filan anca ama uykudayken baya aktif emiyor eee haliyle gece buakdar emebilen gündüz okadarcık emmeyle doyuyor mu sorusu geliyor aklıma

Haha evet normal kaka! Bugün ilk kakası çok suluydu ya acayip kayısı içmeyeceğim incir de yemeyeceğim hatta tavuğu Da bıraktım poposuna da çok üzülüyorum.. macır kremi aldım ama onda da paraben varmış öyle yazıyor napsam bilemedim.. gözlerini öyle ovalamıyor da bazen iç bazen de dış kıyıları kızarmış oluyor sonra geçiyor.. bi de resimdeki kakayı çok gazla yaptı baya paldır paldır dedim Allah çıktı dışarı taştı ne varsa bi baktım bu kadarcık yapmış... bu alerji işi beni germeye başladı sanki hiç bi şeyi doğru yapmıyor gibi hissediyorum.. sanki yemeği tamamen kesmem lazım zeytin ekmekle felan beslenmem lazım gibi hissediyorum offf 5inde dr a gidicez rota aşısı var tetikler diye de korkuyorum.. ne çok dert yandım şuan yaa içini şişirdim dimi?
M Molly123 sen ne yaptın Cnm?

Kızlar sıcaktan piştim resmen İzmir yanıyor ev çok sıcak oğluşum ter içinde kaldı bu gün en az 10 defa kafasını sildim saçlı olunca :) bayağı bir terliyor birde benim oğlum terleyince kolları soğuk terli oluyor bu gün dikkat ettim neden olabilir ? Ben zaten emzirirken ter içinde kalıyorum Allah bu sıcaklarda hepimize yardım etsin bu arada kıyafet olarak bir atlet üstüne yarım kol çıtçıtlı badi giydiriyorum. Başka kıyafet konusunda seçeneğim yok. Tek çıtçıtlıda olmaz en azından atlet teri çekiyor. Umarım doğru giydiriyorumdur

Arka süturlar kapalıysa ameliyat olmadan olmazdı dediler ama bıngıldak ve kafa kemiklerine baktı bir sıkıntı yokmuş Allah a şükür.evet gerek yokmuş.hareketler ve sola yatırma ile düzelme olacak dendi
Acaba nerden anlıolar kapalımı açık mı die haftaya gdıcm istanbula cok merk ettm..aslında bizmkısı cok hafıf bn cok elleyınce anlıorm ama aklıma cok takıldı.

Cnm biz bu cocukların gençliklerini göremeyız herhalde,arap sallama yöntemi yapmk istiorm.amaa cok mu ewhamlıız ne

Bizim de azaldı çişler. Kızım çok terlemeye başladı ona yordum.

Aynen ben de ona yordum, acaba herkeste var mıdır diye sormak istedim.

Az emmiyor canım çok şükür, zaten aç olsa anlarım ama çok terliyor maalesef. İstanbulun sıcağı ve evimin çatı katında olması mahvediyor yavrumu. Kaka sayısını hiç baz almıyorum çünkü 2.ayında 4-5 günde bir kaka yaptı ama şükürler olsun 950 gr almıştı. Onunla çok ilgisi olduğunu düşünmüyorum açlık, tokluğunun.

Ben de öyle giydiriyorum canım, erkek bebekler çok terler demişlerdi gerçekten de öyle. Çocuk adeta bir İsmail Türüt, bir Fatih terim öyle terliyor yani :)) sevmedi de hiç sıcağı, ben de sevmiyorum zaten. Bakalım yaz nasıl geçicek :)

Sol omzum çöktü sanırım küçükbey uyuyacak diye :) artık uykusu gelip de uyuyamadığında kıyametleri koparıyor, kolay sakinleşiyor ama uyuması zaman alıyor maalesef. İnşaallah düzene girer.

Kizlar yaa aksam 7 gibi banyo yapyirip oyle uyutuyorum..ne giydormeliyim izmir yaniyo ama usucek kirkusu cocugu hasta etcem simdi emdi nasil terkedi anlatamammm kuzum bnm.uzeine birsey ortuyormusunjz corap giydiriyormusunjz.

Acaba nerden anlıolar kapalımı açık mı die haftaya gdıcm istanbula cok merk ettm..aslında bizmkısı cok hafıf bn cok elleyınce anlıorm ama aklıma cok takıldı.
Dokunarak ,gidebilirsin randevu veriyorlar ve ücretsiz bu muayene sana da yol gösterirler çünkü artma ihtimali de var.ya da bizim farkedemediğimiz şeyleri görüyorşar işleri kafatası çünkü.

Kizlar yaa aksam 7 gibi banyo yapyirip oyle uyutuyorum..ne giydormeliyim izmir yaniyo ama usucek kirkusu cocugu hasta etcem simdi emdi nasil terkedi anlatamammm kuzum bnm.uzeine birsey ortuyormusunjz corap giydiriyormusunjz.
Valla bende antalyadayım kolsuz çıt çıtı atlet uzun patikli tek alt uzun üst giydirdim çocuk üşütmüş geçen gittim dr a sarı kusuyordu miğde bağırsak üşütmesi dedi hayret ettim tanıyo ortalık ama ben üstünü örtmüyordum artık örtüyorum yatarken falan

Sol omzum çöktü sanırım küçükbey uyuyacak diye :) artık uykusu gelip de uyuyamadığında kıyametleri koparıyor, kolay sakinleşiyor ama uyuması zaman alıyor maalesef. İnşaallah düzene girer.
Bizimki çok gergin ve sinirli oluyo aynen uzun sürüyo uyuması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…