2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Benim 4+4 dört hafta bitmiş beşinci haftanın içindeyim demek oluyor ben ayırt edebiliyorum
Ayy geçmiyor günler ben ne zaman üç ayımı doldurucam , bitsin bu halsizlik artık , hiç enerjim yok

Benim 4+4 dört hafta bitmiş beşinci haftanın içindeyim demek oluyor ben ayırt edebiliyorum
Ayy geçmiyor günler ben ne zaman üç ayımı doldurucam , bitsin bu halsizlik artık , hiç enerjim yok
dün cok rahattim her işimi yaptim bugün bir bulanti bir halsizlik ay kafami kaldirasim yok

Hayirli olsun rabbim saglikla kucagniza almayi nasip etsin insallah

Stres sadece bebeğe zarar hayatm bu gebeligim daha sorunsuz ilerliyor çok şükür biraz onun rahatlığı var bende. Formülü maalesef yok :) çok düşünmemeye çalış ben öyle yapıyorum
Benimki de öyle bu sefer daha sorunsuz gibi sagol canim senin gibi dusunmemeye calisacagim sevgiler

Geçen sene önden önden soyluyordum çabuk geçsin diye bu hesap doğunca da bitmiyor ki 2 aylık mi 3 aylık mi 3. Ayın içinde mi aynı sorular dönüp duruyor

Birde orası var bizim annelik hiç bitmez hp hesap kitap
Ay yatamıyorum da ben şam şeytanı gibi pinekleyip duruyorum evde bi işte yaptığım yok

Bacım ınan bende öyleyim hani hamilelikde hep uyunurdu sabahın 7 si de ayaktayım hacı yatmaz gibi uyuyamiyorum .sanırım heyçandan sevinçten çok güzel ama bin şükür çok şükür bu günleri yaşatan Allah a

Geçen sene önden önden soyluyordum çabuk geçsin diye bu hesap doğunca da bitmiyor ki 2 aylık mi 3 aylık mi 3. Ayın içinde mi aynı sorular dönüp duruyor

Birde orası var bizim annelik hiç bitmez hp hesap kitap
Ay yatamıyorum da ben şam şeytanı gibi pinekleyip duruyorum evde bi işte yaptığım yok

Bacım ınan bende öyleyim hani hamilelikde hep uyunurdu sabahın 7 si de ayaktayım hacı yatmaz gibi uyuyamiyorum .sanırım heyçandan sevinçten çok güzel ama bin şükür çok şükür bu günleri yaşatan Allah a

bir de şu gebeliğin haftasını falan gsteriyor ya onu nasıl ekleriz bilen bi kısaca banada anlatın da bende eksik kalmayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…