2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Dr cinsel ilişki kişiden kişiye değişir orgazm olma şekli herkeste farklı olabiliyor hele ki kendini kasan bayanlar kesinlikle ilişki yi ikinci bi emre kadar ertelenmeli demisti.

Ben 3 hafta 4 günlük öğrenmiştim o günden beri uzağım.
Zaten inanın bu bebek içi şartlı günler koyup yapmak robot gibi oldum resmen bin şükür Allah a artık piskolojimide topla ya bilirim .bizimkine yasak diyorum g ecistiriyoru.

Hmm kafam iyice karisti smdik :KK64:
Valla kızlar geçen sene her hafta kaan kocatepenin videolarını izliyordum mesela 7+0 dan 7+6 ya kadar 8. Hafta diyordu kendi doktorum ise 7 Haftalik diyordu yani bu konu da doktorlar da farklı farklı düşünüyor bana göre 7+3 olan bir bebek 7 haftalik aynı zamanda 8. Haftanın içinde yaş hesabı gibi yani:KK48: ayy iyice karıştırdım kusuruma bakmayin

Valla kızlar geçen sene her hafta kaan kocatepenin videolarını izliyordum mesela 7+0 dan 7+6 ya kadar 8. Hafta diyordu kendi doktorum ise 7 Haftalik diyordu yani bu konu da doktorlar da farklı farklı düşünüyor bana göre 7+3 olan bir bebek 7 haftalik aynı zamanda 8. Haftanın içinde yaş hesabı gibi yani:KK48: ayy iyice karıştırdım kusuruma bakmayin
Mesela bnm doktorumda 6+5 bnmki direk 7 haftalik dio

Bende senin gibi düşünmeyi daha olumlu ve sakinleştirici buluyorum 6 kusurse 6
7 kusur ise 7
Daha rahat en azından bide bunun için kafa yormayı en geliyor :nazar::halay:

Ahahaha benim devreler yandi iyice :KK70:

bu ne hız :KK66: yetisemiyorum size oglumda var cok giremiyorum kalp atisi duyanlar hayirli olsun biz bekliyoruz daha

Canim bende ilkini 5 aylik civari kaybettim ve cok endiseliyim sen nasil rahat olabiliyorsun ne olur formulunu bana da ver senin gibi rahat olmak isterdim
Stres sadece bebeğe zarar hayatm bu gebeligim daha sorunsuz ilerliyor çok şükür biraz onun rahatlığı var bende. Formülü maalesef yok :) çok düşünmemeye çalış ben öyle yapıyorum

Bende senin gibi düşünmeyi daha olumlu ve sakinleştirici buluyorum 6 kusurse 6
7 kusur ise 7
Daha rahat en azından bide bunun için kafa yormayı en geliyor :nazar::halay:

Ahahaha benim devreler yandi iyice :KK70:
Geçen sene önden önden soyluyordum çabuk geçsin diye :KK48: bu hesap doğunca da bitmiyor ki 2 aylık mi 3 aylık mi 3. Ayın içinde mi aynı sorular dönüp duruyor:KK51:

X