2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Arkadaslar bnm doktorum bugun cok abartmadan cinsel iliskiye girebilirsiniz dedi ama bn 3 ay girmeyi dusunmuyorum sanki bir sey olsa kendimi suclu hissedecem gibi
Hamile oldugumu ogrendigimden beri esimle hic iliskiye girmedim siz napiosnz
Banada doktor ilk basta tekbir amacli cinsel iliski olmasn demisti de 1 defa oldu sadece ondan sonra ne olur ne olmaz diye suan uzak durmaya calisiyorz haftaya tekrar soracagm doktora bakalm

Bu arada kizlar doktor 7bucuk haftaliksiniz dedi ben simdi 8.hafta icinde mi oluyorum yoksa hala 7 demi ? Bu isden hic bsy anlamıyorum ben ya ona göre su dogum tarihini düzenleyeym

Kızlar ilişki değil aslında olay orgazm o yüzden yasak çünkü rahim kasılıp gevşiyor.

Neyse ben 2 gündür çok bitkinim kolumu kaldıracak halim yok.hep uyumak istiyorum hayır yatınca da anca 45 dk falan uyumuşumdur. Sonra iyice sersem gibi oluyorum.gözlerim yanıyo sanki gece uyumuyorum var mı sizde de

Bende de var ayni sey hep uyuyasm var ya

Ben de geceleri deliksiz uyuyamıyorum , baygın gibi yatıyorum yatağa birkaç saat sonra uyanıyorum , sonra tekrar uyumaya çalışırken bayağı bi geçiyor , sonra hop 6 buçuk 7 de ayaktayım , uykularım allak bullak oldu hiç böyle değildim

Anladım canım sağolun

Ya canim bende 2 şer tane var o olcumlerden resmi nice atmıştım.
Kızlar bugün kontrolüm vardi biliyorsunuz ki şükürler olsun güzel geçti hersey.bebisimin kalp atislarini duyduk Allaha bin şükür

Gözün aydin canim Allah en kötü gününü böyle mutlu eylesin inşallah.hayırlı uğurlu olsun 41 kere masallahhh canim.

Darısı sırada bekleyen anneciklere insallahhh.

Arkadaslar bnm doktorum bugun cok abartmadan cinsel iliskiye girebilirsiniz dedi ama bn 3 ay girmeyi dusunmuyorum sanki bir sey olsa kendimi suclu hissedecem gibi
Hamile oldugumu ogrendigimden beri esimle hic iliskiye girmedim siz napiosnz
Bana da 3 ay yasakladı.. :))) eşime kalsa korkudan 9 ay yapmaz. Bisey olmasından korkuyorum. Biz işimizi garantiye alalım diyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…